"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~1

  • 98 832
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 044
Обаче Джерен колко е последователна. Още като студентка се е сприятелила с Дияр, защото е от Адана....и адвокатка. Сигурно до сега не е срещала любовта....Мисълта за отмъщението е била всичко за нея. Юмер сигурно ще бъде първата й любов.....
    Скъпа, мисля така - в юношенските години, когато мама Мелике й е казала, че е осиновена, Джерен не е мислила да търси семейството си.
    След време, когато Дияр защитава първото си дело, Джерен й подарява обеци. В този миг Дияр благодари на Джерен и й каза :"Аз пък ще ти направя друг подарък....ще ти намеря истинското семейство" - така ли беше или си измислям - нещо такова каза, защото после Дияр й каза -аз съм виновна...аз те забърках в тази каша / или - Дияр я е подбудила да търси семейството си.
     

# 691
  • Мнения: 4 381
Мамче ,ти ще я направиш на разногледа ...тя за каквато моралистка се има ....
Моралистка, била...Джейхан, каква разголена, беше....Халил, как й се радваше...
А, тя ...умираш да се разголваш...подметна на Мериемже..и Зелиха, дето скастри...да сервира, демек...не става,толкова..бързо, не си от ..нейната черга...напомни й, коя е...и двете.. откъде..идват..  ooooh! ooooh!
Понеже, нали...хвана мъжете да им се възхищават...а, нея...не забелязала..нещо! newsm78

# 692
  • Мнения: 5 723
Днес отново гледах епизода и ясно чух как Диар ѝ каза "Защо ми се извиняваш, нали няма мен да убиваш"...което за мен означава ,че Джерен  е искала да посегне на Юмер... newsm78...и още............
" Да беше хапнала ,преди да отиваш да убиваш!"

Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 23:01 от sofia26

# 693
  • Мнения: 167
Най-после успях да видя част от днешния епизод с бгпревод - разкош Peace
Оглеждаш всички и всичко Rolling Eyes Интересно ми беше, че веднага си припомних
моментите - с удоволствие ще изгледам качените епизоди през почивните дни Peace
Страхотен Еркан - ах как я насоли "нежно" на аерогарата Naughty
Момичета, радвам се, че споделям с вас този филм Hug

# 694
  • Мнения: 5 723
Мамче ,ти ще я направиш на разногледа ...тя за каквато моралистка се има ....
Моралистка, била...Джейхан, каква разголена, беше....Халил, как й се радваше...
А, тя ...умираш да се разголваш...подметна на Мериемже..и Зелиха, дето скастри...да сервира, демек...не става,толкова..бързо, не си от ..нейната черга...напомни й, коя е...и двете.. откъде..идват..  ooooh! ooooh!
Понеже, нали...хвана мъжете да им се възхищават...а, нея...не забелязала..нещо! newsm78


Пропуснала съм кавичките...

# 695
  • Мнения: 36 797
Обаче Джерен колко е последователна. Още като студентка се е сприятелила с Дияр, защото е от Адана....и адвокатка. Сигурно до сега не е срещала любовта....Мисълта за отмъщението е била всичко за нея. Юмер сигурно ще бъде първата й любов.....
    Скъпа, мисля така - в юношенските години, когато мама Мелике й е казала, че е осиновена, Джерен не е мислила да търси семейството си.
    След време, когато Дияр защитава първото си дело, Джерен й подарява обеци. В този миг Дияр благодари на Джерен и й каза :"Аз пък ще ти направя друг подарък....ще ти намеря истинското семейство" - така ли беше или си измислям - нещо такова каза, защото после Дияр й каза -аз съм виновна...аз те забърках в тази каша / или - Дияр я е подбудила да търси семейството си.
     


Да така беше, но си мисля, че още от времето на студентските години Джерен си е мислила да се върне в родния си край. Както вече писах тя е избрала Дияр за приятелка, защото е от Адана.....Едва ли като студентка си е мислила за отмъщение. Може би е изпитвала носталгия по родното място....Мисълта за отмъщение е дошла когато вече е била в Адана....Може и да не съм права.....Вие ще кажете  Peace

# 696
  • Мнения: 36 797
Мел / ако разрешаваш да се обръщаме така към теб/ - съжалявам, че нямаш възможност да гледаш епизодите при директното излъчване. Много искам да видим твоето мнение за героите. Чела съм много твои коментари и много ми харесват  Hug

# 697
  • Мнения: 5 723
Като го видим Мамче ,ще кажем.....

Има много неща ,които аз сега по-точно си обяснявам и разбирам ,въпреки ,че и с руския превод е добре ...но на БГ си е по-по-най

# 698
  • Мнения: 12 009
Фамилия Асланбаш

Скрит текст:


Дядото от тавана



Юмер



Алиш



Мустафа




Бати с турбината




Гюлизар и Бати с турбината




Мериемдже и Мустафа

# 699
  • Мнения: 36 797
Днес отново гледах епизода и ясно чух как Диар ѝ каза "Защо ми се извиняваш, нали няма мен да убиваш"...което за мен означава ,че Джерен  е искала да посегне на Юмер... newsm78
Да и аз това си помислих....Защото преди това бях писала, че може би Джерен е искала да нареже портрета на дядото....Но защо е искала да намушка Юмер Thinking newsm78. Толкова хубаво си говориха вечерта, когато празнуваха раждането на бебето.

# 700
  • Мнения: 12 009


Лека нощ,дами!

# 701
  • Мнения: 4 381
Обаче Джерен колко е последователна. Още като студентка се е сприятелила с Дияр, защото е от Адана....и адвокатка. Сигурно до сега не е срещала любовта....Мисълта за отмъщението е била всичко за нея. Юмер сигурно ще бъде първата й любов.....
    Скъпа, мисля така - в юношенските години, когато мама Мелике й е казала, че е осиновена, Джерен не е мислила да търси семейството си.
    След време, когато Дияр защитава първото си дело, Джерен й подарява обеци. В този миг Дияр благодари на Джерен и й каза :"Аз пък ще ти направя друг подарък....ще ти намеря истинското семейство" - така ли беше или си измислям - нещо такова каза, защото после Дияр й каза -аз съм виновна...аз те забърках в тази каша / или - Дияр я е подбудила да търси семейството си.
     
Сега...незнам, дали в сполер да го обличам....може, нещо да се изтърва...да напиша..но, всичко има връзка...
Джерен и Дияр..са приятелки от по-големи....мисля..вече, студенти...
Когато, Джерен й е разказала..историята си, тогава...е започнало..истинското им приятелство..разбрахме, тази вечер...
И оная история с обеците..и първото й дело на Дияр, после и обещанието й...че ще проучи..коя е....миналото й, ще разберем....намеря, роднините ти...си спомня, каза ...Дияр!
Сега, като си говореха..след, толкова разкрития...вече, тя съжеляваше..че е дала това обещание, в отговор на онзи жест ..с обеците, на Джерен...
Асланбаш...бая са се потрудили, следите водят..към тях,че са замесени....поне във вестниците..които, имаше в оная папка....имаше, материали за някакъв голям проект на Асланбаш и снимки...с дядото...
Затова, Джерен..навярно е започнала работа..с тази цел, да разбере...повече....предполагам... newsm78
Скрит текст:
След всичко, дотук...Джерен, нали имала брат...тя го мисли за мъртъв...все още..
[/i]

# 702
  • Мнения: 188
Фамилия Асланбаш

Скрит текст:


Дядото от тавана



Юмер



Алиш



Мустафа




Бати с турбината




Гюлизар и Бати с турбината




Мериемдже и Мустафа
Joy Joy Joy Joy
Славенка  Hug

# 703
  • Мнения: 36 797
Славена  newsm74 newsm74 newsm74 направо изби рибата   Peace

# 704
  • Мнения: 5 723
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyЛека нощ ,Slawena!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Охххххх! Joy Joy Joy Joy

Ти направо Серенгети си принесла.... Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт