АВГУСТинка чуди се какво е нейното дете - кърлеж или циганé

  • 22 846
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Пу за мене!  Laughing
Много пишете, не мога да Ви стигна! Видяхте малко вятър и ....хайде юруш на компютрите  Laughing

Блонди, страхотно заглавие   bouquet . Моето е и кърлеж и цигане.

Муки, ама и ти попадна в един филм. Дано по-скоро се пооправите и да се махате от там.....и този път да не си с толкова къса памет. И с ТМ да не се карате за глупости, но предполагам, че и той е изнервен от ситуацията. Той не беше ли против да се местите там  newsm78 /имам някакъв такъв спомен/?

Месечинка, много сладко ти се получава писането без кирилизатор като хората. Дано бързичко да оправите компютъра. И моят лаптоп е развален за пореден път, и не мога да качвам снимки от телефона, за да публикувам, че нямам инсталирано Zune май беше, пък ММ не дава на този комп, че много място заемало /пък като го вземаше ме убеждаваше колко по-добър бил от стария  #2gunfire/. Че сега чакам, или да ми оправи лаптопа, или да включи стария компютър, нооо като знам как всичко става с кл*зма в нас и се съмнявам да е скоро.
Да не би на Борко да му избива някое зъбче? Дея от време на време отказва да яде без видима причина и скоро след това напипвам някое ново попълнение.

Тайра, уолкъра изглежда добре. Нямам наблюдения и не мога да се включа дали става. Дея ползва паяка за тази цел /както и момчетата бяха така/ като се изправи от външната му страна и го ползва за подпирачка, за да ходи /все още не много успешно  Laughing/

Дафи, и ние се храним при такъв режим, но без нощното хранене. И в 6,00ч не винаги яде.

Васето, много хубава и елегантна булка си била. И ниските сандалки седят добре.

Белверде, много нежни и рокличките и сандалките. Но наистина обувките и колието няма да си подхождат особено /но пък са много хубави/.

За кръвните групи - и двамата с ММ сме 0. Децата не зная какви са. Нооо, ако не са 0 ще взема да се замисля върху тезата за непорочното зачатие.


Сигурна съм, че не успях да отразя всички, но ако пиша още малко и ще стане един ферман  ooooh! и никой няма да ме прочете.

# 31
  • София
  • Мнения: 966
Привет и от мен. Напоследък рядко успявам да се включа. Едвам успявам да изчета и темите, и сега съм 20 стр. назад.  Embarassed
Виждам, че обсъждате кръвните групи на децата. Аз знам и на двете, но понеже аз съм отрицателен резус фактор и още в родилното задължително ги изследват. Та баткото е с моята 0+, а Ади е с на таткото А+.

И кратък отчет от днешната консултация: 10.600кг (+500) и 70см(+2). Май е най-тежка от момиченцата. Има 4 зъба и още 2 на път. Седи стабилно, но не лази, не се изправя, не ходи. Явно и тежи дупето. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 27 524
Тук е 3° и аз вече се отчайвам лятото какво ни чака  Tired

Месечинке, то трохи да бяха, тя цели залци лапа  Crazy

Бюти, за таз кърмица... за какво му е на Анди тепърва чужда кърмица  Thinking Всяка майка прави специфична кърма за нейното си бебе. Анди е вече голям, според мен е излишно това даване, но ти, разбира се, ще си вземеш решението  Hug

Отивам да се крия под завивките, умрях от студ  ooooh! Накрая ще извадя да украся елхата  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 13
Петьо е с рядка кръвна група АБ(-) отрицателна. Аз съм А-, мъжът ми е Б- та той си е Аб-, на неговата епикриза го пише, но мисля че ги пише само защото аз съм А -, с отрицателен резус фактор, нали изследват псоле бебчето дали е + или - .

# 34
  • Мнения: 2
за Запис, не че ще успея да пиша, ама поне чета отвреме на време...

за кр. групи  -
Стефан е А+, като баща си, а аз АБ- тази кръвна група с отрицателен резус, май за отчетната ни тема не е толкова рядка newsm78

# 35
  • Враца
  • Мнения: 800
Бютка, аз пускам климатика, от доста време даже. Особено, когато заспива с рев целия става потен и му е много жега и аз предвидливо ако е топло го пускам преди да заспи още (това за следобедния сън става въпрос) и по някое време го спирам. Wink
Бют,
Скрит текст:
Аз имам Тeam viewer, дърти Аргиров може ли да ми оправи уиндоус-а, че ми се появява едно прозорче за Genuie (или нещо такова беше) и иска да го resolve online и много ме дразни, пък не знам как да си го оправя, а не ми се преинсталира.

