Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 87

  • 26 117
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 815
и не смейм да помолим....

# 706
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кой ще преведе резюмето за Усмивката?
Има ли желаещи? newsm78

# 707
  • Мнения: 445
има...
Ние тука бъкел не вдяваме от резюмето Praynig

Усмивче, заради теб ще го погледна Simple Smile Сега ще го преведа от английски.  Peace Там съм една идея по-сигурна в превода  Peace

# 708
  • Мнения: 0
Или, или,  Hug сезонът на баловете, а ?!  Peace
 Нищо не си изтървала, освен един синеок левент, ама и за него не съм сигурна. Wink
Комбинацията бал, дискотека и национална комисия с работно време от 8.30 до 17.00 е смертелна!!! Чувствам се като нещо между  Кузей от първите серии - след боксовите мачове, Джемре след операцията, а в емоционален план - като Зейнеп след разговора с Джемре, когато за първи път тя й призна, че обича Кузей Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 709
  • Мнения: 3 371
Или, или,  Hug сезонът на баловете, а ?!  Peace
 Нищо не си изтървала, освен един синеок левент, ама и за него не съм сигурна. Wink
Комбинацията бал, дискотека и национална комисия с работно време от 8.30 до 17.00 е смертелна!!! Чувствам се като нещо между  Кузей от първите серии - след боксовите мачове, Джемре след операцията, а в емоционален план - като Зейнеп след разговора с Джемре, когато за първи път тя й призна, че обича Кузей Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy
Надявам се, че около теб няма кори с яйца !  Wink

# 710
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Или, или,  Hug сезонът на баловете, а ?!  Peace
 Нищо не си изтървала, освен един синеок левент, ама и за него не съм сигурна. Wink
Комбинацията бал, дискотека и национална комисия с работно време от 8.30 до 17.00 е смертелна!!! Чувствам се като нещо между  Кузей от първите серии - след боксовите мачове, Джемре след операцията, а в емоционален план - като Зейнеп след разговора с Джемре, когато за първи път тя й призна, че обича Кузей Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ухааааааааааааа.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
значи...така Crazy Sick ooooh!

# 711
  • Мнения: 1 815
Цитат
Комбинацията бал, дискотека и национална комисия с работно време от 8.30 до 17.00 е смертелна!!! Чувствам се като нещо между  Кузей от първите серии - след боксовите мачове, Джемре след операцията, а в емоционален план - като Зейнеп след разговора с Джемре, когато за първи път тя й призна, че обича Кузей

Смертелна,ама комбинация Joy Joy Joy

# 712
  • Мнения: 0
Или, или,  Hug сезонът на баловете, а ?!  Peace
 Нищо не си изтървала, освен един синеок левент, ама и за него не съм сигурна. Wink
Комбинацията бал, дискотека и национална комисия с работно време от 8.30 до 17.00 е смертелна!!! Чувствам се като нещо между  Кузей от първите серии - след боксовите мачове, Джемре след операцията, а в емоционален план - като Зейнеп след разговора с Джемре, когато за първи път тя й призна, че обича Кузей Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy
Надявам се, че около теб няма кори с яйца !  Wink
Хахахахах, това е добра идея, за последните дни от проверката ще си занеса Joy Joy Joy

# 713
  • Мнения: 3 371
Или, или,  Hug сезонът на баловете, а ?!  Peace
 Нищо не си изтървала, освен един синеок левент, ама и за него не съм сигурна. Wink
Комбинацията бал, дискотека и национална комисия с работно време от 8.30 до 17.00 е смертелна!!! Чувствам се като нещо между  Кузей от първите серии - след боксовите мачове, Джемре след операцията, а в емоционален план - като Зейнеп след разговора с Джемре, когато за първи път тя й призна, че обича Кузей Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy
Надявам се, че около теб няма кори с яйца !  Wink
Хахахахах, това е добра идея, за последните дни от проверката ще си занеса Joy Joy Joy

 newsm10 Със сигурност ще се почувстваш по- добре !  Laughing Hug

# 714
  • Мнения: 0
Цитат
Комбинацията бал, дискотека и национална комисия с работно време от 8.30 до 17.00 е смертелна!!! Чувствам се като нещо между  Кузей от първите серии - след боксовите мачове, Джемре след операцията, а в емоционален план - като Зейнеп след разговора с Джемре, когато за първи път тя й призна, че обича Кузей

Смертелна,ама комбинация Joy Joy Joy
Joy Joy JoyКомбинация, ама за даскал знаеш ли какво означава да го вържеш с работно време Joy Ние нали ходим за по 1-2 часа и после - пей сърце......... Wink

# 715
  • Мнения: 1 815


Хелънче,
Скрит текст:

# 716
  • Мнения: 1 815
 Joy Joy Joy JoyИли,или,очаквах,че ще ми отговориш : Комбинация,ама смертелна-за това го написах!!! Joy Joy Joy

# 717
  • Мнения: 0
Ох, липсвате ми Hug Чувствам се мнооооого изостанала Sad Ако съм пропуснала нещо вного важно и някой резюмира.... Heart Eyes Hug
  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

Не си изпуснала нищо мац... Joy Joy Joy Joy Joy
Е ся съм спокойна вече Joy Joy Joy
Освен,ч е се дърляме като да не казвам кво...нищо интересно... Joy Joy Joy Joy
Вие, да се дърляте Shocked Не може да бъде, тцъ, йок Joy Joy Joy

# 718
  • Мнения: 0
Joy Joy Joy JoyИли,или,очаквах,че ще ми отговориш : Комбинация,ама смертелна-за това го написах!!! Joy Joy Joy
Grinning Знаех, че го очакваш, ама се удържах Grinning Яде ми се цаца Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 445
Та....

Гюней, след като разгада тайния код на Дениз и взе всичко от шкафчето една идея преди Шереф, сега съзнава за голямата опастност. Единствената възможност да се оттърве от подозренията върху него е да вкара Кузей в играта. Подготовката за сватбата на Кузей и Джемре прави Гюней още по-опасен. Той даже е готов да изгори себе си само и само Кузей да повярва на него. Гюней хвърля светлина върху инцидента с Бурак. И края на Баръш изглежда вече много близо с това. След взетото решение за годеж на КуДже двете фамилии се събират за първи път в двора на Гюлтен. Джемре се притеснява, че Кузей ще си навлече неприятности заради Гюней, който чувства неуспеха си и провала (?! тука не съм сигурна за последното). Шереф се опитва да предвиди ходовете на Гюней, без да предизвика съмнение.. За да го направи той залага малък капан на Гюней. Дениз, която разбира, че Гюней става все по-опасен, се опитва да достигне до Кузей... Кузей чука на вратата, за да помогне на брат си...Там има кървава тайна, която се крие зад вратата....

Моля, ако имам грешки, някой да ме поправи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт