Какъв метод на обезкосмяване използвате?

  • 30 494
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
VEET мирише...  Sick Те всичките така миришат де :/ Но пък са удобни, слагаш ги в банята и докато си измиеш косата става време да ги махаш. Но миризмата е... ако някой знае за крем, който да не мирише на отрова за мишки, моля да сподели  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 165
Преди години съм ползвала епилатор - първо от тези с пружинката, после модел на Браун с нещо като пинсетки, появиха ми се много под кожни косми. Сега съм на бръснене и кола при козметик.
Дали изобретиха вече епилатор, при който космите да не растат подкожно?

# 47
  • Мнения: 59
Епилатор, кола маска, пинсета и самобръсначка и един дъъъълъг ритуал.  Tired

# 48
  • Мнения: 233
Някой ползвал ли е това http://www.mysummerlegs.com/? Става ли за нещо?


Това го имаше една приятелка в Гърция, преди 4-5 години! Нещо като фина шкурка е, не знам как по-точно да го опиша! Търкаш с кръгообразни движения и маха космите, но ефекта е като при бръсненето.Освен това като се поизхаби покритието започваш да търкаш като луд докато махнне космите! Лично аз не бих го купила никога   bouquet

# 49
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 763
Епилатир, а там където ме боли с него-самобръсначка.

# 50
  • Мнения: 1 395
Преди години съм ползвала епилатор - първо от тези с пружинката, после модел на Браун с нещо като пинсетки, появиха ми се много под кожни косми. Сега съм на бръснене и кола при козметик.
Дали изобретиха вече епилатор, при който космите да не растат подкожно?
И при мен космите растат подкожно с епилатора. Преди време си купих скъп епилатор с надеждата с него да е по-различно, но пак растат подкожно особено в бикини зоната. Мисля пак да започна да го ползвам за краката.
Аз ползвам такъв епилатор: http://www.myshop.bg/show/PHILIPS/m_46598_/

# 51
  • Мнения: 108
^
И моя е този. Въпреки всичките му екстри изпитвам зверска болка навсякъде, на триъгълник и мишници тече кръв. Сега се надявам лазерния епилатор да проработи.

# 52
  • Мнения: 55
Някой има ли впечатление от това чудо http://www.topshop.bg/krasota-2013-04-23/tipove_produkti-2013-02 … rgCFVMQtAodnCsAPg ? Много добре звучи и е на достъпна цена...  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 432
Всички миришат...от най-скъпия до най-евтиния. Те даже и еднаква работа вършат...дали за 3 или 23 лв  ooooh! 

Винаги ми е било трудно с тези кремове....спомням си само, че ставах на много неприятни червени черти от онази ''лъжичка'', с която обираш крема от кожата си!

# 54
  • София
  • Мнения: 12 374
Момичета, а с какво се мажете след депилатоара?? На мен леко ми се зачервява кожата, понякога е направо неприятно. Трябва ли да е нещо със спирт, или точно обратното - кремче без спирт?

Иначе аз се издъних за това море, ужасно ме е яд. Пропуснах си шанса да отида на козметик за кола маска за интима, и сега ме чакат две дълги седмици по бански през което време ще трябва през ден-два да се мажа с Veet. Отврат. Просто не си прецених нещата  ooooh!  Sad

# 55
  • Мнения: 4 199
Здравейте, срам не срам да си кажа моят проблем: като цяло съм много светла; космите на ръцете почти липсват, а на краката са тънки и дори с бръснене не стават по-груби. Страшното идва под мишниците и ...сещате се къде. Като се погледна сякаш съм някакъв колаж от светли косми и черни, груби косми, които никнат като гъби #Crazy Опитах с епилатора на триъгълника, но болката беше непоносима и веднага кожата ми стана тип ''кокоша'' и не се оправи с дни. Под мишниците същата картинка - минах с епилатора, цялата кожа буквално се насини, но синките стигаха до виолетово и чак не можех да си прибера мишницата от болка...Мислех и за вариант кола маска, за това се обръщам и аз към вас за съвет. Само да кажа, лазерни процедури не мога да си позволя за момента.

# 56
  • Мнения: 1 432
Опитай с кола маска. На мен ми трябваха години да се престраша, но си струваше. След 3-4 махане поникват само десетина косъма, които скубя с пинсетата, а като се сетя каква гора беше  Sick! Успех!   bouquet

# 57
  • Мнения: 0
Кои марки кола-маска за вкъщи са хубави? Глеах тези, които са в Лили, но видях по-горе че не сте доволни от този вид  Rolling Eyes
Аз съм много доволна от кола маската на Перфект патронче,която я продават в  Лили ,върху себе си съм я  изпробвала,сестра ми и приятеля ми,мога да твърдя,че тя най-много ми харесва.

# 58
  • Мнения: 4 199
Witchy , каква кола за използвам за тези чувствителни места?

# 59
  • Мнения: 1 432
Аз използвам готова кола маска на ленти Дева  Simple Smile Изпробвала съм всички останали и за мен ТЯ Е ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт