Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 185

  • 52 455
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 31
  • Мнения: 4 535



Следобеден музикален поздрав Grinning Чуйте каква хубава песен е написал и изпълнява Косьо Белчев / синът на Михаил и Кристина Белчеви/ Казва се "Запали нощта". Съвсем свежа е.



Песента върви в комплект с тази Туба- принцеса според Фунда Peace

# 32
  • Мнения: 2 195



Песента върви в комплект с тази Туба- принцеса според Фунда Peace
Надин, не знам дали е принцеса, но бродирачка на дантели или елитна дизайнерка, царевичарка или махленска цветарка, на президенски прием ила на отмора, елегантна или грънчи - все й тича. Навсякъде плува в свои води Laughing Дарба!

# 33
  • Мнения: 192
привет многобройно семейство на Аси. дай боже да се роим все така
страхотни новинки сте донесли newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
благодаря!
Надин, изгледах отново  филма с удоволствие.много съдържателен. Туба е прекрасна
Канти пак ни е изненадала с резюмето на филма, благодаря  smile3525
всички сте страхотни и ми е хубаво тук при вас

# 34
  • Мнения: 4 535


Ай, стига бе... #Crazy Днес да не е некЪФ световен ден на принцесите Wink Кат сЪ запоФтаряли във фейса: Туба била принцеса, принцеса Туба била... кат че ли си незнаем Mr. Green

kirilova_kb  Hug

# 35
  • Мнения: 2 195
Покрай среднощните разходки и наградите на Черноморската фондация, вчера не обърнах много внимание на театралните изяви на Онур. Доколкото разбрах в петък е била турската примиера на пиесата на британския драматург Bryony Lavery (2010) “Beautiful Burnout.” (Красивo Изтощение), постановка на Дот театър.
Авторът е познат в България с постановката "Стокхолм".

Пиесата разказва за група млади боксьори, които искат да станат професионалисти под ръководство на своя железен треньор.
На пръв поглед е "физически" спектакъл, но не става въпрос за бруталната страна на този спорт (подзаглавието й е "свалете ръкавиците"), а как да живееш различно - тяло, ум и душа в синхрон. Както пише един критик: "Може би ще ви се поиска да хвърлите по едно круше след пиесата, но не от прилив на агресия, а от желание да се почувствате жив тяло и душа в хармония" и още един отзив (за британската примиера): "Зрелищна, лирична, провокираща мисленето". Ами самото съчетание бокс и лирика в театър си е вече интригуваща провокация.  

Пиесата е подготвяна година и половина. Актьорите са имали истински тренировки по бокс, без да се броят репетициите.

Ето и трейлърът:



Чудя се защо жълтурковците не са се поинтересували от спектакъла, а от среднощния час. ooooh! Не че се чудя Mr. Green, знам че е много по-лесно да лепнеш етикет "развод" при съвместната поява на мъже  и жени в нощта.  Между другото и самото представление е от 21ч.

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 19:51 от Bagi

# 36
  • Мнения: 2 195
И на една класация за "най-добър" (спектатъл, книга, актьор, актриса и т.н.) за 2012 г. попаднах. Организаторите не ми стана ясно кои са  - Аtolye simetri?????, но са професионалисти от академичните страни.
http://atolyesimetri.org/2012nin-en-iyileri.html
Видях 2 познати (ПС) имена сред избрани 25 в категория "най-добър актьор". Подредени са по азбучен ред:
Ahmet Kural
Ali Atay
Ata Demirer
Berk Hakman
Burak Özçivit
Cengiz Bozkurt
Çağlar Ertuğrul
Engin Günaydın
Erdal Beşikçioğlu
Fırat Tanış
İlker Kaleli
İlyas Salman
Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Mehmet Günsür
Murat Cemcir
Murat Yıldırım
Nadir Sarıbacak
Olgun Şimşek
Onur Saylak
Özcan Deniz
Öner Erkan
Serhat Mustafa Kılıç
Serkan Keskin
Sermet Yeşil

Някой дали има понятие за какво става дума newsm78

Може и да е ставало въпрос в темата Peace

# 37
  • Мнения: 10 014
Здравейте!  Hug
Така ме завъртя шайбата, че цял ден не успях да вляза във форума, но това е добре, защото има какво да се чете сега!  Hug
Нови снимки, супер!  Hug Благодаря на приносителите!   bouquet
Баги  Hug  благодаря ти, че си си направила труда да издириш и да ни подариш цялата тази информация!  Hug
Беше ми интересно да прочета за спектакъла на Онур, хареса ми, че е авангарден, което говори за вкусовете на Онур, не закостенял, а прогресивен, търсещ актьор! Браво!  Hug
Надявам се, че не само в изкуството е такъв, а и във всичко!  Peace
Интелигентен е, спор няма, нестандартен, различен.  Peace

Моите уважения към  него и търсенията му!  Peace



А нашето момиче е прекрасно!  Peace
Чудя се, защо напоследък носи все диадеми?  newsm78 Дали това не е някакъв символ в мохамеданската религия?  newsm78  Дали някой знае?

# 38
  • Мнения: 10 014
И на една класация за "най-добър" (спектатъл, книга, актьор, актриса и т.н.) за 2012 г. попаднах. Организаторите не ми стана ясно кои са  - Аtolye simetri?????, но са професионалисти от академичните страни.
http://atolyesimetri.org/2012nin-en-iyileri.html
Видях 2 познати (ПС) имена сред избрани 25 в категория "най-добър актьор". Подредени са по азбучен ред:
Ahmet Kural
Ali Atay
Ata Demirer
Berk Hakman
Burak Özçivit
Cengiz Bozkurt
Çağlar Ertuğrul
Engin Günaydın
Erdal Beşikçioğlu
Fırat Tanış
İlker Kaleli
İlyas Salman
Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Mehmet Günsür

Murat Cemcir
Murat Yıldırım
Nadir Sarıbacak[/b]
Olgun Şimşek
Onur Saylak
Özcan Deniz
Öner Erkan
Serhat Mustafa Kılıç
Serkan Keskin
Sermet Yeşil

Някой дали има понятие за какво става дума newsm78

Може и да е ставало въпрос в темата Peace

Нямам понятие, но тия в червеното ги познавам и не са ме разочаровали!  Hug

# 39
  • Мнения: 4 236
Ето ме отново У ДОМА  Hug
И на една класация за "най-добър" (спектатъл, книга, актьор, актриса и т.н.) за 2012 г. попаднах. Организаторите не ми стана ясно кои са  - Аtolye simetri?????, но са професионалисти от академичните страни.
http://atolyesimetri.org/2012nin-en-iyileri.html
Видях 2 познати (ПС) имена сред избрани 25 в категория "най-добър актьор". Подредени са по азбучен ред:
Ahmet Kural
Ali Atay
Ata Demirer
Berk Hakman
Burak Özçivit
Cengiz Bozkurt
Çağlar Ertuğrul
Engin Günaydın
Erdal Beşikçioğlu
Fırat Tanış
İlker Kaleli
İlyas Salman
Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Mehmet Günsür

Murat Cemcir
Murat Yıldırım
Nadir Sarıbacak[/b]
Olgun Şimşek
Onur Saylak
Özcan Deniz
Öner Erkan
Serhat Mustafa Kılıç
Serkan Keskin
Sermet Yeşil

Някой дали има понятие за какво става дума newsm78

Може и да е ставало въпрос в темата Peace

Нямам понятие, но тия в червеното ги познавам и не са ме разочаровали!  Hug

Линка  Peace и аз като теб тия в червеното ги знам   Heart Eyes
Колкото до диадемата на Туба - на мен ми харесва. А нали е принцеса /Надин нали така писа, че днес това така я наричат/ и вместо да носи корони, си слага диадеми  newsm47
 
Баги  и аз си нямам понятие  за  Аtolye simetri Peace Ама ти днес голямо разследване си му ударила  Wink Благодаря ти за информацията за спектакъла на Онур. Наистина е нестандартен и провокатативен. Те СС явно са решили да участват в проекти, които да преизвикват движение в сивите клетки на мозъка на драгия зрител  newsm03

Скрит текст:

Скрит текст:

Слагам и един музикален клип на Моргана  Peace за нашата приказка ПС

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 21:12 от kanti

# 40
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Тази вечер окъснях, ама откривам страхотни неща - благодаря ви!   bouquet

Надин  Peace разбира се, че е принцеса  Simple Smile, а и Зорба как я гледа.  Simple Smile



Баги  Peace днес си във вихъра си, успяла си да разкриеш доста около представлението нз Онур, макар и не директно. Сега разбирам защо са тези снимки на боксови репетиции, танци и дори  Wink нощни разходки - явно наистина работи усилено човекът.  Peace

# 41
  • Разград
  • Мнения: 8 243




Скрит текст:

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 00:20 от vania_e

# 42
# 43
  • Мнения: 4 535



от днес е участието

# 44
  • Мнения: 10 014


  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Скрит текст:

Лека нощ!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт