АВГУСТинка чуди се какво е нейното дете - кърлеж или циганé

  • 22 881
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • By the sea
  • Мнения: 127
Ами то устата ми се наслюнчи вече, пък уж минах по диагонал...То не бяха лучени кръгчета, торти, чийзкейкове т.н. и т.н., леле майкоууууу Crazy Joy

Койчева , дани по-скоро да се свършва сагата ви, ама че идиоти #2gunfire Борко е голям герой, а на теб кураж и много Hug Hug Hug
Блонди, Камито много сладко си мързелува на сянка  Heart Eyes Айде, както се казва - тая година полухамак, догодина - цял хамак hahaha
Васе, готино излетче сте направили Flutter
Биби, да ти е жив и здрав рожденика!  bouquet
Белверде, Катето ака по веднъж на ден, случва се и да пропусне, а понякога и по 2 пъти дневно, но почти винаги по време на хранене Simple Smile Количество колкото 2-3 ореха newsm78 Joy Понякога са по-размазани "орехите" Laughing Относно лазенето, тя не лази , може би го прави по неин си начин, повече движения прави с ръцете отколкото с краката като я сложа по корем, от изправяне самостоятелно подпряна за мебелите сме доста далече, мисля Whistling Иначе прави крачки ляво-дясно краче като я хвана под мищничките /така ли се пише Crazy / и "вървим" заедно Simple Smile Да ви се похвалим, баба /майка ми/ ни купи първите обущета, някакви белгийски са Joy
Тая вечер ми е уникална, първо това дребното се изпишка върху хавлията, съответно върху леглото ни, докато я обличах след банята Close После се борих с две калинки, които кръжаха около лампата в хола, само един Господ знае откъде са долетели, еййй полудях и ги изсмуках с прахосмукачката Crazy Реших да си отворя компот с една лъжица и олях шкафчетата и пода на кухнята, от чистене не можах да си догледам Денсинг старс Crossing Arms ...Сега преди малко пак сменям памперса и айде отново пишшшш, тоя път дивана подмокри ooooh! ooooh! Веселба... Crazy
Лино, Месечинке, съжалявам за паданията Confused Hug Милият Сами Hug

# 721
  • Мнения: 0
Фери исках да я топя в кана с вода за да убива бацилите в нея hahaha Ти ме застреля с тия тиквички вече. Добре,че ме мързи да пържа иначе още тази нощ да съм ги метнала,така вкусно звучи.Зеленчукови пюрета и моето не яде с удоволствие, кашите ги предпочита.
Като казвате падане Бейбито тази вечер такова айкидовско премятане направи,чак му се възхитих. Зазяпах се в рецептите на Блонди и едни триъгълни банички ме върнаха в детството. Докато с баткото се суетим и ги правим,Бейбито уж и то помага и размества магнитите на хладилника и се наведе от кушетката, направи кълбо напред и се изпльоска по гръб на теракота. Това разбира се става за секунди точно пред очите ми, успях само да кажа А. Блонди ти си виновата  hahaha hahaha
Вчера срещам една лекарка,която замества личната ни и ме застреля с въпрос. Пита ме държиш ли го вече под мишничките?Аз се чудя ,че защо.Ами как иначе ще го научиш да ходи? Shocked
Белведере ти оставяш ли Валерко на пода? Има бебета ,които изобщо не се научават да лазят.
 За паданията и удрянията няма как да се мине без тях, спомням си че се чувствах виновна баткото като прохождаше. Има няколко запомнящи се падания, едното тъкмо го бях научила да слиза от леглото с крачетата напред и аз вече спокойна.Един ден обаче ме вижда,че влизам и директно се хвърля към мен от леглото и си разби носа.

# 722
  • Мнения: 2 052
Ина 3 пъти се буди, но пък заспиваше веднага. Първо изрева, поразмърда се и заспа, другите 2 пъти я взех, дадох и вода, гушна я за 2мин. и заспи. Добре, че Блонди спомена, че Кам ожаднява нощем, та да се сетя и аз, че може да е жадна, а не гладна  Mr. Green Може и от зъбите да се буди де, пие по 3-4 глътки вода.

