Ще имам близнаци! Тема с продължение 29

  • 34 592
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 18
Мерси момичета.Аз да споделя след БХС се видяха момиче и момче Heart Eyes
При мен на БХС не можаха да видях какви ще са бебетата, но последния път д-р Савова от Щерев видя момиче и момче. Сега чакам с нетърпение ФМ на 14-ти, за да потвърдят страхотните за мен новини Simple Smile Лека бременност на всички и безпроблемно раждане на чакащите този така важен момент.

# 181
  • Мнения: 165
didnik добре съм горе долу.Имам си датичка и я чакам кротко.Иначе юнаците са 2300 и 2400.Надявам се да качат поне по още 300-400 гр до датата.

# 182
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета ! Първо да пожелая щастлива първа среща с бебоците на мамите, на които им предстои раждане Hug
И добре дошли на новите мами с пожелания за лека бременност Hug
Относно водата и морето, аз ходя на плаж всяка събота и неделя, и понеже ми е последната седмица на работа, смятам да ходя поне през ден ( и това е по препоръка на лекаря ми, който казва , че даже морската вода ми помага с отоците по краката и спомага за заздравяане на капилярите  Naughty) А пък че и аз съм голяма атракция по бански- в това съм сигурна Laughing
Аз почнах вече да се задушавам, не само като лежа, но и като съм седнала, и като съм права, и с една дума- омръзна ми вече да съм огромна и бременна Sad

# 183
  • Мнения: 154
Аз пък тази година не видях бременна жена на плажа. Сигурно ако бях видяла щях и аз да се престраша да се цопна...може би Mr. Green

# 184
  • Мнения: 148
   Тази година май ще пропусна морето. Да се отчета и аз - днес бях на фетална и видяхме бебоците.  Добре са,растат си - момче и момиче.
  КОКОНА пробвай да похапваш солети и бисквити като ти стане лошо - при мен действаше newsm10

# 185
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
На мен в началото като почна да ми се гади и да повръщам единствено и само портокали не връщах. Ядях ги в промишлени количества буквално. А аз портокали не обичам, за година дали ми се събира и един плод (така бях и преди да забременея и след като родих)  Whistling

# 186
  • Мнения: 202
sweet, честно казано и аз не знам, но не ми се задълбопчава да ходя по лекари и да оспорвам... Тоновете уж са добре, но лекарят се страхува да не се наложи секцио по спешност, затова го планира и приключваме. Или не ми казва нещо за да не се шашкам, или просто си има планове за другата седмица  newsm78
Както и да е - вече навършвам 36 седмица, така че освен че ще са по-мънички, не очаквам други усложнения.

Честито на всички момичета за хубавите резултати от БХС и ФМ  Hug
 
За рисковете след редукция, честно казано нищо не знам - но ако лекарят каже да се пропусне морето - мисля, че жертвата си заслужава  Hug Hug Hug Иначе инфекция отвсякъде може да се хване и основния начин за пазене - освен редовни прегледи - е силен имунитет. Аз мога да кажа, че изкарах тая бременност без болести зимата и без гъбички и бактерии. Е и на плуване не съм ходила, че беше зима, но аз от басейн никога нищо не съм хващала  newsm78

# 187
  • Мнения: 277
Май ви заформих размисли за морето Simple Smile
Николина, благодаря ти за предупрежденията  Hug
Аз си имам не едно, а две наум, минала съм през хиляди мъки да стигна до тук и честно казано за едно ходене на море, не бих рискувала. Затова и бях написала, че ще ходя, ако ме пуснат лекарите. Относно МБ отново лекар ми каза, че не пречи на бременността и се лекува за седмица с глобули (предполагам това в случай, че се хванат нещата от рано). Също и за морската вода, че не носи рискове ако се понамокрям от време на време, без да се кисна по половин час. Естествено за всичко ще питам, ако кажат не, хич и няма да се замисля да си седя тук цяло лято, бебетата са на първо място  Hug
Поздрави Simple Smile

# 188
  • София
  • Мнения: 1 998
Аз бих отишла на морежи стояла в морската градина промерно,но не бих рискувала пътя от сф до варна примерно,псвен със самолет.по-бих влязла в спокойно море,отколкото в басейн.н

# 189
  • Мнения: 155
Sky Щом док така е преценил довери му се ще стискаме палчета и те чакаме с хубави новини
За морето аз бих го обмислила много добре те гъбите и другите гадости и в къщи да си седиш може да хванеш, мен пътя ме притеснява защото сами знаете че БГ пътищата са под всякаква критика а за повечето шофьори да не говорим. Ние сме с вила на варненско и ММ от сега обмисля кога, как, от къде и по кое време ще пътуваме натам края на август току виж ме качи мен и децата на самолета а той с колата до там. Има време но така не ми се стои в тая скапана София

# 190
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мерси момичета.Аз да споделя след БХС се видяха момиче и момче Heart Eyes
Относно морето аз по време на почивката не съм влизала във водата и стоях през цялото време под чадъра- пазителя на чантите Mr. GreenДоки ми беше разрешил да влизам във водата, ама аз страх голям.

Ехааа, честити ти шарени гащички  Hug Страхотно е това Hug А това БХС кръвен тест ли е или се оглеждат бебетата ехографски? Сигурно задавам ужасно тъп въпрос  Rolling Eyes Embarassed
Благодаря ви на всички за съветите  bouquet дано имат ползва и при мен Crazy
Значи, мога да се топвам в моренцето, поне докъм коленцата  Joy  Аз съм малко на леглови режим, че имах проблеми но след като се пооправя може би ще си потопя Mr. Green донякъде хипопотанската снага hahaha

# 191
  • Мнения: 7 803
комбинация от кръвен тест и видеозон

# 192
  • Мнения: 1 989
относно ходенето на море и басейн винаги има различни мнения. аз съм против, защото обичам да залагам на сигурно. не влизаш в море или басейн - няма вероятност за развъждане на гъби. иначе много лекари препоръчват плуването при бременни - за раздвижване на кръвта, за мускулите на тялото, за тонус и т.н. но всеки си решава сам. аз със сигурност ще пропусна морето тази година  Tired хем съм вече в почти седми месец, хем няма да си позволя да влезна във водата  Blush

честито на момичетата разбрали пола на бебчетата си   bouquet

танче, то при теб не останало. съвсем скоро ще се срещнете с твоите бебчета и вече няма да си огромна и тежка  Hug

# 193
  • UK
  • Мнения: 5 999
комбинация от кръвен тест и видеозон


  bouquet
Но на мен ми казаха, че кръвен при близнац,и нямало смисъл, т.к не можело да се разбере точно по него, за кое дете се отнася newsm78
И аз мисля като Хътчето, може би, ако изобщо отида на плажа това лято да си потопя крачката и дотам и тооо след 17.00 часа или рано сутрин докато не е надошък масово народа
hahaha

# 194
  • Мнения: 765
Хът, според мен точно днес влизаш в 7-ми месец, съответно в 3-ти триместър, честито  Laughing  bouquet.
На лентичката ти пише, че си навършила 26 седмици, което значи, че си В 27-мата.

Аз бих отишла на море, умирам за малко почивка и за това, да се почувствам по-лека - както е във водата. Обаче едва ли ще ме огрее, по различни причини. Най-много някой уикенд на някое езеро наблизо, евентуално, и то от средата на юли нататък  Tired.

Общи условия

Активация на акаунт