От нова тема имаме нужда вече, за да си говорим за ДЕКЕМВРИЙСКОТО човече

  • 24 282
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23
не си член на групичката в ФБ!Трябва някой да те присъидени

# 61
  • Мнения: 0
 Честит Рожден ден и от мен на Станислава!      friendship  bouquet   Party Time
 Бъдете здрави с бебчо, радвайте се на безброй хубави моменти, изпълнени с усмивки и хубави вълнения! Simple Smile Желая ви и късмет когато е необходим!
 Днес четох за споделенето от вас Мами относно кремовете за мазане - и аз съм се насочила към марката Hipp - масажен крем против стрии, олио за бюст, а също и ползвам за лицето си бебешкия им крем с бадемово масло, много съм доволна от него - такава мека, гладка кожа скоро не съм имала, а и ухае сладко. Wink Води се хидратиращ крем. /взех си го от Кауфланд за 5 лв. и нещо, а масажния крем и олиото от Лекси до колкото си спомням за 16 и 12 лева/. Използвам го вечер след измиване на лицето с гел с термална вода на Avene - той е за пъпки, комедони и чувствителна кожа. Наистина качествени продукти. Хип ми препоръчаха две мои приятелки, а те също са ползвали и продукти на Бочко и на Кокона, от които също били доволни, а и са на по-достъпна цена от Хип.  
 А за ходенето на море мислихме и сигурно ще пропуснем тази година - дори и само на пясъка да стоя и под чадъра, нали моят мъж ще иска да влезе я в морето, я в басейн, а това значи, че после трябва да ходим да се изследва за гъбички и ако има да нямаме интимни отношения докато не ги излекува и напълно да изчезнат. А до сега благодаря на Господ всички изследвания с бебчо са ни отлични и искаме и занапред да е така. Simple Smile Е то не значи, че ако идем на море непременно ще хванем нещо, но решихме да го пропуснем.

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 13:38 от charming6

# 62
  • Мнения: 0
 Ако може и аз искам да се присъединя към групичката ви във фейсбук. Как става и кого трябва да помоля. Благодаря! Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 89
TDI, мерси че ме добави, иначе съм малко загубена - от София съм и съм на 32 години.
За морето - ходи ми се много, но на луксозно и не в България, а да речем в Гърция. Т.е. да лежа под дебелата сянка и да си зяпам наоколо, да пийвам безакохолни коктейчета, да има голям чадър и хотелът с климатик и шведска маса да е на 2 крачки. Т.е. няма да стане това както гледам, най-малкото дори да имахме средствата, то с пътуването няма как да стане.

# 64
  • Мнения: 143
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000034128367&ref=tn_tnmn
Ето линк към профила ми, ако някой иска аз мога да го добавя във фейсбук  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 0
 Bibata74, на мен в Торакс Пловдив за БХС ще ми вземат 80 лв., но до колкото разбрах пак ще го пращат в София, както и вашия. Не запомних точно къде в София ми казаха, но предполагам на същото място.  Явно си слагат разни допълнителни такси за услугата,  изпращането ...

# 66
  • Мнения: 6
И аз ползвам крема на HIPP против стрии за бременни ,много е приятен.Иначе се мажех с бебешко олио и предната бременност.Но аз мисля, че е до кожата.С баткото бях зимна бременност и се сещам как по бодито ми имах люспички от кожата-много ми се беше изсушила.И въпреки това нито една стрия нямам - напротив имам 2-3 до бедрата и то след като рязко отслабнах след проблеми ....

# 67
  • Мнения: 1 298
Днес се включвам малко по-късно. Честит рожден ден на Станислава и от мен   bouquet. Ние мислехме да ходим на море, канени сме при една приятелка във Варна, но и аз взех да се замислям дали ще е удачно. Притеснявам се от прегряване и от водата, а аз на море не излизам от нея и малко не намирам смисъл да ходим, пък да не се къпя. Май и ние ще отменим морето. А и за пътуването се притеснявам, сега ми излезе и ходене до Стара Загора, дано да издържа, не е много пътя, но все пак се притеснявам.

# 68
  • Мнения: 8
 Grinning Grinning  TDI благодаря ти за новата темичка ,трогната съм че аз съм кръстница на новите 50 странички Grinning Grinning наистина се надявам само хубави новини да се известяват в нея
Честит рожден ден на Станислава!Пожелавам ти от здраве и щастие да не се отървеш и  едно здраво бебче на финала!
Аз вчера бях на зъболекар и засега всичко е наред просто болките са ми били чиста невралгия-предписаха ми една вода за уста-мн трудно я намерих,но определено има страхотен облекчаващ ефект-доволна съм!
Аз това БХС ще го правя юни месец,но лекарката ми каза ,че струва 50 лв!
Леко бременеене на всички мами!
TDI писах ти на лични за моята датичка,едва днес влизам и съм мн приятно изненадана за заглавиета,благодаря за избора ти  bouquet

# 69
  • Мнения: 154
mery_bery 50 лв. ми се струва твърде евтино. На мен БХС ще ми струва 90лв.

# 70
  • София
  • Мнения: 257
mery_bery БХС  е 50 лв в МД + таксите на каса = 53лв

# 71
  • Мнения: 6
моя БХС мисля, че беше 80 лв.-платих пакет услуги и точно не се сещам;+ 67 за кръвта =147 лева общо Simple Smile))

# 72
  • Мнения: 8
http://www.synwest.bg аз ето тук ще си правя това изследване та затова и цената е такава сигурно,но знам,че не е повече от 50лв

# 73
  • Мнения: 28
Мушшш и аз да се запиша в новата темичка. Благодаря TDI - много готино заглавие. Честит рожден ден на Станислава и от мен с пожелания за здраве и късмет и леко бременеене!

# 74
  • Мнения: 23
Леле Роси,това си е чисто обирджииство ooooh!!Но да 50 лв  за БХС е малко. Моя доки ми каза,че излизал около 90-100лв,той ли не знае,ама айде около било....ха ха ха!Да тези изследвания са необходими,ама и малко на бизнес го удрят-така  ми се струва,играят си със страха и притесненията на хората!
Аз пък днес докато си вземах душче,забелязах,че по гърдите са ми станали две-трии сриики-а не,започвам да се мажа и аз!

Общи условия

Активация на акаунт