22-ро СОУ

  • 103 030
  • 492
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 179

Но всичко си е от директора - нашия се скъса да прави ремонти по време на ДО,  обзаведе класвите стаи, купи пречистватели за въздух и държи на доброто ДО. Като започнат да питат майките на седмокласниците, ще го препоръчам с две ръце
Моля Ви препоръчайте ми училището, от което сте доволни.

# 481
  • Мнения: 15 454
22-ро е добро до 4-ти клас. Ако мислите след това да кандидатства детето, няма проблем. Прогимназията им е зле.

Иначе за момента от личен опит мога да препоръчам 20 ОУ. От мои познати знам, че са доволни и от 51 СОУ, но не мога лично да гарантирам, че е ОК

# 482
  • Мнения: 179
Здравейте, имах предвид от кое училище за гимназиален курс сте доволни? А на 51во прогимназията също е гола вода, но имат много добър ПР, който заблуждава.

Последна редакция: пн, 10 май 2021, 12:32 от stefi2005

# 483
  • Мнения: 15 454
Щом питате за гимназия, то тази тема ще ви бъде много полезна. Има и 2 теми преди това

https://www.bg-mamma.com/?topic=1237628

А иначе препоръчвам горещо с две ръце 127 СОУ. Синът ми сега завършва 8-ми клас там и съм много доволна, въпреки, че изкараха по-голямата част от годината на дистанционно обучение. Няма пропуснат или неусвоен материал, учителките са страхотни, децата в класа му са много готини /по негови думи/ - няма скандали, побоища, драми и т.н. Учат си, има конкуренция между тях и стимул за учене.
И от директора съм много доволна - млад, доста амбициозен и усърдно работещ за развитието на училището. Докато децата учеха вкъщи той направи ремонт на доста класни стаи, смени оградата - като цяло постоянно прави нещо по сградата

# 484
  • Мнения: 10 685
Гледам, че за 127 СОУ са обявени само 24 места за 1-ви клас.
Това означава ли, че има само една паралелка?

# 485
  • Мнения: 179
Щом питате за гимназия, то тази тема ще ви бъде много полезна. Има и 2 теми преди това

https://www.bg-mamma.com/?topic=1237628

А иначе препоръчвам горещо с две ръце 127 СОУ. Синът ми сега завършва 8-ми клас там и съм много доволна, въпреки, че изкараха по-голямата част от годината на дистанционно обучение. Няма пропуснат или неусвоен материал, учителките са страхотни, децата в класа му са много готини /по негови думи/ - няма скандали, побоища, драми и т.н. Учат си, има конкуренция между тях и стимул за учене.
И от директора съм много доволна - млад, доста амбициозен и усърдно работещ за развитието на училището. Докато децата учеха вкъщи той направи ремонт на доста класни стаи, смени оградата - като цяло постоянно прави нещо по сградата
Благодаря Ви. Детето ми е в прогимназията и трябва да се ориентирам за нивото на училищета в гимназиален етап. В осмокласната тема, за 127мо училище други родители бяха ужасени от математичката, също така виждам, че в тазгодишния план прием са махнали от там математическата паралелка. Вие доволни ли сте от учителката по математика? Радвам се, че 127мо и 18то са с положителни отзиви и не толкова висок бал.

# 486
  • Мнения: 15 454
Синът ми е в мамематическата паралелка. Аз съм доволна от всички преподаватели. Ако сина ми иска да учи, си учи. Ако нещо не е разбрал си е виновен той. Случвало се е да не разбере някой урок, но после си гледа видеоуроци в нета, след това решава задачи от сборника и материала е усвоен.
Много съжалявам да чуя, че няма да има повече математическа паралелка. Не съм сигурна, но мисля, че нашата е първата. Може закриването да свързано и с преструктурирането на училищата, което е заложено в програмата на МОН.
 Нашата паралелка е СТЕМ.

Аз не съм в осмокласната тема и те знам от какво се оплакват. Би ли споделила Simple Smile

Аз препоръчвам на оплакващите се да си преместят децата в 22 СЕУ, за да видят що е то слаби преподаватели и да оценят, какво имат. А то се води много по-елитно

# 487
  • София
  • Мнения: 8 932
22 в гимназиален етап не е толкова зле, особено в испанските паралелки. Има някаква дупка в прогимназиален етап, на знам откъде идва.

# 488
  • Мнения: 15 454
Може. Имам две приятелки с деца в испанска паралелка и двете много се оплакват. Но явно има и доволни Simple Smile

# 489
  • Мнения: 2
Здравейте, бихте ли споделили мнение за началния етап в 22-ро, от 1 до 4 клас. Дъщеря ми е класирана и тази седмица трябва да я запиша. Благодаря!

# 490
  • Мнения: 1
Не препоръчвам начален етап. Разбита база, учители пенсионери, остаряла методика.Всичко е ретро!

# 491
  • София
  • Мнения: 8 932
То началният етап е единственото хубаво останало в това училище. И най-вече учителите "пенсионери". Добре че ги има тях.

# 492
  • Мнения: 2 173
Здравейте, според вас кое училище е по-добро към момента 22-ро или 19-то?

Общи условия

Активация на акаунт