"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~1

  • 98 823
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 009
Имам и други идеи Crazy, но нека да опозная героите по- добре ,а и да не досадя Whistling

# 706
  • Мнения: 36 792
Лека нощ Славена  Sleeping

Утре вечер се надявам да ни представиш дамите на приема по същия забавен начин   Peace

# 707
  • Мнения: 36 792
Имам и други идеи Crazy, но нека да опозная героите по- добре ,а и да не досадя Whistling
Не се тревожи няма да ни досадиш - напротив забавляваме се прекрасно  Hug

# 708
  • Мнения: 5 723
Сега Диар съжали за това обещание ,което е дала на Джерен....не е предполагала ,че е толкова опасно.... и аз мисля ,че Джерен живее с мисълта ,че само тя е останала жива ...всички следи се губят.......всичко и добро и лошо ,каквото и да е предстои... Но дали Джерен умишлено е започнала работа в холдинга ...не зная

# 709
  • Мнения: 588
Момичета страхотни сте!  bouquetС удоволствие ще пиша в тази тема!А и колажите Ви са прекрасни!
Скрит текст:
   Утре вечер ли ще е приема и тогава ли Джерен ще се появи с бялата рокля и накъдрената коса

# 710
  • Мнения: 36 792
Еркан искаше да му затворят темата в дизито, те пък взеха, че удариха кепенците на цялото дизи  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Исках да намеря малко снимки от сцената на аерогарата....как се блещеше Юмер ага....ама йок Naughty
Момичета не ви ли се струва, че костюмите на Юмер са с 2 номера по-големи.... newsm78 newsm78 newsm78

# 711
  • Мнения: 5 723
Давай ,Славена...отворени сме за идеи...не се притеснявай ...

# 712
  • Мнения: 36 792
Момичета страхотни сте!  bouquetС удоволствие ще пиша в тази тема!А и колажите Ви са прекрасни!
Скрит текст:
   Утре вечер ли ще е приема и тогава ли Джерен ще се появи с бялата рокля и накъдрената коса

Май утре вечер ще бъде приема.

Скрит текст:
Не съм гледала сериала, но така казват, че на приема ще се появи с бяла рокля...

# 713
  • Мнения: 5 723
Еркан искаше да му затворят темата в дизито, те пък взеха, че удариха кепенците на цялото дизи  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Исках да намеря малко снимки от сцената на аерогарата....как се блещеше Юмер ага....

Момичета не ви ли се струва, че костюмите на Юмер са с 2 номера по-големи.... newsm78 newsm78 newsm78

Остава такова впечатление ,малко по-свободни са ...абе ,той си е голям ГРИБ...носи ....но не е грозно

# 714
  • Мнения: 12 009
Аз казах лека нощ, но оставя ли се компания Hug

За самия актьор Еркан П. не знам почти нищо.Гледах го в SON BAHAR с Айча Върлаер и малко в Времето лети /там не ми харесва може би заради ролята/ , хубав мъж е, играе добре...А относно костюмите,може да са имали друг актьор за неговата роля с 2 размера по голям...

# 715
  • Мнения: 5 723
Ира , не питай за роклята на Джерен ,ами и ти къдри косата ...Гюлизар Ханъм дава прием...я как се е истипосала на поканите ..със се титли ....

......те защо Мустафа и Алиш се подмятаха ,че "аристократите не бива да изпращат селяните" и тя стана по-зелена от очите си

# 716
  • Мнения: 36 792
Еркан искаше да му затворят темата в дизито, те пък взеха, че удариха кепенците на цялото дизи  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Исках да намеря малко снимки от сцената на аерогарата....как се блещеше Юмер ага....

Момичета не ви ли се струва, че костюмите на Юмер са с 2 номера по-големи.... newsm78 newsm78 newsm78

Остава такова впечатление ,малко по-свободни са ...абе ,той си е голям ГРИБ...носи ....но не е грозно

Юмер ага не може да бъде грозен НикогИШ  Naughty Дори и гол да го съблекат пак ще бъде  newsm74

# 717
  • Мнения: 5 723
Мамче, де ти е НОВАТА ТЕМА??????

# 718
  • Мнения: 5 723
Скрит текст:
Naughty....най-вече гол.... Naughty...нали се разбрахме ,.....без промили...

# 719
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Еркан искаше да му затворят темата в дизито, те пък взеха, че удариха кепенците на цялото дизи  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Исках да намеря малко снимки от сцената на аерогарата....как се блещеше Юмер ага....ама йок Naughty
Момичета не ви ли се струва, че костюмите на Юмер са с 2 номера по-големи.... newsm78 newsm78 newsm78

Да! Точно това си мислех през цялото време. Особено панталоните - още един може да се побере в тях.

Общи условия

Активация на акаунт