Проблеми с гнева

  • 12 443
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 563
Принципа е "Бий да те уважават"  и е много правилен, а аз моя и по други начини го "бия" за което ме уважава още повече Mr. Green

И да,понякога съм животно,и на него му харесва.

Спести си анализите ако обичаш,ако ще казваш нещо смислено,давай.Не ми разтягай локуми кое е логично и кое не.

И не отговори на въпроса от предния ми пост.

# 61
  • Мнения: 3 231
Аз моя и по други начини го "бия" за което ме уважава още повече Mr. Green
И да,понякога съм животно,и на него му харесва.

Ахааа, значи освен тояга имаш и морков... Всеки емоционален рекетьор разполага и с двете. Бой по китарата, пък после ако слуша, може и някоя свирка да намаже. Що излагаш така мъжа си, дори задочно и анонимно? Малко уважение нямаш ли към този човек? Който все пак те обича и те разбира....

И как заключи, че му харесва да си животно? След някой побой го попита: "Искаш ли още?" ли?

# 62
  • Мнения: 3 231
Дами, когато физически малтретирате мъжете си, това е достатъчно унизително за тях. Няма смисъл после и да раздувате историята по форуми, пък било то и анонимно. Бъдете пичове Simple Smile Един истински джентълмен никога не се хвали в кръчмата след като пребие жена си Wink.

# 63
  • Мнения: 1 262
Да, мъжете отричат до последно, ако ще и да ги хванеш на местопрестъплението!

# 64
  • Мнения: 563
Абе теб жена ти да не те бие та толкова си се запалил?

И що си мислиш че го излагам?
Ако кажа че той ме бие,пак ли се води че го излагам тука пред целия форум?
Или може би аз ще се излагам така?
Ако това се води "излагане" на партньора,ако искаш мога да взема и да го похваля с нещо...

И това че съм го ударила 2 пъти,не значи че го бия като куче на лягане и на ставане.
На него не му е унизително,ти ако имаш някакви проблеми си търси решение,вместо да ръсиш акъл.

Човек,какво правиш изобщо тука и каква ти е целта?

# 65
  • Мнения: 3 231
1. И що си мислиш че го излагам?

2. Ако кажа че той ме бие,пак ли се води че го излагам тука пред целия форум?

3. Ако това се води "излагане" на партньора,ако искаш мога да взема и да го похваля с нещо...

4. И това че съм го ударила 2 пъти,не значи че го бия като куче на лягане и на ставане.


1. Защото го съжалявам и се отнасям със снизхождение към него. Всеки мъж, който чете това, ще бъде + 1. Снизхождение... Че не уважаваш достатъчно мъжа си, щом го биеш, е ясно. Но няма нужда да му сервираш допълнително, като раздуеш позора му... Мъжът ти сигурно си има причини да търпи тъпотиите ти. Надали обаче разказва на приятелите си за синините от теб.
2. Ако кажеш, че те бие, ще си съвсем рутинна жертва на домашно насилие. И ще го излагаш, само че заслужено. Сега го излагаш незаслужено.
3. Характеристика на всички физически и психически насилници неизменно включват умелото боравене както с тоягата, така и с моркова. Въобще няма да ме учудиш с това, че можеш да хвалиш човек, когото си способна да удряш... Нито с това, че "съжаляваш". Всички насилници съжаляват. Светът е спечелил от това, че си се родила жена. Ако беше мъж, щеше много бели да направиш с тази си агресия.
4. Да, разбира се. Бях забравил за желязната логика, че един шамар винаги е по-добре от два шамара. В този смисъл повечето жени в тема "Домашно насилие" трябва да се радват, че все пак още имат зъби и очи.... А те тръгнали да се оплакват, моля ти се....

# 66
  • Мнения: 563
Joy ти не си наред честно!

Или те бият или си търсиш някой да те набие, това е моята психологическа картина за теб.


Прекратявам всякакъв диалог.

# 67
  • Мнения: 3 231
Joy ти не си наред честно!

Или те бият или си търсиш някой да те набие, това е моята психологическа картина за теб.


Прекратявам всякакъв диалог.

Ти ще трябва да си останеш с твоите недоказуеми хипотези за мен... Докато аз оставам със знанието, че биеш мъжа си. Хубаво е да прекратяваш диалозите, в които нямаш какво да кажеш. И наистина, приятелски ти го казвам, пази си тия истории за бития мъж за себе си. Помисли си само за секунда как би се чувствал, ако довечера в леглото му прошепнеш на ушето "Миличко, днес разказах във форума как те посиних оня път в колата..." Мисли ги малко тия неща... Приятни и .... МИРНИ почивни дни... Wink

# 68
  • Мнения: 1 262

2. Ако кажеш, че те бие, ще си съвсем рутинна жертва на домашно насилие. И ще го излагаш, само че заслужено. Сега го излагаш незаслужено.
A, нищо ново под слънцето викаш - още една жертва на домашно насилие - много важно! Но виж, това жена да пребива мъж - срам и резил!
Нофелете, пожелавам ти една жена като Christians Mum да си те побийва напълно заслужено.  Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 5 499
Не се явявам никому адвокат, но е важно да се знае, че домашните насилници не са само мъже... Naughty
Домашното насилие освен физическо, е и психическо. А в този вид тормоз, някои жени нямат равни.

# 70
  • Мнения: 3 241
И аз съм съгласна с последния пост.
Никакво значение няма кой е насилникът.
Не е нормално, който и да е от двамата да удря другия или да му крещи и ругае.  Naughty

# 71
  • Мнения: 3 231

2. Ако кажеш, че те бие, ще си съвсем рутинна жертва на домашно насилие. И ще го излагаш, само че заслужено. Сега го излагаш незаслужено.
A, нищо ново под слънцето викаш - още една жертва на домашно насилие - много важно! Но виж, това жена да пребива мъж - срам и резил!
Нофелете, пожелавам ти една жена като Christians Mum да си те побийва напълно заслужено.  Wink

Не разбирам поста ти наистина... Думата "рутинна" бе казана в смисъл, че поведението й би било напълно рутинно и разбираемо - да се оплачеш от домашно насилие е съвсем нормално, дори препоръчително. Не е нормално обратното. Да обясняваш как ти раздаваш шамарите.

Не разбирам защо ми пожелаваш някаква жена да ме бие? Аз съм напълно сериозен по темата за домашното насилие. В тази тема няма пол и не е за шега. Всеки, който си позволява да малтретира партньора си, върши нещо унизително - шамарите и юмруците на мъжете са само по-болезнени физически, но психическото въздействие и на двата вида е еднакъв върху жертвата и семейните им отношения.

Не приемам призива ти като забавна шега. Не беше смешно.

# 72
  • Мнения: 3 231
Не се явявам никому адвокат, но е важно да се знае, че домашните насилници не са само мъже... Naughty
Домашното насилие освен физическо, е и психическо. А в този вид тормоз, някои жени нямат равни.

Напълно съм съгласен. Happy_Queen не разбрах как реши, че слагам неравенство между половете в областта на домашното насилие. Шамарите и юмруците нямат пол, нито психическият тормоз.

# 73
  • Мнения: 1 262
Не се явявам никому адвокат, но е важно да се знае, че домашните насилници не са само мъже... Naughty
Домашното насилие освен физическо, е и психическо. А в този вид тормоз, някои жени нямат равни.

Напълно съм съгласен. Happy_Queen не разбрах как реши, че слагам неравенство между половете в областта на домашното насилие. Шамарите и юмруците нямат пол, нито психическият тормоз.
Един път ще се съглася с вас.  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 563
Хора всякакви,бе!

Насилие е само когато има недоволен от ситуацията, при нас такъв няма.

Общи условия

Активация на акаунт