до момичетата в северна Англия

  • 1 877
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 097
strandwasser в цяла Англия е едно и също. Просто Биляна е в малък град и не е въпрос до вреждане. При нас пък с предимство са пакитата и онези от арабския свят, та аз пак трябваше да ходя на курс в съседния град, че в наше село нямаха курс на такова високо ниво каквото сам била аз (пакитата бяха на съвсем ниско всъщност).

# 16
  • Мнения: 1 793
strandwasser в цяла Англия е едно и също. Просто Биляна е в малък град и не е въпрос до вреждане. При нас пък с предимство са пакитата и онези от арабския свят, та аз пак трябваше да ходя на курс в съседния град, че в наше село нямаха курс на такова високо ниво каквото сам била аз (пакитата бяха на съвсем ниско всъщност).
Доре, у ваше село колеж има ли Grinning 'щото ако няма е обяснимо защо си ходила в съседния град на курс. Есол-а се провежда в колежите. а с това високо ниво направо ме разби Laughing все пак си била в ентри ниво, не е било адвансд Laughing

# 17
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 097
Ани, нека не разтягаме темата, ама ние тук сме няколко милиона и във всяко "село" има колеж. Друг е въпроса как се разбира това "високо" ниво. Ама все пак не почвах и от азбуката де. Laughing

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
strandwasser, вашето градче не е малко Wink със сигурност ще има поне един колеж ако не и два. Друг е въпросът колко чужденци има в района, защото търсенето определя предлагането. В началото живеехме в малък град до Бирмингам. Колежът там беше само един но имаше отделна сграда за чужденците учещи английски. Предлагаха от начално ниво до advanced и proficiency. В Бристол има много колежи и този който ми е най-близо например няма advanced, защото няма желаещи. Между другото наистина, ако сте с немски документи курсовете ще са ти безплатни, както и учебниците.
Мира, не са задължителни градините от 3 год, обаче никой не изпуска далаверата Wink

# 19
  • Мнения: 1 793
Ани, нека не разтягаме темата, ама ние тук сме няколко милиона и във всяко "село" има колеж. Друг е въпроса как се разбира това "високо" ниво. Ама все пак не почвах и от азбуката де. Laughing
достатъчно вече я разводнихме. зависи и кой какво разбира под село, защото във всяко село тук няма колеж. а високо ниво за мен не е малко след азбуката, така че разбирания различни. просто предпочитам всичко да се нарича с истинските си имена

 П.С. Извинявам се на авторката на темата за тези отклонения.

# 20
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 097
Ани, тези неща се казват на лични.
А истинското име на твоите постинги в момента е заяждане.
сори за отклонението, повече няма да ти отговарям

Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 14:11 от Doret

Общи условия

Активация на акаунт