И аз като кажа, че Ина още няма зъби и всички... "оо спокойно, не се притеснявай, ще избият". Че кой е казал, че се притеснявам  Rolling Eyes Така беше и Ина като не можеше да пълзи. В средата на 8м., ама се научи  Mr. Green Мисля си, че така ще бъде и с прохождането, според мен по-късно ще проходи от другите.

Ина има 6 хранения  hahaha в 6 суче, ама то това е половин хранене, защото кърмата е на изчезване. В 8 яде закуска, в 12 пюре, напоследък моите не ги иска и яде само купешките  Crazy Към 15-16ч. яде плод, към 17-18ч. суче, в 20ч. АМ.

Белверде, Ина се научи да лази като започнах да я оставям на пода, на 2-рия ден вече се беше научила. И да не се научи няма за какво да се притесняваш, на ММ брат му никога не е лазил, направо е проходил  Peace

Някой дава ли просо на зърна? Сега направих на Ина с масло и сирене, но не го хареса. Много сухо стои  newsm78 Вие как го давате?

Блонди, ти беше писала, че смяташ да даваш Лактана 2 и след 10-тя месец, но не помня защо?  Blush 3-ката не е ли по-хранително?  newsm78

Последна редакция: вт, 04 юни 2013, 08:59 от Dafi`

# 723
  • Мнения: 27 524
Добро утро, банда,

Абе, Дафи, замислих се, че нито Ина съм виждала, нито теб на някоя снимка, защо така  newsm78

Койчева, много неприятно.  Rolling Eyes Освен това за 5-тата или 6-тата изобщо няма нужда от болница, от урбазон и подобни. Сигурно е това, ще мине бързо  Hug По бузките има ли?

Пърпъл, Рошлето е права, за разделното се изисква 4 часа интервал между различните видове храна  Simple Smile

Бютиии, аресва ми, ама Панденския шрифт трудно го четаааа  Joy Ориз с три вида месо, ще падна  Joy Joy

Белверде, Камелия е същата, само дето води Вичко със 7 зъба  Mr. Green Не обича да седи, щом я сложа, веднага с плонж се мята по корем, не пълзи, не крачи, не се изправя, не се придвижва, нищо  Grinning Започвам да замислям как в София ще трябва да купувам проходилка  Tired За 4 седмици, ега ти, после какво да я правя  Rolling Eyes

Сами, а нощно време не се буди, така ли? Освен кърмените, нечие друго пие ли нощем мляко?  Thinking

Тефски, и до годинка, годинка и 3-4м да няма зъб, пак не е притеснително, споко, Мъжо любими  Heart Eyes

Фери, какво друго има в зеленчуковите? Каква мазнина? Месо? Риба? Жълтък?

Ох, сега тиквички ще ме караш да пържа  Close Hug Камелия пък от малка най-много обича и лапа зеленчуковите  Blush

Пейпър, ха ха,  Joy Аз мрънкам за батут, голям  Party Ама ще останем без двор почти  Tired

Брей, кви са тез белгийски обущета, дет аз не ги намирам  Joy Да са ви честити  Hug

Зафира, много съжалявам  Confused ама как цветно го описваш  Joy

Дафи, ние сме на Хип вече, че е без нишестатеа и малтодекстрин. 3 на Лактана е с парченца портокали и банани, затова мисля, че не е подходяща. Хип 3 е от годинката, като я направим,а ко също е без нишесте и малтодекстрин, ще минем на нея. Ако обаче има от тях, ще си останем на 2, не е проблем  Simple Smile  Иначе ако прецениш - премини, на много деца се харесва плодовия вкус  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 2 052
Блонди, ми не знам защо не си ни виждала  Mr. Green Аз не че много често пускам снимки във фейс, но съм наскоро май пусках снимка на Ина  newsm78
Ето и Ина:
Скрит текст:
И мен:
Скрит текст:
И ММ  Mr. Green
Скрит текст:

Сега пък Хип  ooooh! Еййй ще се побъркам с тези млека. Аз тъкмо спрях да чета етикетите и вие пак почнахте да казвате кое какво съдържа  Mr. Green Ама нали уж само Хумана и Лактана са директен внос, другите марки дето са за БГ сигурно не са като тези, които се продават в нормалните страни  Mr. Green
Мисля като ми привърши Лактаната да отворя 2-рия пакет на Хумана да я пробвам пак дали ще го пие, че тази Лактана много скъпо ми идва  Whistling Преди 3 дни отворих пакета и вече е на половина   ooooh!
А за Лактана 3 и на мен не ми харесва това, че е плодово, и ако останем на него това се замислих, дали 2-ката ще я засища, но ще видим, докато я засища ще си ползваме него, пък после ще му мисля.

Сега мисля да се поразровя за някоя млечна каша, която да става за закуска за морето, че да готвя максимално най-малко там  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 251
Юююююююпииииииииииииии smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Добро утро!
Днес съм наистина рошава Рошка,но и наспана  Mr. Green Къртихме до 09:30 часа  newsm44 newsm44 newsm44
Блонди,от няколко вечери Рош става по 2 пъти да пие Ам.Всеки път изпива около 220мл  Thinking Вече се замислям дали да не слагам нещо в това АМ.Каша?Бисквити?Идеи newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ама нямате милост към диетуващите - кой какво прави все рецепти и вкусотии показва  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Бютка,всеки ден ще те проверявам като дойде мами,дали съгрешаваш  Crossing Arms Отлични резултати си постигнала и мен ще ме е яд,ако си върнеш повече от 2-3кг при нейното гостуване  Heart Eyes Иначе браво за упражненията  Hug След малко ги мятам и аз   261uu  animal085
Самимами,как е Сами днес?Спа ли непробудно след като постна  Hug Аз съм пропуснала чуденето дали Самуил или Симеон.Ама Самуил ми харесва повече Simple Smile Вие на някого конкретно ли го кръстихте,или държахте да е българско и царско име  Hug
Блонди,благодаря,че си направи труда да покажеш сандалетки като на малчовците на Екзо  Hug Наистина много мило от твоя страна  Heart Eyes
Белверде,правя упражнения на Румяна Илиева  Peace
Кашпинце,в туй лошо време къде да се организираме да се видим  Hug Че ей сега ще дойде краят на месеца и ще има дим да ни няма и двете  Hug Hug Hug
Васето,ми не съм слаба  Joy Joy Joy Joy Нали знаеш на един 68кг му седят ок,на друг просто ужасно  hahaha hahaha hahaha
Най-много се харесвам на 58кг  newsm53 newsm53 newsm53 newsm03 Ама да видим дали до Рд-то на Рош ще ги докарам до там Thinking
Днес времето е отврат....Сега ще правя упражнения и после сигурно ще дивеем с Рош  Mr. Green

Редактирам:Дафи,много си хубава и слаба За последното завиждам,ама не много благородно  Hug Hug Hug

# 726
  • До морето
  • Мнения: 7 141
Aуууу голям бахър е тука, облякла съм си анорак, а Самито е с 2 ката дрехи, даже се чудя да взем ада пусна климатика  Rolling Eyes Ние след час сме на консултация, аз без малко да забравя, после ще докладвам!

Блонди, откакто дадох АМ за първи път преди лягане (преди 2-3 седмици) вече не се буди! Днес обаче сутринта като се събуди в 7 пробвах да му дам мляко, уж да спи още вместо направо да ставаме и да правим закуска.Еми спа още 20 минути  Crazy

Рошке, спа цяла нощ, мерси че пита! Проплака още няколко пъти, но без да се буди и после си заспа вече. Дано да е било инцидентно и да му е минала уплахата  Praynig

Дафи, много си нежна и аз май не съм те виждала, а Ина какъв е сладкиш, само за мачкане  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Блонди, измисли ли заглавие за новата тема, нещо дрисливо трябва да е  Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 27 524
Блонди, измисли ли заглавие за новата тема, нещо дрисливо трябва да е  Joy Joy Joy

Дааа  hahaha Приготвила съм я, чакам само да попишете още малко  Simple Smile

Дафи, видях те сега, не знам защо не съм. Мерси, чудни сте и тримцата  Hug И аз като Рошлето завиждам, че си слабичка. Но както беше казала преди Софи - който не пази диета и не се грижи как изглежда, значи няма достатъчно желание за това и е вярно  Rolling Eyes

Рошле, забелязала съм, а и не само аз, че ако слагаш каша или бисквити във вечерното (нощното) мляко, това усилва още повече апетита на детето  Grinning Така че ако искаш да не се буди - не слагаш  Peace Аз на Камелия във вечерното слагам бананова каша 2 лъжички и едвам изкарва до 3, да пие следващото. АКо не сложа, яде към 5  Joy

Дафи, пробвай пак Хуманата, би трябвало да я хареса, вкусът й е хубав  Thinking Другото, което може да пробваш, е на Бейбилов млякото, като цена май беше добро и качеството му не е лошо  Peace

# 728
  • Мнения: 16
Ей, доредих се и аз да се разпиша Blush
Значи, тук поизгря слънце и гледам максимално да го използваме  Flutter че го дават да е хубаво само до средата на юли  Close след това ни чака месец и половина дъжд  Sick
Да се отчета първо за нас  Flutter Малечка си хапва вече сутрин кус-кус със сиренце и масло   chef на обяд зеленчуци и вечер каша, а кърменето си е все още по 6-7 пъти  Whistling
ей го кус-кус-а, как ми се получава  Whistling Blush
Оня ден и дадох от моите спагети с дом. сос  Blush как си ги хапна, гълташе кат' мисирка  Mr. Green ама отделих от соса преди да го подправя  Winkи нарязах на дребно спагетите  Grinning
За обувките за прохождане значи, тези, които показах ми харесаха много, но пък Блонди каза, че не стават  Thinking и вече се чудя какво да взема  ooooh! ето такива имаме сега, даже й пасват, не знам тези дали са за прохождане  Thinking

За съня- от 2 дена гледам да я лягам само 2 пъти, за да й се получи режим някакъв и да спи по повече. Че ми оръзна да приспивам по 2 часа за 30 минутна дрямка  Crossing Arms За сега се получава, да видим... даже одеве заспа веднага след сукане, без люлеене  Grinning
За падането - каквото и да правя, както и да се опитвам, не мога да подлагам памук навсякъде. Тя сама си се катери, освен да я вържа за масата, така няма да пада  Whistling Оня ден така тупна като талпа на пода, че ММ се разрева с нея  Tired
Бройте ни и нас при беззъбите  ooooh! от няколко дни си мисля, че ще ни излезнат, ама няма още нищо, Но не се притеснявам. Не ми пука, кой какво казва. Само ми е вече досадно като ме питат през ден едно и също и то, едни и същи хора  Crossing Arms
Койчева, много съжалявам за перипетиите, а тези "доктори"  #2gunfire #2gunfire що не съм чула тук за такова отношение, малее, като те четох ми идеше да изричам едни такива благословии  #Cussing out Иначе от както спомена, за Борко ви мисля, много ви гушкам и да се оправяте скоро  Hug
Рошкеее, много се радвам за килцата  Hug И аз съм на 90 дневната вече 8 дни и съм -2,200  Whistling имам още 4 да сваля  Blush
Дафи, много сте хубави и двете  Hug
Белверде, дано при Валерко се нормализират нещата и ти да се успокоиш  Hug няма да казвам ние по колко пъти дрискаме, че ще се притесниш пак  Hug

Фериии, я казвай за лучените кръгчета  Hug ммм, колко вкусно звучи, а тези тиквички, които каза, обезателно ще ги опитам  Hug А, и все забравям да те питам, носите ли още герданчето, виждаш ли някакъв ефект при никненето на зъбки?
Биби, честит ти пораснал син, да ти е жив и здрав и все така мило момче   bouquet Hug
Охх, още щях да пиша, но ставам да готвя, после ще излизаме  Hug Hug[/color]

# 729
  • Варна
  • Мнения: 25 305
Сами,
как бахър бе, аз съм само по тениска и се потя Laughing Бобо и той е само по боди с къс ръкав и чорапи.
Дафи,
много си хубава, Ина също, а ТМ изглежда като момченце на снимката Simple Smile
Рош,
завиждам за наспиването пък аз. Бориславкин снощи заспа към 9, събуди се в 9 и нещо, приспивахме се час и нещо, към 11:30 се пробуди пак и реши, че ще реве Shocked До 1:30 сме се дондуркали, приспивали, ревали, накрая с триста зора заспа, събуди се чак към 6 без нещо и след това към 7:30 стана окончателно. Главата ми ще се пръсне. Очаквах след безсънната нощ поне да спи до по-късно, ама не Whistling Сега избягвам да се заседяваме в спалнята, той вършее по пода в дневната и се чуди къде да се навре и каква беля да свърши, то не беше бъркане в коша за боклук, оплитане в де що кабел види, копане в саксията, пускане на копирната машина (новото му любимо занимание) Joy

# 730
  • Мнения: 16
Месечинке, Бобо при теб ли спи? Пробвала ли си да си спи в креватчето? Моята дунда и тя е страстно кърмаче, но като й дам каша Лека нощ към 7 часа, после към 8 и 30 кърма и я приспивам и в кревата, така откарва до 6 сутринта  Thinking Имало е нощи, в които е спала при мен и яде по 300 пъти и спи по- неспокойно  Rolling Eyes Но ти си познаваш детенце и ти съчувствам  Hug

# 731
  • Варна
  • Мнения: 25 305
На леглото си спи, то е долепено до нашето, но все пак си е на неговото креватче. Не знам защо спи толкова нервно, насън постоянно се мята, рита, сумти. Да кажеш, че по някакъв начин ние го смущаваме, но не, и сам съм го оставяла, пак се пробужда с рев. Чудя се все пак дали снощният рев няма общо с вчерашното падане, нещо да се е стреснал, уплашил, не знам и аз. Ще видим как ще е довечера.

# 732
  • Мнения: 2 052
Благодаря ви момичета  Hug
Направо нямам търпение да видя заглавието на новата тема  hahaha

Тъкмо се чудих какво мога да и давам да яде в 17ч. и ме подсетихте за каша Лека нощ Simple Smile

А как ви звучи млечна каша пшеничен грис със сирене за закуска? Става, нали  newsm78

Месечинке, сигурно са зъбките  Rolling Eyes

Втори ден е голямо спокойствие вкъщи, вчера сложих в кошарата на Ина няколко салфетки, докато не ги направи всичките на супер малки парченца не я чух гласа. Друг е въпроса, че е като в кочина, все още постоянно намирам къде ли не парченца  Mr. Green А тази сутрин открих, че се заглежда по BabyTv и се радва на детските, крещи им  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 16
Месечинке, забелязала ли си от кога спи толкова неспокойно? Дали не е от падането нещо, в смисъл от първото падане да се е стреснал? Да се е уплашил Confused Може да са и зъбки, както казва Дафи.
Ще кажа нещо, може да ме овикате, ама защо не пробваш да му леете куршум  Blush Ние на малката и леехме и да ти кажа, поуспокоиха се нещата. Ама тя беше стресирана и от пътуването до БГ Confused Бабата, която го направи каза, че е уплашена от ваксините, защото излизали много игли, даже ми ги показа  Blush Tired
ей, да не ме разфасовате сега  Mr. Green
Ставам, излизаме на слънцеее  Hug

# 734
  • Мнения: 664
Белверде, Камелия е същата, само дето води Вичко със 7 зъба  Mr. Green
Блонди, бе кой е тоз Вичко?!  hahaha
Дафи, ма много сте сладки, хич не приличате на майка й и баща й на Ина (по-може на брат й и сестра й) ...  Hug И аз това й казвам на Месечинка, ма не чува!  Hug

Айде, с дребното отиваме да си изхарчим майчинството ...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт