90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 226

  • 26 018
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен!Аз след плодов дъм - 500.Снощи имахме гости и изпих една биричка с тях...Simple SmileЯвно не се отразило много.Ами аз вчера бях основно на диня..Simple SmileДнес пържола със салата,любимо!!!Хубав ден на всички!!!

# 721
  • София
  • Мнения: 426
след вчерашния плодов съм - 500гр.,забелязах че само след плодов свалям
днес белтъчен
з;диня
о;2сварени яйца с малко кашкавал и кисело мляко
в;някакво месо със салата

и ако знаете от къде мога да намеря втората част на книгата за диетата моля кажете ми

# 722
  • Мнения: 1 314
след вчерашния плодов съм - 500гр.,забелязах че само след плодов свалям
днес белтъчен
з;диня
о;2сварени яйца с малко кашкавал и кисело мляко
в;някакво месо със салата

и ако знаете от къде мога да намеря втората част на книгата за диетата моля кажете ми


Нищо чудно че сваляш само след плодов. Може би в останалите дни изобщо не ползваш правилата на режима. Специално в този пост - , за другите не знам...

Яйца не се ядат заедно с кашкавал и мляко  Peace Яде се еднакво и двата пъти през деня  Peace

# 723
  • Мнения: 292
 Добро утро.
след вчерашния плодов съм - 500гр.,забелязах че само след плодов свалям
днес белтъчен
з;диня
о;2сварени яйца с малко кашкавал и кисело мляко
в;някакво месо със салата

и ако знаете от къде мога да намеря втората част на книгата за диетата моля кажете ми
Имаш смесване в обяда.Или яйца,или млечни.Няма преведено издание на втората час за съжаление.Преди време някои фиданки доста се поровиха да намерят,но уви..
 Аз съм +1,4кг днес. Shocked Този пър наистина незнам какво се случи.Сега излапах 1 купа череши и ще видим нататък.
 Лек ден.

# 724
  • София
  • Мнения: 426
след вчерашния плодов съм - 500гр.,забелязах че само след плодов свалям
днес белтъчен
з;диня
о;2сварени яйца с малко кашкавал и кисело мляко
в;някакво месо със салата

и ако знаете от къде мога да намеря втората част на книгата за диетата моля кажете ми


Нищо чудно че сваляш само след плодов. Може би в останалите дни изобщо не ползваш правилата на режима. Специално в този пост - , за другите не знам...

Яйца не се ядат заедно с кашкавал и мляко  Peace Яде се еднакво и двата пъти през деня  Peace
еми явно не съм разбрала правилно за смесването на храните през белтъен или месо или млечни а яйцата кога,през въглехидратен на обяд тестено а на вечеря сладко ли как кажете ми

# 725
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
anelka119, не снощи , а предната вечер публикувах 1 скрит пост , в който има инфо за ориентировъчните грамажи. Там ясно е обяснено от кое, по колко и в каква комбинация да се приема . Върни се няколко странички назад и го намери .  Добро утро и от мен .  bouquet Аз най-после  преодолях застоя и съм на 700 гр под теглото, на което завърших режима. Дано сега нещата да се наредят по най-добрия за мен начин . Изтормозения ми от гладуване и ядене  организъм реагира на всяка промяна с дълготрайни застои. Дано този път вече се преборя завинаги с килограмите и лошото настроение , вследствие показанията на кантара . Хубав ден  Hug

# 726

Общи условия

Активация на акаунт