90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 226

  • 26 044
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Диетична, таратор, плодове за вечеря. newsm78 Не може. Плодовете са до обяд, с изключение на плодовия ден. Щом си на елда, значи за вечеря трябва пак да е от тази група - грах, боб и т.н., а най-добре 1/2 от обяда.
 Тя е в почивка , затова - може  Peace Пишешите цветно сме в почивка . Добро утро .  bouquet Вчера следобед изпуснах прасето .  Embarassed За пореден път се убеждавам, че при мен яденето е на нервна почва .Аз си го знаех де . Днес съм на череши целия ден , и дано утре се зарадвам най сетне

# 646
  • Мнения: 73
Добро утро на всички. Днес ми е малко черен ден, след вчерашните въглехидрати имам 400гр плюс  Sad
Отново съм 67, вчера бях 66.6.
Има ли някой, който във втрои цикъл е свалял повече кг, отколкото през първи?
Наближава ми водния ден след първи цикъл и се чудя как ще се справя.

# 647
  • София
  • Мнения: 12 562
Нана, прясното зеле е чудесна идея. Става и за въглехидратен обяд с филийка хляб,  нали?

Да, става.
Аз го ям със сирене в белтъчен или с месо, с картофена салата във варива, с хляб във въглехидрати.

# 648
  • Мнения: 98
Диетична, таратор, плодове за вечеря. newsm78 Не може. Плодовете са до обяд, с изключение на плодовия ден. Щом си на елда, значи за вечеря трябва пак да е от тази група - грах, боб и т.н., а най-добре 1/2 от обяда.

В синьо ми е менюто, защото съм в почивка и мога да ям различни групи на обяд и вечеря   bouquet

# 649
  • Мнения: 99
Здравейте диетки!

Днес плодов ден ! Лично на мен тъй като през тези месеци има бол от към плодове този ден ми е любим!
 7часа - черешки
10часа черешки

12.30 пак череши (имаше хубави на пазара и съм заредила кило-две Grinning)
14 .00 кайсии
18.00 Или пак ще е череши или може да пробвам вече пъпешите ^^

Имам една дилема обаче. Много обичам овесени ядки с канела и кисело мляко или овесени със сирене и заляти с вряла вода! Кога мога да ги ям въглехидратен или белтъчен ? Много добре ме наяждат и добре действат на стомаха ама с тези разделения почвам да се оплитам

# 650
  • София
  • Мнения: 12 562
Много обичам овесени ядки с канела и кисело мляко или овесени със сирене и заляти с вряла вода! Кога мога да ги ям въглехидратен или белтъчен ? Много добре ме наяждат и добре действат на стомаха ама с тези разделения почвам да се оплитам

Не можеш да ги ядеш изобщо в този им вид.
Овесени ядки само с вода или компот във въглехидратен. Иначе йок.

# 651
  • Мнения: 308
Диетична, извинявай за забележката!
Вече ще запомня, че цветните сте в почивка.
Сори!  bouquet

# 652
  • Мнения: 330
20 Simple Smile, почнах от 90, но то кой как върви е индивидуално, не се сравнявайте с останалите и не казвайте блазе ти, че си свалила 20, защото надали бихте искали да сте 90, нали? Simple Smile

Ама гледай и скарата да е от месо, защото аз преди ядях едни кюфтета от скарата до офиса, но на по-късен етап питах и ми казаха че има галета за спойка...
Благодаря ти за съвета   bouquet И ти желая успех със слабеенето все така да сваляш бързо кг  Hug и на всички останали им желая същото де  Praynig  bouquet
Между прочем и аз бях толкова дори и повече 94-95 по време на бремеността ми  Embarassed свалих 20, но имам още много  Tired

# 653
  • Мнения: 4
Здравейте,моята почивка почти свърши..остават ми още 3 дни и след това пак си продължавам с правилата на почивката.Не мисля да се отпускам да ям пак боклуци като чипсове,крокита,сокове,коли..Научих се да се храня добре и здравословно за което съм адскиии доволна.Не мога да кача снимка..ако някои може вместо мен или ми каже как..ще съм благодарна.

# 654
  • Мнения: 99
Много обичам овесени ядки с канела и кисело мляко или овесени със сирене и заляти с вряла вода! Кога мога да ги ям въглехидратен или белтъчен ? Много добре ме наяждат и добре действат на стомаха ама с тези разделения почвам да се оплитам

Не можеш да ги ядеш изобщо в този им вид.
Овесени ядки само с вода или компот във въглехидратен. Иначе йок.

жалко Sad Предполагам ако ги заливам само с вода и компота може само чисти овесени или поне да са някаква смеска ?

# 655
  • София
  • Мнения: 12 562
Много обичам овесени ядки с канела и кисело мляко или овесени със сирене и заляти с вряла вода! Кога мога да ги ям въглехидратен или белтъчен ? Много добре ме наяждат и добре действат на стомаха ама с тези разделения почвам да се оплитам

Не можеш да ги ядеш изобщо в този им вид.
Овесени ядки само с вода или компот във въглехидратен. Иначе йок.

жалко Sad Предполагам ако ги заливам само с вода и компота може само чисти овесени или поне да са някаква смеска ?

Какво значи смеска?

# 656
  • Мнения: 4
http://ruminaaaaa.snimka.bg/other/rumi.757548  ето ме..качила съм от преди и сега ако ви иска парола ми пишете,за да ви я дам

# 657
  • София
  • Мнения: 12 562
http://ruminaaaaa.snimka.bg/other/rumi.757548  ето ме..качила съм от преди и сега ако ви иска парола ми пишете,за да ви я дам

Ами направо я дай  Mr. Green

# 658
  • Мнения: 0
здравейте дами  Simple Smile След вчерашният скорбялен ден....кантара се е заинатил!Нито грамче  Sad Ми то се очакваше,все пак в първите 7-8 дена свалих 6 кг., сега сигурно ще се забавят нещата.
Още един път благодарско за инфото за грамажите мнооооого полезно!
Днес щях да ям спагети,но ми опорочиха плановите  Tired Дъълга история,следващия въглехидратен ще е! Тааа ще съм на:
З: череши
О: Багета със чесън и лютеница + салата от домати,краставици и печени гъби
В: колебая се м-у бисквити с мармалад или парче торта
  bouquet

# 659
  • Мнения: 303
http://ruminaaaaa.snimka.bg/other/rumi.757548  ето ме..качила съм от преди и сега ако ви иска парола ми пишете,за да ви я дам

Иска, иска  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Дай насам!

Фиданки, голям кеф 59.200 кг.
Ще се размажа от удоволствие! Чак се чудя как ще почвам почивката, толкова си свикнах на режима! От утре уж почивам, но мисля да си направя едно плодово денче! Ще видим, да не казвам голяма дума!

Общи условия

Активация на акаунт