Бремелинки от ВАРНА №2

  • 30 678
  • 781
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31
Добре,покрай жп гарата има ли някъде  Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 326
Честито бебе   ylinfant на Хера бързо въстановяване и дано да се чуват все такива хубави новини newsm10

# 722
  • Мнения: 11 747
lovely baby, какво означава 'покрай ЖП гара има ли някъде?'?!  Simple Smile Към кое кметство си и къде е Социалното на това кметство може да попиташ. Предполагам за Одесос става дума. ул. Цар Асен № 43

# 723
  • Мнения: 31
ами споменаха ми,че има в района на жп гарата...от къде да знам ... Simple Smile питам просто...не съм от Варна и не ми се е налагало да се занимавам със социални до сега за да съм информирана за всичко,все пак благодаря за отговорите  Wink

# 724
  • Мнения: 11 747
Аз съм родена във Варна, но 36 години не бях стъпвала на това място. Те ги и местят през годините.

# 725
  • UK
  • Мнения: 5 999
ами споменаха ми,че има в района на жп гарата...от къде да знам ... Simple Smile питам просто...не съм от Варна и не ми се е налагало да се занимавам със социални до сега за да съм информирана за всичко,все пак благодаря за отговорите  Wink

Чичко Гугъл, незнае ли Crazy
Пина много сте хубави Hug
Има ли мами от Младост? Ще се радвам да се запознаем
Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 2
ами споменаха ми,че има в района на жп гарата...от къде да знам ... Simple Smile питам просто...не съм от Варна и не ми се е налагало да се занимавам със социални до сега за да съм информирана за всичко,все пак благодаря за отговорите  Wink
Важно е къде се водиш по адресна регистрация, а от там и в кои социални трябва да идеш.

# 727
  • UK
  • Мнения: 5 999
ами споменаха ми,че има в района на жп гарата...от къде да знам ... Simple Smile питам просто...не съм от Варна и не ми се е налагало да се занимавам със социални до сега за да съм информирана за всичко,все пак благодаря за отговорите  Wink
Важно е къде се водиш по адресна регистрация, а от там и в кои социални трябва да идеш.

Предполагам, че интереса към социалните е с оглед получаването на помоща за раждане на дете Crazy
В този случай, ако съм работещ аз лично или съответния счетоводител от фирмата newsm78 следва да подаде нужните декларации?

# 728
  • Мнения: 11 747
Аха, надявай се, счетоводител... Ти трябва лично да ходиш в кметството за Удостоверение колко деца си родила..., сякаш не може да се провери ама нейсе... Че се и плаща. После с оригинал на Акт за раждане, копие на акт за раждане, върпосното удостоверение, Айбан за банковата ти сметка - от банката взимаш с подпис и печат, ти лично подаваш при социалните - там попълваш две бележки, абе ще видиш... Ти ще получиш и за двете деца като второ дете, т.е. по 600лв за всяко, общо 1200лв трябва да ти дадат.

# 729
  • Мнения: 2
Счетоводителят подава болничните ти и декларациите за майчинство. За еднократната помощ за раждане на дете отиваш лично в социалните по район с акта за раждане на бебето.

Пина ме изпреварила Simple Smile Това за бележката от Кметството съм го забравила... Къде е кмество Одесос?

# 730
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ау е кога ще заработи тази електронна администрация Thinking Mr. Green
Лигла, Пина благодаря Hug  bouquet

# 731
  • UK
  • Мнения: 5 999
Счетоводителят подава болничните ти и декларациите за майчинство. За еднократната помощ за раждане на дете отиваш лично в социалните по район с акта за раждане на бебето.

Пина ме изпреварила Simple Smile Това за бележката от Кметството съм го забравила... Къде е кмество Одесос?

Кметство Одесос е в една баровска сграда на центъра Mr. Green от една от пресечките на бул. "Княз Борис"(тази срещу която е ИУ техникум) се спускаш надолу, близо е до МУ има един паркинг там открит за коли, ама много съм зле откъм ориентиране и обяснения признавам си  Crazy

# 732
  • Мнения: 11 747
Кметство Одесос сега е до Музикалното училище - не точно, в района, че не знам как се казва улицата. А, ето  -  ул."Стефан Караджа" №30  Нова сграда е, прилича на хотел.

Тъпото е, че за да ти дадат бележката колко деца си родила..., се плаща 10лв, ако искаш да стане веднага. 5лв за 3 дена, 3лв за една седмица.

# 733
  • UK
  • Мнения: 5 999
Кметство Одесос сега е до Музикалното училище - не точно, в района, че не знам как се казва улицата. А, ето  -  ул."Стефан Караджа" №30  Нова сграда е, прилича на хотел.

Тъпото е, че за да ти дадат бележката колко деца си родила..., се плаща 10лв, ако искаш да стане веднага. 5лв за 3 дена, 3лв за една седмица.



Ами да, нали трябва да събере парици бедната ни община Crazy

# 734
  • Мнения: 11 747
Пина много сте хубави Hug

Мерси!  Simple Smile

Изобщо ще трябва да си предвидиш доста дни за тези процедури, но здраве да е, бели кахъри са това. Макар че аз доста се изнервих. Те ще ти задържат и акта за раждане в Социалното... и после трябва да ходиш да си го вземаш и пак се чака опашка... А там пенсионери и цигани чакат за помощи за отопление...

Общи условия

Активация на акаунт