Почивка на планина-Къде?

  • 87 708
  • 260
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 159
Записвам се да следя темата.
Чета много добри отзиви за Българка до Трявна, ще го посетим.
Бях се насочила за този уикенд към Езерото в Костенец, но много негативи видях в темата от миналата година. Някой да има пресни впечатления?
За комплекс КаБеИ се отказах пак от много отрицателни коментари, иначе от сайта ми изглеждаше приказка Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 38
Преди 2 седмици, на път за София минахме през Рибарица и отседнахме в комплекс Грийн Вилидж. Останах приятно изненадана колко е подредено, чисто, ухаеше на прясно окосена трева, голям двор, басейнче. Стаята беше много чиста. Помолих да видя и къщичките. Апартаментите на ет. 1 с джакузито са си просто супер. Храната в ресторанта за вечеря беше много вкусна, закуската също - мекици, палачинки, пържени филийки. Мммм, вкусотийка. Сутринта гледахме как се събират козите и тръгват на паша в планината. децата се "набесняха" на воля.

# 17
  • Мнения: 47
здравейте
някой бил ли е тук, или ако е чувал отзиви. Изглежда ми като идеалното място което търся, дали наистина обаче е толкова спокойно ...
http://grabo.bg/dvama-v-ravnishta-0bb84

# 18
  • Мнения: 2 159
никой ли няма отзиви за Езерото, чудех се къде да отидем уикенда Rolling Eyes Нещо с минерално басейнче ми се искаше и по-наблизко...
mamainka страхотно е там, аз останах очарована Simple Smile Ние бяхме в къщичките и понеже сме с бебе ни беше рай. Има много гущерчета Simple Smile Само да предупредя, че чистенето става като заявиш камериерка. Аз не знаех и като не ми изхвърлиха боклука 2 дни ходих да се карам  Mr. Green И другото е, че в кухненският бокс няма посуда.

# 19
  • Мнения: 194
здравейте и благодаря за чудната полезна тема   bouquet Това е точно почивката, която търся. Ще бъда сама, с 2 деца на 7 г. Искам да сме близо до природата, на по-усамотено място - да не са познатите  курорти с големите хотели Tired. Да има басеин, по възможност с минерална вода /в Рибарица такива ли бяха  newsm78/ и в пешеходна близост да има маршрути, еко-пътека или просто места за разходка в гората.
От София сме, та ако може да е в радиус от макс 250 км  Laughing
Пожелавам на всички мечтаната почивка и едно незабравимо усмихнато лято!

# 20
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Моля ви,дайте ми съвет!!!!  Praynig
Искаме за 2-3 нощувки да идем на планина в хотелче с басейн.Много исках да е минерален,заглеждах се по хотелите в Чифлика,но попадах все на отрицателни коментари относно хигиена в басейните и лошо обслужване.Отказах се,заглеждах се в хотел Панорама в Априлци,там се затопля басейна,невероятна гледка,природа,има катерушки за децата,но и хотел Тера Верде в Орешака е прекрасно семейно хотелче с водна пързалка.Басейна не е голям,но просто заради пързалката бихме отишли и там,има включена закуска в цената,която мисля е доста добра-за 2 възрастни 58лв и два деца до 12г. са безплатно.
Вие ако сте къде бихте отишли?
Хотел Панорама-Априлци:
http://panoramabg.info/

Хотел Тераверде-Орешака:
http://www.villaterraverde.com/bg/galeria

# 21
  • Мнения: 3 993
Роси, с голям компромис бих казала, че онзи гьол в Тера Верде е басейн.  Laughing Не ми харесва този хотел като цяло. Нямам нищо против семейните хотели, но този ми идва прекалено фамилиарен и е тесничко нещо.  Simple Smile Плюс това не предлага изхранване, т.е. трябва да се ходи другаде. Освен това в село Орешак не се чувствам баш като на планина (ходила съм там, но много отдавна).
Накратко, от двата варианта аз бих избрала х-л "Панорама" в Априлци. И планината си и планина, и гледката, и басейнът е истински. Но не съм гледала цените да ги сравнявам...А, и забелязах, че и в двата хотела няма климатици в стаите, дано това не ти е проблем, защото на мен ми е.

Ти в близост до Търново ли търсиш? И аз оглеждам планински хотели с открит басейн за една седмица през август, но гледам да не ми е много далеч от София. Мислех си за Тетевенския Балкан, Рибарица.

# 22
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Търся да е до Търново,но къде...

# 23
  • Мнения: 3 818
Миналата година бяхме в Априлци в Панорама, много е хубаво, огромен двор за децата, басейнът е топъл заради слънчевите панели, голям, чист, а детският басейн е направен така, че няма възможност от него да се преминава в големия. Климатици няма нужда да има, не беше топло в стаите.
Единствено не бих ти препоръчала да си взимате пакет с включени обеди или вечери, вземете си само със закуска. Ние взехме със закуска и вечери и всяка вечер беше едно и също - скара със салата и картофи. Ние на третия ден им казахме, че ще си поръчваме от менюто, независимо от това, че сме си платили вечерите и те казаха да си избираме каквото има и ще приспадат цените, щото дори те самите осъзнаха колко малоумно е да очакват една седмица да ядем само скара ooooh! Като изключим това, всичко останало беше супер.  Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 773
Преди две години ходихме в Панорама. Всичко си е супер, само дето има много оси. Веднъж не се нахранихме като хората от тях , че и на басейна ни бяха окупирали  Crazy

# 25
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
А закуската в хотел Панорама на блок маса ли е?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 773
Да, на блок маса

# 27
  • Мнения: 3 818
Преди две години ходихме в Панорама. Всичко си е супер, само дето има много оси. Веднъж не се нахранихме като хората от тях , че и на басейна ни бяха окупирали  Crazy
Ейй, вярно, че имаше много оси Laughing И на басейна, да, пиеха постоянно вода и все бяха накацали. Аз ги гледах с повишено внимание, че у нас половината са алергични към ухапванията им. Ама бяха много кротки осици Laughing

# 28
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Забравих да попитам дали има кърпи в банята или да си носим наши?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 773
Да ти кажа не помня за кърпите дали имаше, но наши носехме със сигурност. Вътре не е кой знае какво, чаршафите не ни ги смениха 5 дни трябва да кажеш, ако искаш.
Fairy кротки или не , заради осите не се  връщам повече там  Stop

Общи условия

Активация на акаунт