22-ро СОУ

  • 103 556
  • 492
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Здравейте, моля да ми кажете какви са критериите за прием на първокласник в 22-ро, не се отиентирах на сайта им.
Благодаря Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 157
Здравейте мами на дечица от 22-ро СОУ. Понеже там от втори клас има възномност да се учи испански, тоест има избор между него, английски и руски, както сигурно знаете, исках само да ви кажа, че имам едни учебни тетрадки Chicos Chicas нива 2 и 3. Които си спомням, че бяха доста скъпи като ги купувах от книжарница Колибри и от никъде другаде  Grinning В нашите е писано тук таме, но съм ги коригирала с бяло, така че могат да се използват според мен. То и без това почти не ги отварят май...  Grinning Но това е друга тема. Та ако някой се интересува, бихме могли нещо да се разберем - на лични. Успех на всички деца в трудното начинание с нашето образование.

# 62
  • Мнения: 735
Здравейте, моля да ми кажете какви са критериите за прием на първокласник в 22-ро, не се отиентирах на сайта им.
Благодаря Hug

Присъединявам се към молбата! Моля някоя от майките на деца в 1 клас да споделят...

# 63
  • Мнения: 4 204
Търся отзиви за 2 учителки, които тази година извеждат 4 клас:
Силвия Младенова
Биляна Бойкова

# 64
  • Мнения: 15 524
Здравейте
Отговарям на запитванията за критериите за прием. Те са стандартни, каквито са за всички останали училища - местоживеене, месторабота мисля, че също може, но за това не съм сигурна на 100 %. Брат или сестра в ученик в училището, дете на служител в училището.
За тези критерии се сещам за момента  Peace

# 65
  • Мнения: 376
Може ли да ми кажете, за 20то и 22ро, първокласниците имат ли занималня, и до колко часа е? Ако може поотделно за двете.... ще трябва да реша къде да запиша детенце за догодина септември.  Нямам регистрация в квартала, но ще се наложи, защото там ще почвам работа, и като сама майка трябва да си направя живота максимално лесен. И представа нямам как ще влезнем в тези училища...Ще се радвам на всякакви съвети и преценка кое училище е добре като за дошъл в нов град първокласник. Мен лично ме интересува как ще се справям сама с изпращане и взимане, нивото на дисциплина и подготовка също е много важно, английски е добре да учим, но едва ли мога да задоволя всички нужди на куп, предполагам че основния ми критерий ще бъде близост до работа и квартира, и часове на занималнята....Благодаря.   bouquet

# 66
  • Мнения: 15 524
За 20 ОУ нищо не мога да кажа
В 22 СОУ занималнята е до 17.30 ч., но ако родителите не вземат децата си до този час, те биват оставяни при охраната.
Аз лично съм супер доволна от занималнята - синът ми, който в момента е 1 клас, до сега не е имало случай да се прибере без написано и проверено от учителката домашно. Имат си и определен график, по който занимават децата допълнително, а през топлите дни излизат да играят навън. Според мен всичко е супер  Peace
Успех с избора и с приема /имайте предвит, че доста трудно се влиза в тези две училища, когато не са ви по район/  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 157
Martani, постарайте се за 20-то. Ние завършихме 22-ро преди 2 години, не ви съветвам.

# 68
  • Мнения: 376
Ок, благодаря ви!   bouquet А в 20то до колко часа е занималнята?
Какво правите родителите ако работите до 18:00, а занималните са до 17:30? Не може да няма начин различен от баби дядовци ?

# 69
  • Мнения: 2
Здравейте,
знаете ли за учебната 2014/2015 кои ще бъдат учителите на първолаците във 22-ро училище?

# 70
  • Мнения: 6 031
Здравейте,
знаете ли за учебната 2014/2015 кои ще бъдат учителите на първолаците във 22-ро училище?

Вероятно ще са: Силвия Младенова, Анета Луканова, Биляна Бойкова и Мая Кенарджиева. Те водят четвърти клас сега.


# 71
  • Мнения: 2
Благодаря Мимии. А имаш ли някакви впечатления от училището? На мен ми го препоръчват засега, но винаги съм готов да чуя още едно мнение.

# 72
  • Мнения: 22
Здравейте,

Искам да попитам майките които миналата година са подавали документи - кога сте ги подавали, имало ли е истерия да се виси по нощите и т.н. - как изобщо стои въпроса с подаване на документите.

Благодаря предварително.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 688
Подаването на документи и записването миналата година протекоха съвсем спокойно по подадения график.

Следи информацията и действай по нея.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 688
За 20 ОУ нищо не мога да кажа
В 22 СОУ занималнята е до 17.30 ч., но ако родителите не вземат децата си до този час, те биват оставяни при охраната.
Аз лично съм супер доволна от занималнята - синът ми, който в момента е 1 клас, до сега не е имало случай да се прибере без написано и проверено от учителката домашно. Имат си и определен график, по който занимават децата допълнително, а през топлите дни излизат да играят навън. Според мен всичко е супер  Peace
Успех с избора и с приема /имайте предвит, че доста трудно се влиза в тези две училища, когато не са ви по район/  Peace

подкрепям напълно!

Общи условия

Активация на акаунт