Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 8

  • 57 765
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Благодаря за линковете и отзивите. Аз поръчах от БукПойнт, но се изненадах от "бързината" на обслужване. При поръчка направена на 05.декември, едва днес - 11.декември - статуса се промени на "Изпратена".  На сайта им пише "След обработването на вашата поръчка, Вие ще я получите в срок от три работни дни за страната." Тоест - 4 дни им отне да я обработят и сега трябва да чакам още 3, за да я получа.

# 721
  • Мнения: 11 823
kеit, да не би да е имало в поръчката ти някоя от поизчерпаните и трудно откриваеми книжки? На мен ми се е случвало така да ме бавят..

Дъщеря ми ме подсети за още една хубава книжка, в която има две зимни приказки:

# 722
  • Мнения: 19 325
Аз получих наскоро Малкото таласъмче. Прелистих я набързо и ми се стори много интересна. Илюстрациите са прекрасни. Не съм я показала още на дъщеря ми, защото реших да я оставя под елхата за Коледа.

# 723
  • Мнения: 5 259
Нямах време да прочета отзивите и да разгледам книгата за Таласъмчето в нета, така че направо си я купих  Laughing
Много ми харесва идеята за книга-игра и се надявам да ми допадне. Може да взема и още една за подарък.

# 724
  • Мнения: 152
Мислила си е, че са интересни на децата.
Хм... Може би пък на по-голяма възраст да се окажат по-четими - сигурно ги е тествала със своите деца преди да търси издател.
Макар че знае ли се. Wink

# 725
  • Мнения: 49
Нямах време да прочета отзивите и да разгледам книгата за Таласъмчето в нета, така че направо си я купих  Laughing
Много ми харесва идеята за книга-игра и се надявам да ми допадне. Може да взема и още една за подарък.
allana, можеш ли да ми пратиш ЛС от чие име или мейл е поръчката, че се тревожа да не би системата нещо да не е наред.
Сиси  Hug

# 726

Общи условия

Активация на акаунт