СЕДМИ КЛАС - 20 тема - В очакване на 04.06.2013г.(6)

  • 30 533
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Бургас
  • Мнения: 44
Нека се похвали жената , въпреки,че не вярвам .....според мен няма как да се разберат преди обявяването. Ако все пак са факт браво.

# 631
  • София
  • Мнения: 5 207
А междудругото, няма нужда да пълним темата с излишно изказване на резултатите. Просто накрая си кажете, ако желаете разбира се, къде сте приети.
Дороти, не е така. Нормално е, жената да знае още днес резултатите. Това, не значи, че вече детето е прието някъде.
Аз самата няколко години поред имах познат информатик, който в момента на въвеждане на номер и име (говоря за крайната фаза) ми е казвал резултатите на децата. Но, никога не съм си позволявала да го коментирам в ефир, точно от такава гледна точка. Защото, всеки е изнервен, притеснен..

# 632
  • Мнения: 0
Нека се похвали жената , въпреки,че не вярвам .....според мен няма как да се разберат преди обявяването. Ако все пак са факт браво.

 Simple Smile Има - ако набира резултатите в системата, мине да се похвали с нейните и продължи да набира останалите.

# 633
  • София
  • Мнения: 5 207
Не е така.
Само да ви кажа. Малко преди поста на дамата за оценките, говорих с колежка по български, която е проверяващ. До днес ( до обяд) не е имала скала за оценяване по БЕЛ за 7 клас. думите й бяха "Строго секретно е скалата"
Ако, обаче скалата се уточни, в рамките на минути системата може да превърне точките в оценки.

# 634
  • Мнения: X
Допускам, че скалата вече е известна, защото и мои познати знаят оценките на децата си. Или поне така твърдят.

# 635
  • Мнения: 28
Съжалявам, ако съм внесла смут. Извинете ме, беше изцяло без лоши чувства.

# 636
  • Бургас
  • Мнения: 44
Е то така е ясно,че може.
 Ganis , много си права!

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 3 365
Инфо от РИО-Пловдив
http://www.riobg.com/read_news_all.php?select_news=807

# 638
# 639
  • София
  • Мнения: 5 207
Съжалявам, ако съм внесла смут. Извинете ме, беше изцяло без лоши чувства.
И пак, и още:) Поздравления за детенце   bouquet

# 640
# 641
  • Мнения: 0
Не е така.
Само да ви кажа. Малко преди поста на дамата за оценките, говорих с колежка по български, която е проверяващ. До днес ( до обяд) не е имала скала за оценяване по БЕЛ за 7 клас. думите й бяха "Строго секретно е скалата"
Ако, обаче скалата се уточни, в рамките на минути системата може да превърне точките в оценки.

Права си Ganis. Просто изказах един от възможните варианти. Допустимо е също така родителите, които знаят точките на децата си, да ги смятат по миналогодишната формула.

# 642
  • Мнения: 28
Благодаря ви за поздравленията  bouquet
Разбирам, че в такъв момента всички са напрегнати и в очакване и отново се извинявам, ако ви е станало неприятно от поста ми.Все пак отличните резултати на децата ви са факт, сигурна съм в това, така че съвсем скоро всички ще ги знаем Wink

# 643
  • Мнения: 14 481
РИО Пловдив,поне уточняват и часа за излизане на резултатите-утре 17,00ч.
Значи остана по-малко от ден  Peace

# 644
  • Мнения: X
Благодаря ви за поздравленията  bouquet
Ако не е някаква тайна - оценката по БЕЛ от националния на олимпиадата ли е или от НВО?

Общи условия

Активация на акаунт