Януарчета - 8 тема

  • 62 257
  • 622
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 239
Здравейте,  момичета!
Не бях влизала от почти месец, но ММ си беше тук и му се наслаждавах максимално.  Grinning
Много полезни неща сте писали! За махането на памперса мисля, че на Далия и е още рано. И аз много искам да го махнем през лятото, но за сега не виждам шанс да се случи. Хич не иска да ходи на гърне. Пробвах с "театър" как гърненцето плаче, че никой не го използва, но единственото ми постижение е, че сега Али носи гърнето и иска да и говоря от негово име!  ooooh!
За морето също съм в чуденка.  Тати ще е цяло лято  на Лозенец,  а аз нещо много лоши отзиви чувам за стомашно-чревни разстройства лепнати от там и се чудя какво да правим. Друго море няма  да ни огрее тази година, така че ако искам да го видя, варианта е Лозенец...

# 31
  • София
  • Мнения: 5 938
Здравейте момичета! Не съм писала отдавна, но влизам да ви се похваля - на 03.06 в 10.40 чрез секцио се роди нашият син Ивайло - 3670 и 52 см. И двамата сме добре и вече сме вкъщи. На мен ми е доста трудно възстановяването, доста ме боли, а вкъщи е лудница. Каката пощуря - иска нон стоп да го пипа, гали, целува, да му бърка в очите.  Mr. Green И като не и даваме пищи като заклана. Вчера едвам се спарнихме с таткото и колкото и да не ни се иска днес пак ще я заведем при баба и.  Tired
Малкият засега е кротък, само тази нощ се изложи та порева доста. Но това е, защото не желае да суче, а е предимно на АМ. Аз се цедя, но не изкарвам кой знае колко. Засега упорствам с помпата поне докато тати е отпуск, после като остана сама с двете деца едва ли ще имам време и толкова да изцедя. Но колкото-толкова, все е нещо.

# 32
  • Мнения: 9 894
честит ви Ивайло! Като му гледам размерите един месец преди термин, леле Simple Smile да расте така добре и здрав, пък с каката ще се разберат  Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 204
Честито ви момченце, Дидка!
Да е здравичък и късметлия!
Hug

# 34
  • Мнения: 2 980
Дидка, да ви е здрав и спокоен Ивайло! Весело ще е при вас  Grinning

# 35
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
честит ви Ивайло! Като му гледам размерите един месец преди термин, леле Simple Smile да расте така добре и здрав, пък с каката ще се разберат  Wink

Същото си помислих и аз - голям юнак, ей!!! Simple Smile Честита ти рожба, Диде!!! Да е кротичък и послушен, голям мъж да порасте!! А на теб бързо възстановяване и дано каката "влезе в релси"  Simple Smile

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Дидка, честит ви син   bouquet. Да е много здрав и спокоен, да започне да суче, че да ти е по-лесно.

lovelybrud, как сте вие? Как се справяш с двете сладурани? Върви ли кърменето?

# 37
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 739
    Диде, честит ви юнак! Да са ви живи и здрави и двамата, а защо не и трима след някоя годинка! На теб - леко възстановяване и дано да засучете по-добре и по-лакомо!

# 38
  • Мнения: 75
 Честит Ви Ивайло Дидка.
 Нека да е здрав, да Ви радва  и много много да Ви слуша. Hug
 А на теб т Hug пожелавам весели дни, спокойни нощи и здрави нерви Wink

# 39
  • Мнения: 38
Здравейте,момичета!
След вашите постове и аз взех да се замислям за второ дете,толкова хубаво ми изглежда идеята за второ.От два дена навивам моя мъж,за сега без успех.Не съм първа младост(31год.),не знам и за кога да чакам.Но вие ме зареждате и ме убеждавате,че съм права да искам още едно детенце.
Кирил остана единствения в групата,който още не е проходил-дължи ме за едно пръстче,но не ме изпуска.При него всичко става много трудно и с доста усилия.Надявам се поне,че ако имам второ дете то ще гледа от по-голямото и няма да изостава във всичко.

# 40
  • Мнения: 239
Добре сме, Иве, благодаря! Кърменето е приказка този път!  Heart Eyes И двете госпожици са кротки и не се гледат трудно (за сега). Даже съм  ентусиазирана за трето след 2-3години, ако е рекъл  Господ! Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 205
Напоследък и аз съм много ентусиазирана за второ дете, само за това мисля. Моето раждане беше дълго и тежко, но явно се забравя щом ми идват такива мисли. Моят мъж уж иска, после се отказва и ми предлага да изчакаме малко, а на мен не ми се чака. Много ми харесва децата да са с малка разлика, пък и ще приключа с майчиствата и мога да се върна на работа.

# 42
  • Мнения: X
Дидка, честита ти рожба!  Hug  bouquet Да е жив и здрав Ивайло, много голям и хубав се е родил.

Здравейте,момичета!
След вашите постове и аз взех да се замислям за второ дете,толкова хубаво ми изглежда идеята за второ.От два дена навивам моя мъж,за сега без успех.Не съм първа младост(31год.),не знам и за кога да чакам.

Ама моля ти се, ти си закъсняла за второ вече....  Wink Crazy  hahaha
Сега, сериозно, аз родих първото на 32, а второто на 37. Ако ще бързаш заради възраст...недей  Stop Направи го, защото го искаш. Имаш време, не си престаряла... Hug
Тука имаме и други "възрастни" мами - тити, ако не се лъжа, също беше някъде на моята възраст. Други също имаше, просто не се сещам сега.

И аз като ianajar да се отчета. Филип е 10.500, 84 см. Също като Агнеса не спира и за секунда. И е доста силен, не се отказва като е намисли нещо. Премества си тежкия дървен стол до прозореца, качва се, бута комарника и прехвърля крак да скача.... Shocked Има нужда от денонощен непрестанен надзор, иначе ще се убие, страшен палавник е.  ooooh! Outta Joint
Другото му любимо занимание е да се опитва да сглоби прахосмукачката. Сам си измъква кашона от гардероба и вади почти всичко.

# 43
  • Мнения: 9 894
е как, Монки също е на около 40 +- 1. Аз пък раждах на 33, 36 и 39 години. И освен това да кажа, че късното раждане не подмладява  Crossing Arms само малко на акъл. Тъй че на 31 години има време за още три бебета.
но пък всеки си има собствен възрастов праг.

Андрей не е чак такъв хитър като Филип, но се е научил да ни шашка, като се качва на масата и тръгва назад. Или стои с гръб към ръба и се друса и ръмжи да му обърнем внимание. А като му се караш, намига с две очи да ни разсмее/учихме го да смига с едно, но не винаги му се получава/.

# 44
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
И аз съм от "възрастните" мами. Е, първото го родих млада - на 30  Mr. Green.

тити, и аз се надявах второто раждане да ме подмлади, ама нц. Явно ежедневния стрес през годините добре ме е изхабил. Иначе на акъл така и не пораснах  Whistling.

Аз пък съм много доволна, че поне второто ми дете не е прекалено палаво, че първото ми накърти  Mr. Green. И двамата са инати за трима, обаче, за което е обвинен моят ген  Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт