Ами сега?

  • 2 923
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 373
Венушка, в листовката са описани всички ефекти, които са били наблюдавани някога при прием на медикамента - дори и веднъж на 1 милион случая.

от едно приложение на Клостилбегит нищо няма да ти стане, но не е полезно да те тъпчат месеци наред с него, особено ако не са направени другите задължителни изследвания преди това - ти пропусна да споменеш и подозирам, че не са направени, а това обезсмисля лечението с Клостил и говори много лошо за лекаря.

сигма, изказването ти не е вярно в този аспект, че свързваш цената на Клостила с действието му. такава връзка няма. иначе, на едни действа по един начин, на други - по друг. за изтъняваща лигавица съм чувала легенди, жив човек с такава от Клостил не познавам. аз самата съм приемала 6-7 цикъла това лекарство, никога не ми подейства така. синът ми е резултат на Клостилбегит Simple Smile

както и да е, има и други стимулации, има и други лекари... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 249
Вени, разбирам те, че не ти е удобно да пътуваш непрекъснато до София за прегледи в инвитро клиника, то дори и на нас в София не ни е удобно, ама пък обикновените гинеколози от репродуктивни проблеми много-много не разбират... То клостила го знаят половината жени в света, не само гинеколозите, и въпреки това той не е витаминки да се пие така...
Не знам дали имаш възможност - финансова най-вече, ама "Селена" в Пловдив има добри резултати...
Иначе Прегнилът не е за стимулация, а за овулация, по-точно за доузряване на яйцеклетките и за пукане на фоликулите, за стимулация инжекциите са други-менопур, мерионал, гонал, пурегон и др.

Сигме  Naughty, бъзик-бъзик ти с кака ти  Joy , така ли са те учили  Mr. Green
Това за Персенска ми звучи като Начев с меда  Joy, не знам кой кого копира, ама подозирам, че Начев е оригиналът  Joy


Вени, дописвам се - Джем е права, може още въпроси да напише и отговорът при теб ще бъде НЕ, т.е. сменяй доктора.

Джем, аз съм пример жив за изтънена лигавица след клостил плюс Гонал, не в цикъла със стимулация, а следващия-винаги си правя 11-12 мм. лигавица със или без стимулация, а тогава в цикъла след клостила беше 6 мм.


# 17
  • Мнения: 56
Доктора,при който ходя се пециалист по акушерство и гинекология и репродуктивна медицина.
Има много като мен,който са вече с бебенца.Но просто аз на моменти както казва Сигма изперколясвам и започвам да се навивам сама,че няма да стане,че съм издънка и т.н.

# 18
  • Мнения: 39 571
венушка, ами ако ти се наложи да влачиш като овечето тук стерилитет по няколко години, тогава  newsm78
я да ти минават по бързо тия 29 дни е да ходиш на море  Joy

гена, ама ти какво смешно видя в това което перси е казала  Thinking

# 19
  • Мнения: 56
Jam,всички от изследванията,който си написала са направени.Спермограма,цветна снимка,лапароскопия,хормони,хламидия.
От цветна снимка се видя,че тръбите пропускат,но едната пропуска много малко-.Иначе от направената лапароскопия се видя,че всичко е наред.Няма сраствания.Цикала ми не е редовен.

# 20
  • Мнения: 56
Да ти кажа морето ще ми се отрази доста добре  Joy

# 21
  • Мнения: 2 249
Вени, наистина не се самонавивай, повярвай ми, знам колко е трудно да не го правиш, ама се опитай  Hug Всичко, което тук пишем, е от собствен опит и/или от много изчетени материали по темата...но пък не сме инвитро доктори... И първото нещо, което ни казва опитът е: За репродуктивни проблеми трябва гинеколог от инвитро клиника, а не обикновен гинеколог...
Не се обиждай, ама аз не съм чувала за инвитро доктор от твоя район... това, че е предписвал клостил на много момичета и много от тях са родили бебета нищо не значи...
Моето мнение е, че първо трябва да се разбере какъв е проблемът с овулацията ти и след това да се действа...

Сигме, предавам се  smile3538 smile3538 smile3538

# 22
  • Мнения: 39 571
нее  Naughty аз се превадам първа  Joy
нещо говорим на различни езици с теб  Whistling

# 23
  • Мнения: 344
Може би имаш отклонения в хормоните. Установихте ли, коя е причината за нередовния цикъл?
Ако си много млада, цикълът може да се оправи с времето. При мен в началото заработи единият яйчник, след време се включи и другият. После цикълът стана редовен.
Внимавай с Клостилбегит, приема се ограничен брой пъти в живота.  
И аз те съветвам да потърсиш мнение от репродуктивна клиника.

Общи условия

Активация на акаунт