Боя за коса - Вlond 33 - Клуб на блондинките

  • 141 565
  • 786
  •   1
Отговори
# 750
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте, дали някой от вас има опит с този блондор:
http://www.enzo.bg/wella-professionals/blondor-izsvetljavassha-krem-za-rusa-kosa/
Пише, че едновременно обезцветява и тонира. Някъде бях чела, че може да се смесва с боя.

# 751
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Айде и аз във вашия отбор.Досега около 5-6 год. бях на кичури и сега реших да съм вече русичка.

# 752
  • Мнения: 13
Ползвали ли сте боя за коса Cramer Color? Знам, че темата е стара, но не знаех къде да питам. Една моя приятелка от работата ми препоръча именно нея, а тя има наистина страхотен цвят на косата и на мен ми се ще да е по-хубав цвета ми.

Ето и линк към продукта, за да си кажете мнението и много благодаря предварително  Blush
http://-spam233-/boi-za-kosa-i-ocvetiteli/cramer-color-boj-za-kosa-s-amonjk-cena

# 753
  • София
  • Мнения: 117
Момичета, не знам дали тук точно е удачно да си постна питанката и се извинявам, ако не съм уцелила, но все пак някоя от вас ползвала ли е на Л'ореал серията за омбре. Има ли амоняк в боите и добре ли се получава като преливка? Предварително благодаря на отзовалите се Simple Smile

# 754
  • Мнения: 2 352
Мисля че съвсем скоро някой беше обяснявал за омбре, само да не бъркам темите...според мен в тези бои си е чист блондор, то и на кутията снимката изглежда като на изсветлена с блондор коса. Аз лично ако искам омбре просто бих си взела боя в съотвентия цвят или блондор, в зависимост от това дали и в какъв цвят ми е боядисана косата. не знам какво толкова има в една такава кутия, май имаше гребенче, но гребени има и отделно, а един блондор е 2-3-5 лв. а тази боя по спомени беше 15? Разбира се всеки сам решава какво да купи, но според мен е доста излишно, след като можеш да си набавиш същото по по лесен начин че и по евтино. а и ако боя може да изсветли косата не виждам защо е нужен блондор.

# 755
  • София
  • Мнения: 38 950
Блондор не съм употребявала от десетки години. Изсветлявам се с боя.
Омбре си правих 2013г, като просто си намазах корените с 8ца или 7ца, а краищата останаха светли.

# 756
  • София
  • Мнения: 117
Благоаря brummmm и L'Agent. По 17-18 лева е тази на Л'ореал и специфичното е четката вътре, но май може и с безамонячна, отделно си взимам подобна четка и използвам техниките от интернет (има едно клипче с топиране, за постигане на плавна преливка). Със сигурност ще трябва втори човек обаче, сама няма да успея. Открих и тема по въпроса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700590.0;topicrefid=20

Прекрасен ден Simple Smile

# 757
  • Мнения: 40
Здравейте , имате ли отзиви за aroma color 35 светло русо ?

# 758
  • Мнения: 11 032
Здравейте,
От доста време косата ми е в цвят, като на тази снимка е от нета.
http://prikachi.com/images.php?images/33/8157033T.jpg

Естественият ми цвят е тъмен, не съм обезцветявана. Фризьорката директно нанася боята.
Използва професионална на Шварцкопф, но ми отговаря уклончиво, когато попитам за номера. Simple Smile
Предполагам, че слага 9-ка и коректор против червено.

Разполагам с повече свободно време и искам да опитам да постигна този цвят в домашни условия. Дали ще се получи с 9 - 9.1 или да не рискувам да се обезобразя? Ако желанието ми е постижимо, ще се радвам да ми препоръчате марка боя.

Досега не съм следила темата и се извинявам, ако такъв случай вече е обсъждан.

# 759
  • Мнения: 40
Здравейте,
От доста време косата ми е в цвят, като на тази снимка е от нета.
http://prikachi.com/images.php?images/33/8157033T.jpg

Естественият ми цвят е тъмен, не съм обезцветявана. Фризьорката директно нанася боята.
Използва професионална на Шварцкопф, но ми отговаря уклончиво, когато попитам за номера. Simple Smile
Предполагам, че слага 9-ка и коректор против червено.

Разполагам с повече свободно време и искам да опитам да постигна този цвят в домашни условия. Дали ще се получи с 9 - 9.1 или да не рискувам да се обезобразя? Ако желанието ми е постижимо, ще се радвам да ми препоръчате марка боя.

Досега не съм следила темата и се извинявам, ако такъв случай вече е обсъждан.

Харесва ми този цвят от снимката . Simple Smile Жалко,че не знаеш точния номер. До сега само този цвят ли поддържаш?

# 760
  • Мнения: 11 032
На снимката не съм аз, но цветът е като моя. Поддържам го при фризьор вече трета година. Надявам се да е възможно да го постигна сама и резултатът да ме удовлетворява.

# 761
  • Мнения: 2 352
Косата на снимката, естествената, не е много тъмна и според мен не е правена с девятка а с по тъмна, мисля че осмица, натурална. Моята коса е близка до тази на момичето от снимката и с девятка ставам доста по-светла. Така или иначе ако не се получи същото с девятка, ще си вземеш осмица и ако корените са станали по-светли, ще ги боядисаш с по тъмното и ще се оправиш. Не виждам какво толкова може да стане. Каква е естествената ти коса? Ако те прсви с осмица, а ти боядисаш с дввятка по дължините вероятно ще остане по тъмна, а само в корена ще изсветлее повече, но не е страшно и е поправимо.

 Аз бих й теглила една на тая фризьорка, дето си пази така ревниво хляба и бих се справила сама Simple Smile

# 762
  • Мнения: 11 032
Аз съм с тъмна коса, но боята ми я слага направо. Не съм обезцветявана. Най-голямото ми притеснение е заради корените, да не стана шарена. 
В момента дължините ми са леко измити, а корените съвсем малки и сега е моментът да опитам да се боядисам. Мисля, че ако първо си намажа корените и стоя така, а после да разнеса по дължините, трябва да стане равномерно.
Да пробвам с пепелява осмица за начало? Тя и без това ще започне да изсветлява след няколко измивания. Дано само не стана много тъмна, към кестеняво.  Blush

Ще препоръчате  ли марка боя и евентуално нюанс? Не съм се боядисвала сама от много години, а когато го правех, поддържах доста по-тъмен цвят. Никога не съм експериментирала с русите тонове.

# 763
  • Мнения: 40
Аз също искам да експериментирам сама с русите нюанси докато си открия подходящ .
Ако някой знае хубава боя , но клоня към светло русото .





или това



Последна редакция: нд, 07 юни 2015, 10:45 от blondee

# 764
  • BG-DE
  • Мнения: 5 115
Моят цвят в момента е като на втората снимка, може би една идея по-пепеляв, последно се правих с Виталитис 101 и 12% оксидант  Peace

Общи условия

Активация на акаунт