Блонди, пробвай пък да и смениш марките мляко. Дано пропие поне малко. Я си представи, че и хареса НАН например  Wink Hug

И аз не знам кръвната група на Криско, не я пише в епикризата от изписването. Аз съм А+, а ММ не е сигурен дали е 0+ или 0-. Ама АБ+ не може да дава на АБ-, Бютка, кофти, ама само от АБ- можеш да вземаш май, дано никога не ти се налага.  Hug

Елсънче, дано успееш да събереш всичко и утре да ти е много удобно в новото легло.  Hug

Сами, а защо искаш от тая гадната материя? Няма ли да им спарва много? Иначе сега не ми хрумва от къде, в нет-а няма ли такива?  newsm78

# 36
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Еййй, чувствам се кръстница на темата  Flutter !!!
Блонди, мерси за темичката!  Grinning
Мойто кърлежче Матеа от вчера следобед е с 38-38,5, вади двата предни горни зъба наведнъж, но пък е в настроение и още нищо не съм дала, само по n пъти цопаме във ваната  Mr. Green.
Днес пък ходихме в Пловдив при класически хомеопат, ще записвам и малката другия месец. Бюти не успях да се обадя, ама беше голямо обикаляне в Джъмбо пак.  Mr. Green
Спокойна вечер!  Hug

# 37
  • Мнения: 664
Пак да подосаждам за кръвните групи! Фери, ние (АВ) сме универсални реципиенти - всички групи могат да ни дават, а ние само на АВ. 0 пък са универсални дарители! Аз се порових след като си зададох въпроса, май трябваше преди това да го направя ...  hahaha И за определяне, кръв се взема от вената, така чееее ... няма да стане скоро!  Peace

# 38
  • Мнения: 10 885
Добрютрууу,
както каза и Морското конче, таз рядка кръвна група АБ все в нашата тема се събрала  Joy
Май и ЛМ е АБ, аз съм 0, та маймунката не знам каква е, в епикризата не помня да я пише, ама и отдавна не съм я чела.

Абе седя и си се чудя тук от едно известно време, чакайте да ви питам, може някой нещо да е чел. За кърменето в тандем, например при породени деца, голямото не се отбива, а като се роди бебето се кърмят и двете деца. Всичко чудесно, ама нали тялото произвежда кърмата според конкретните нужди на детето, ама нуждите на едно бебе и едно дете на 1+ години са съвсем различни, та как точно става тази работа.
Питам без причина, само да уточня  Joy

Много хапе маймунката, където завари крака, ръце, корем, навсякъде и сега като има зъби и отгоре си боли хич да не е. Не знам какво да направя, казвам му не, че ме боли, не се смея, строга съм, а той ми се смее и се настървява повече  Rolling Eyes Някакви идеи?

# 39
  • Мнения: 251
Добро утро!
Рош кукна в 06:00  #Silly
Яде АМ,сега съм го оставила да щурее и след малко ще се опитам да го легирам,че и аз да ударя един сън...Както се казва и Асан е човек hahaha
За кръвните групи-аз съм 0+,ММ и Рош не знам,а и никъде не пише Thinking
Блонди,може да е период непиенето на АМ от Кам.Бях споменала,че последните дни и Рош не пиеше.А аз дори почти не дават твърда храна,само около 100гр пюре за обяд PeaceНо от 2 дни започна да си пие нормално и не знам на какво се е дължало Thinking
Браво,Сами!Жена мечта си ти! Hug Hug
Понякога си мисли,че фактът,че успяваме да изчистим,сготвим,да изведем детето на разходка и т.н.,изобщо не се оценява от мъжете ни,или поне от моя.Той уж твърди друго Crossing Arms
Белверде,всичко е страхотно  Hug Тази огърлица..мммммм.....
Муки,аз не бих издържала на подобно нещо,но пък ти си знаеш най-добре колко можеш да търпиш,кава цена да платиш и в името на какво  Peace
Хм,сега се сещам да попитам тези,които са кръщавали децата си...Кой кръщава в църквата-кръстник или кръстница?Казаха ми,че кръстникът  newsm78 newsm78
Докато напиша този пост,смених пълен памперс,приспах Рош,после прибирах и сгъвах дрехи и накрая прострях...Хм,сега се сеща,малко извън обсега на темата ни,но да ви попитам-какъв прах за пране използвате?Аз скачам от цвят на цвят и все нещо не ми харесва.Сега съм с Тема,еми не е изпрал изобщо хубаво дрехите Whistling Пак ще ги пера после Crossing Arms
Отивам да опъна и аз малко морно тяло,че не се знае какъв ден ме очаква Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 27
Добро утро!
Борко яде 4 пъти твърда храна, но напоследък си изяжда половината от порцията. Гледам да му давам на 4 часа. Поне 2 пъти  го кърмя, но някой път се 4-5 пъти на нощ, но суче по малко. Мечтая да се наспя като хората, но не се очертава скоро. Пак отказва АМ и направо блъска шишето и си иска цицата. Гледам да слагам където мога АМ в твърдата храна. По колко мляко трябва да приемат на тази възраст?.

Саманта, голям зор ще видиш да намериш футболна фланелка, която да не е на отбор
Белверде, много се радвам на талантливите, аз с двете леви ако ми дадеш ножица и хартия, единственото, което ще направя е да се порежа hahaha
Коралче, бързо прибиране у дома и да оздравява малчо Hug
Блонди, как разбираш, че не са пресни яйцата. Какви са тези дупки newsm78. Да не е едно като кухина, което се получава?

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 08:19 от s.koycheva

# 41
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Койч, намерих тука някакви в Спортсдирект - че и по 2 евро  hahaha Сега трябва и ръкавици да му купувам  ooooh!, че малко някак си така с подарък за 10 лв да се изтъпаня, не върви  Laughing

Рош, аз пера с Персил, ама ми го носят от Германия, от тука прах не съм си купувала сигурно от 3-4 години. Иначе на малкия ги пера със Сано!

Иглуб, аз от майки с породени знам, че в повечето случаи първото само се отбива още по време на втората бременност. Нещо май хормоните се объркват и не им е сладко  Laughing Да каже някой компетентен, че може и пълни глупости да пиша  Laughing

Коралче, как сте днес?


Оф, аз да ви кажа каква съм бяла птица- Самито сега нали от няколко дни не се буди по цяла нощ! Е, да ама аз се будя поне по 5 пъти да го видя дали случайно не е огладнял  ooooh! По цяла нощ ми е свита душичката и не мога да се отпусна да заспя  Rolling Eyes Много по- добре си ми беше преди - накърмя го и се отпускам труп, понеже съм спокойна, че е нахранено чавето  Crossing Arms



# 42
  • Мнения: 2 052
Сами, аз пък обратното. Снощи Ина не искаше да суче, изпи 200мл. АМ  #Crazy За мен това е много нещо, до сега като не съм я виждала по колко пие и това ми се стори свръх много  Mr. Green Ако по толкова е сукала от гърдите ми, чудя се къде се е събирало това мляко  Mr. Green Спа цяла нощ. Но преди това не искаше да заспи. Яде в 20ч. и до 22:30 щуря  ooooh! Беше ми спокойно, че съм сигурна, че се е наяла.
Койчева, мисля, че Блонди беше писала, че млякото на тази възраст трябва да е около 500мл.
Рош, не сме се кръщавали още, но и на мен ми казаха, че кръстникът кръщава. Явно е така, защото в листчето от църквата пише, че искат кръщелното на кръстника.
Нашите дрехи сега пера със Савекс, но не ми харесва. Най-доволна съм от Ариел, преди перях само с него, капсулките. А на Ина дрешките пера със Сано.
Иглуб, сега и мен ме замисли за кърменето на породени деца  Mr. Green  И аз като се скарам на Ина и тя се смее, а ММ го разбира, той като и се скара и почва да реве  ooooh!

След като нищо не се получи с бисквитите ми, чудя се дали да не пробвам да си направя каша  Mr. Green
Блонди, мога ли да смеля овесени ядки? Първо във фурната, после меля, накисвам от вечерта и сутринта варя, така ли? Като ще се вари за какво ми е тази фурна  newsm78
Или да не се занимавам с глупости, ами направо така да и варя  Mr. Green 2 пъти и правих варени с плодово пюре и АМ, изяжда малко, но не е очарована  Crazy

Забравих да ви честитя празника.
Честит празник     bouquet

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 09:23 от Dafi`

# 43
  • Мнения: 27 524
Петьо е с рядка кръвна група АБ(-) отрицателна. Аз съм А-, мъжът ми е Б- та той си е Аб-, на неговата епикриза го пише, но мисля че ги пише само защото аз съм А -, с отрицателен резус фактор, нали изследват псоле бебчето дали е + или - .

Не могат да напишат даден фактор, без да е проверено  Naughty Би било хипер идиотско, безотговорно и рисковано!

Е, колко АБ- имаме, направо станахме уникална отчетна  Joy Hug

Фери, нощес пийна 100, ама щото я оставих на вечеря с едно плодово само  hahaha  Абе и НАН да пие съм съгласна  Mr. Green ама според мен не е от това. Ще видя с течните каши. В Нестле и Фризо имаше захар, взех на Карфур, в тях няма  Simple Smile С бисквитки. Днес ще я пробвам, да видим  Crazy

Белверде, взех вчера лигавници, ама от тия, дето се обличат през главата, няма лепки, няма връзки, може сега да тегли колкото иска и не може да го свали  Close Grinning Тя не, че се капе и се цапа, де, веднъж седмично, ако ме перне през ръката се случва, иначе си хапва чисто  Simple Smile

Диди, вярно, че си кръстница  Joy Hug

ние (АВ) сме универсални реципиенти - всички групи могат да ни дават, а ние само на АВ.

Аз като една видна блондинка това не го разбрах  hahaha Всички групи ви дават на вас, т.е. можете да приемате всички, а вие давате само на АВ.  newsm78 Защо АВ давате само на АВ, след като приемате от всички  Thinking

Най-гадна е на Камелия - може да взима само от нейната си  Crazy

Иглуб, АВ не е толкова рядка, рядка е АВ-  Hug

За кърменето - обикновено по-голямото дете се отбива само при започнала бременност. Ако не - то при всички положения кърмата се нагажда за малкото бебе и то е с предимство пред голямото. Ако има и за него време, мляко и сили - тогава получава. От млякото на малкото.  Simple Smile

Рошле, мерси, дано е период. Видях те на снимката на Кашпи, прекрасна си  Hug

Как така кой кръщава? Кръщава Попа  hahaha Иначе за Криско избрахме кръстница, няма кръстник  Thinking

Аз пера с таблетки, че ми заема кутията много малко място. Взимам или Ариел (нещо не съм доволна от тях) или сега... забравих кои бяха, ще погледна после  Laughing
А, Сами ме подсети, и моя прах е Персил, пак от Германия, но таблетки  Simple Smile

Койчева, да, кухината. Прясното яйце няма. Колкото е по-голяма тази кухина, толкова е по-старо  Simple Smile

Сами, дай си малко време, всичко ще си дойде на мястото  Hug

Дафи, може, да. Във фурната ги сушиш, не ги печеш  Hug

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 10:01 от Блонди

# 44
  • Варна
  • Мнения: 25 241
А добро утро Simple Smile
Иве,
ще се замисля и аз за такава подложка, на Хипото ли ги има?
ВикТанДея,
и аз за зъб се замислям, крайно време му е вече Whistling Тази нощ пак се буди сто пъти, проревава като посегна да го оставя в кошарата, един нервен. Обаче няма зъби още и това е Crossing Arms
Блонди,
уф, с това вашето студено време ми дожаля направо, ква е таз зима при вас. Я сложи елхата, белким се сети, че е лято, а не Коледа Mr. Green
Абе Борислав имам чувството, че ще се задави, ако му дам нещо по-едро да яде, вчера му подадох парче ябълка, облиза я и отчупи едно микро парченце, викам изяде го, а той след малко започна да се дави, да се цъкли и току го изплю ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт