90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 226

  • 26 022
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 193
Привет и от мен, кукли  Laughing

Аз пък бих посвъетвала да си направите ВЕГА тест, защото се оказа при мен, че храните от които винаги съм се пазила-- не качвам и обратно. Сега като почнах 90 ДД, която както вече писАХ е уникална, не за да сваля много кг ( 6/7 кг искам), а затова че ме учи да ям РЕДОВНО!!! Като се постараем да спазваме и комбинацията на хране---ммм, страхотно!
Днес  започнах  ВТОРАТА ЧЕТВОРКА: З - 2 банана, О - пилешко филе + салата домат,краставица, В - зелена салата с риба тон. Не мисля да се меря всеки ден, а на края на 1 мес.  Rolling Eyes

Имам питанка  newsm78 - в ден ПЛОДОВ четох, че може до 100 гр. сурови ядки, така а може ли да се вечеря с тях + малко плод, разбира се?

Др.  newsm78- прясното зеле подходящо ли е за ден БЕЛТЪЧЕН, като салата, в ден- Варива пак като салата и в ден Въглехидрати като готвено ?

# 691
  • Мнения: 5
Аз най-много качвам от хляб и всичко тестяно, затова не искам да ям такива храни, мога и без тях.

# 692
  • Мнения: 52
Тинки,как мина изпита Confused

# 693
  • Мнения: 5
Рони 78 - нали не трябва да смесваш, на обяд пилешко а вечерта риба.Ама ти си знаеш.Simple Smile

# 694
  • Мнения: 0
Дължи се на простия факт, че всеки организъм има храни, които не понася. Тоест не ги разгражда и ти се трупат директно на д..то.
Точно това е смисълът на ежедневното мерене. Да следиш от коя храна как реагира кантарът.
Напълно възможно да се храниш именно с това, което трябва да избягваш.
При мен това са например картофите. Ужасно ги обичам, напълно режимно ги готвя и след това съм стигала до 2 кг плюс на кантара.
Ето заради това чета форума и следя всичко  Hug  bouquet  bouquet Доста неща научавам от вас, благодаря за което! За това не бях се замисляла.Значи ще поогранича малко ориза,че май на мен ми действа дебелеещо!

# 695
  • Мнения: 193
Ей, БЛАГОДАРСКО за поправката, оки--- променя се вечерята тогава, а може ли млечни- кашкавал, сирене + салата?

# 696
  • София
  • Мнения: 12 554
Др.  newsm78- прясното зеле подходящо ли е за ден БЕЛТЪЧЕН, като салата, в ден- Варива пак като салата и в ден Въглехидрати като готвено ?

Четете темата, де.
Само преди няколко страници коментирахме пустото зеле.
Да, подходящо е за всеки ден в комбинация с режимна храна.

# 697
  • Мнения: 5
Simple Smile По принцип вечерята трябва да е същата като обяда и да е половината от него!!!

# 698
  • Мнения: 4
Нана hahaha не се ядосвай..а ми пиши на ЛС от къде поръча кухнята,че почвам и аз ремонт

# 699
  • Мнения: 193
 Правилно ме пришпори, хем сутринта четох и след като писах се сетих и чаках #2gunfire #2gunfire де. Така де, ако всеки пита едно и също, уж съм даскалица ,,,,,па се изложИХ  #Crazy

# 700
  • Мнения: 1 314
какво стана с  карамела фешън? Нали уж отслабваха? И щеше да има конкурс и награда  Rolling Eyes

Това ли им беше рекламата?

Вечерям в момента сандвич с маргарин,сирене и домат и предавам ключа от кухнята

# 701
  • Мнения: 99
Момичета попаднах на печени цели ядки соя. Та седя и се чудя дали може да ги вмъкна в режима? Четох ,че уж соята се води към белтъчния ден , но след това видях и за бобовия , а сега като се замисля нали и ядки в плодовия могат да се ядат Grinning Какво мислите вие ? newsm78

# 702
  • Мнения: 303
Абе Вега теста си е една голяма измама, не знам дали има лекар, който да вярва в него!  Mr. Green
Докторите в темата ще кажат, медицински, що е лъжа и измама!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Иначе ако гледам хранене по кръвни групи - ми аз трябва да съм вегетарианец и то да не ям н-на брой плодове и зеленчуци!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 703
  • Мнения: 429
Днес ден 91ви, утре отчет, но сега въпрос  Mr. Green
Ок ли е смесването на сушени плодове. Останаха ми 3 фурмички, имам кайсии, за следващия път може ли и от двете или цък?

# 704
  • Мнения: 28
Благодаря на всички ви!
Мисля, че Вега теста е пълна измишльотина, а ако гледам хранене според кръвната група, трябва да умра от глад Simple Smile
Не си правя малки порций, не си правя и големи. След като приключа с яденето, съм заситена, което означава, че ми стига. Възможно е както казва Nana, боба да не ми понася. Следващия път ще пробвам с нещо друго.
Още веднъж ви благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт