Ще имам близнаци! Тема с продължение 29

  • 34 592
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 765
Супер, Туци, много благодря за видеото! Стана ми ясно какво се има предвид, остава да проверя дали на нашето бъги случайно някак му се махат седалките  Thinking. Досега все си мислех, че не се, ама не че съм го оглеждала много внимателно всъщност...

# 556
  • Мнения: 115
Със сигурност ще му хванеш чалъма. Wink

# 557
  • Мнения: 7 803
Туци, това за мен не е бъги  Peace това си е комбинирана количка.
аз под бъги разбирам ей това
http://www.baby-walz.de/CYBEX-Buggy-Twinyx-Design-2013-189558.ht … 0167e2768120ade4f
и за новородени е неприемливо за мен

# 558
  • София
  • Мнения: 1 998
Ах,виждам че сте на болната ми тема за количките... Tired аз не помня тук ли се жалвах,освен в близнашката тема...
Херцогиньо,и ние сме с абц дизайн зуум...страшно ми е неудобна Cry освен че аз също никъде не я събирам,не минаваи през вратите вкъщи.в асансьора слузаме на 3 пъти (за това не е виновна тя,де,:)) и сама на сккапаните ни тротоари не мига да я бутам.та изцяло завися от баща ми...и още вдин човек,докато не се въЗстановя от секциото за смъкване на кошчетата и рамата...а рамата само сиг е 7-8 кила поне-аз не мога да я мръдна.та преди се двоумях между косато като пейка и тази и взех тази уж да минава през вратите-да,но в повечето магазини НЕ влиза,и в кварталните пикадили и била и карфур НЕ влиза.и през касите не минава ooooh!
Обмислях даже да я продам и да взимам друга,ама...щом тази се води лека... Тя ми е втора употреба уж запазена ,поьнавам жената и знам че почти не я ползваха.но като гледах днес как се извиват предните колела в дупките на чудния ни център...
Сори-дълго стана ...

# 559
  • Мнения: 7 803
то има и други модели, които тежат като зуума. обаче ако вземеш пейка, те са по-широки и съвсем никъде няма да минеш. аз с предишния танк, не беше маркова количка, над 20 кила, обаче супер удобна, много място за децатаи минаваше през всички врати. имах и една маркова, също много добра. накрая се возехме с хаук влакче. струва ми се че пак ще си взема немарков танк и ще се приключи

# 560
  • Мнения: 165
Аз пък съм доволна от нашата количка.Тип пейка,с големи гуми и много маневрена.Не е от най тежките.Естествено не се събира в асансьора ,но двойна няма която да влиза вътре в него така че реших да заложа на други показатели.Вече два пъти я ползваме за разходка и няма проблем нито с дупки нито с високите тротоари.

# 561
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз вчера гледах една двойна на Бритакс, тежи само 13кг не  е влак и честно казано ми хареса Heart Eyes


Ето я

http://bebelandia.bg/productv/46337/britax-detska-kolichka-b-agile-double.html

Хубавото е, че минава през всякакви врати, пробвахме я в магазина, влезе и излезе без проблем Crazy

# 562
  • Мнения: 264
Аз ползвам ето тази количка: http://manytoys.shopmania.biz/pokupka/количка-за-близнаци-esprit-duo-star-35408 . Купих я втора ръка с порт бебетата, чдърче, дъждобран и бонус два шезлонга за 300 лева от продавалника  Wink АМи какво да ви кажа, много съм доволна, лека, маневрена, пълно легнало положение, облегалката се регулира както на мен ми е кеф:))) Много, много съм доволна... Не съм я качвала в нас, защото нямаме асансьор, а сме на 3 етаж, но стоеше в гаража, аз с порт бебетата съм смъквала малките:) Сега, живея в къща и нямам проблеми с вратите(външната врата на двора, която не е мн широка). Доволна съм много!
А какво се случва с глезотийка, не е писала....дали се е обебила? Heart Eyes

# 563
  • Мнения: 6
да се оплаче, най-големите ми страхове относно количката се сбъднаха. днес взех абс зоом, не влиза в асансьора  Cry направо съм в шах какво да правя. мисля на първо време да я ползвам с кошчетата за кола и да я държа в колата, която още не съм купила  Rolling Eyes щото в тази едва я събрах


Здравей Херцогиня,как така не се събира ,аз точно заради тоеа се бях спряла на нея .ако са сложени в полу легнало положения няма ли да стане,сега останах замислена Rolling Eyes

# 564
  • Мнения: 165
Някой има ли новини от Глезотийка.

# 565
  • Мнения: 7 803
да се оплаче, най-големите ми страхове относно количката се сбъднаха. днес взех абс зоом, не влиза в асансьора  Cry направо съм в шах какво да правя. мисля на първо време да я ползвам с кошчетата за кола и да я държа в колата, която още не съм купила  Rolling Eyes щото в тази едва я събрах


Здравей Херцогиня,как така не се събира ,аз точно заради тоеа се бях спряла на нея .ако са сложени в полу легнало положения няма ли да стане,сега останах замислена Rolling Eyes
легнало, седнало все е тая. количката е твърде дълга за нормален асансьор.


ей го прясно сниман корема  Rolling Eyes

глеъотийка, дано си добре  Praynig

# 566
  • Мнения: 154
Херцогиня фон Дж-то много сте сладки Hug
Аз мисля количката да я купим след като родя. И без това ще е ноември-декември, няма да е много подходящо за разходка с мъниците.

# 567
  • Мнения: 765
Ах, колко сладка снимка, браво на вас! И роклята е хубава, и роклята!  Laughing

Глезотийка не се обажда, ще да са се родили, може би...  Rolling Eyes

# 568
  • Мнения: 250
Аз мога да похваля Грако Куатро Дуо, много маневрена като за почти 130см дължина. Минава почти навсякъде, където минава и единична количка, само с маневрирането в магазините е по-трудна. Но като килограми хич не е лека, само тя е около 20кг, с децата и багажа може и да минава 50кг на моменти. Не е удобна и за подлезите, минавам само по рампи и по кръстовища.

# 569
  • Мнения: 22
Да ви се похваля.Днес капарирахме Britax b-agile double.Много съм доволна.Страшно симпатична ми е,лека,маневрена,има пълно легнало положение,може да се управлява с една ръка и най-важното минава през стандартни врати.Мислех към нея да си купя и портбебета,но май ще се въздържа.Има достатъчно място,пък и нали има пълно легнало положение.Вече се успокоих. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт