Каква раница за първокласник?

  • 308 444
  • 2 341
  •   1
Отговори
# 210
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Някой има ли идея за качеството на ARS UNA раници?

Ето на тази съм се спряла :

http://www.parvolache.com/product.php?id_product=1774

На картинка изглежда страхотно, обаче какво показва опитът ви?

# 211
  • Мнения: 779
Ние взехме на Херлиц Heart EyesГолямо чудене падна по принцип. Rolling EyesДва часа сме висели в магазина ,наредих  ги 10 вида раници на земята и накарах детето да отваря , затваря и прочие..ноооо тъй като  моето е с две леви ръце, само с тези на Херлиц успя да се справи без ниакакви проблеми и , като хората .Така ,че искам -не искам, взех на Херлиц .Модела е този с пегаса от новата им колекция и си върви в комплект с кутия за храна , сак за физическо , два несесера единия ,от които зареден и си има ластици за пъхане на  яке или друга дрешка + другите стандартни за фирмата екстри естествено : анатомичен гръб с 3 степенна регулация и според ръста на детето такава ,както и ,че са от непромокаема материя , светлоотразители и т  н.
От всичко обаче най-ме впечатли закопчаването ,което просто ,като пуснеш капака и сама си се затваря Crazy,както и това ,че всички ципове са прави , т е няма завои и ъгли и ципа се обслужва много лесно ,само нагоре и надолу Crazy
Така,че според мен голямата цифра на тези модели си заслужава , особено ако детето е от тези ,които по-не могат да се оправят сами ,като моето малкото LaughingЗа протокола я взех за 199 лв ,но имат известно козметично  намаление ,защото миналата година са били по 225лв.
Цвета е чудесен , различна от всякакви розови и Уинксове разни  Crazy,но това според нашия вкус , разбира се  Simple Smile
Скрит текст:

В заключение ,че стана много дълго се надявам да я носи поне 2 ри и 3 ти клас и ако тове вземе ,че случайно се случи току виж , набутката не била толкова голяма  Mr. Green

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 21 685
Аз само да вметна - височината на раницата е много (47см). Имайте го предвид. Simple Smile
На някоя от последните страници съм показвала снимки с нашата раница, за ориентир в рамерите.

Витаминче, честита ви раница, много е хубава!  Simple Smile

# 213
  • Мнения: 779
О, благодаря ти Morena Heart Eyes и малката много си я харесва ,което е най-важното всъщност.

# 214
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Раницата на дъщеря ми е точно тази:

Намерих я в сайта, който е цитирала Lioness. Само че я взехме с около 10-15лв. по-малко, отколкото я дават в този сайт.
Марката е GABOL.
Е, няма такава здрава чанта. На есен дъщеря ми ще е трети клас и е като нова. Може да изкара с нея и трета година. Удобна е и побира много неща.
За сравнение брат ѝ повече от година не може да изкара, на него му взимам от Бора. Тази година даже скъса две.

# 215
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Аз само да вметна - височината на раницата е много (47см). Имайте го предвид. Simple Smile

 Peace Да, видях. Вземам я за третокласник.
Но отзиви за здравина и качество нямам, а и търсачките не са благосклонни по този въпрос.

Първолачето ми е подсигурено с Херлитц вече. Херлитц, закупен от амазон.де, излязъл с около 35 лева по-евтино от тук продаваните. Процентно от цената - доста.

# 216
  • София
  • Мнения: 6 277
Откъдето и да погледна, 1 кг празна раница си е много! Не знам какви са критериите за избор на раница, но мен точно това би ме спряло веднага.

Не е чак толкова много за такъв тип раница. Мисля, че и Херлиц са с такова тегло.

Моят син си  е харесал тази на Топгал: http://detski-igrachki.com/product_info.php?cPath=107_127&products_id=13355

Но аз искам да проверя първо Белмил, тъй като тяхното тегло е 700 гр., което ги прави едни от най-леките раници. Някой да сподели къде ги е виждал вече на живо Белмил?

# 217
  • София
  • Мнения: 672
Белмил видях доста модели в Буктрейдинг в България Мол. Момичето каза, че цените им започват от 95 лв. Много добре изглеждаха, особено момчешките. Simple Smile

# 218
  • София
  • Мнения: 6 277
Белмил видях доста модели в Буктрейдинг в България Мол. Момичето каза, че цените им започват от 95 лв. Много добре изглеждаха, особено момчешките. Simple Smile

Мерси! Точно това ме интересуваше. Ще се ходи да се видят.

# 219
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Здравейте! И ние вече с раница - Herlitz. Много са хубави и според мен си заслужават всяко левче. Нашата е окомплектована като тази на Витаминче , но е друг цвят Simple Smile. Та, тази задача я отметнахме. За раниците на Белил - голяма разнообразие и добри цени има в книжарница Люмар  Peace

# 220
  • Мнения: 779
Suzza , да ви е честита ! GrinningМежду другото големите моливи (по-дебелите ,които са) в несесера са страхотни!Много са пигментирани и меки ,с две думи чудесни!така ,че  не е необходимо да се купуват други моливи поне не и на първо време. Wink Wink

това го казвам ,защото ми е писнало от боклуци ,понеже мояето дете изхабява една кутия за около 2 седмици  Crazy Crazy..,та тези моливчета са екстра Peaceи може би ще и купя пак такива по-нататък ако имат с повече цветове

# 221
  • София
  • Мнения: 1 020
Момичета, тези от вас които са виждали раниците Белмил, обръщали ли са внимание дали двете презрамките се захващат отпред, все едно през гърдите или корема на детето? Ето нещо такова
Извинявам се за голямата снимка Embarassed!

# 222
  • в матрицата
  • Мнения: 952
nonich, аз ги гледах, но такова закопчване не видях. Нашата обаче има, както и няколко вида регулирания на презрамките, абе изобщо е мислено върху дизайна на Herlitz.

# 223
  • Мнения: 7 162
Има ли мами от Велико Търново,да ме насочат къде има разнообразие на раници тук. Аз предни години съм виждала само в Метро,сега чакам да им излезе колекцията,но в книжарниците има по 3/4 моделчета и то от видове,които стават за по-големи ученици като че ли.  Rolling Eyes

# 224
  • София
  • Мнения: 1 020
nonich, аз ги гледах, но такова закопчване не видях. Нашата обаче има, както и няколко вида регулирания на презрамките, абе изобщо е мислено върху дизайна на Herlitz.
Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт