КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 03.06-09.06

  • 28 371
  • 624
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Тази вечер ще ви следя изкъсо.
Счупи ми се ТВ и няма да мога да гледам. Да замоля за по- подробни преразкази... Embarassed
Че гледай го оналайн от сайта е то същото. Само трябва да си сложиш адоуб флаш плейър плъгина за браузъра ама и без него пак става май.
http://tv7.bg/liveTV/

А ей и нещо за испанският речник да забия още едно гвоздейче в ковчегя на моя кандидат къртичок numero uno -> Wink http://www.kliuki.net/desislava-izoblichi-karticata-video/

Последна редакция: пн, 03 юни 2013, 19:35 от delinquent

# 61
  • Мнения: 11 576
Благодаря, не знаех.
Спирам със спама.
  bouquet

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Не защитавам Велислава,но тя беше доста близко с отговора за ЕООД-то,просто го каза по обобщено.
Все пак нали това е еднолично дружество с ограничена отговорност,което може да се образува от едно лице.
   http://www.registracia-na-eood.com/

# 63
  • Мнения: 780
Тошко е номер 1, майка !!! А Вили е типичния пример за момичето от селото попаднало в големия град. А както знаете можете да изкарате човек от селото, но трудно ще изкарате селото от човека.

# 64
  • Мнения: 3 957
Сега преди рекламите чух Велислава: "Жив е той жив е там на Балкана", че е от "Опълченците на Шипка" .. Възможно ли е да е толкова ограничена? Дано след рекламите покажат друго, но ме съмнява.
Не стига, че има 5 по-известни стихотворения, главно от Ботев и Вазов, пък не можа и да ги научи кое на кого е и за какво става въпрос в него. Нямам думи ...
Не ме изумява вече, че не знае какво е ЕООД. Такива хора е желателно да си скъсат дипломата !!!

# 65
  • IT
  • Мнения: 3 704
Но тя Велислава не е единичен случай Simple Smile спомням си влезлата нова звезда как беше убедена в ББ, че Милано е столицата на Италия.
Дипломи лесно се вземат вече Simple Smile

# 66
  • Мнения: 780
Добре, че пускат субтитри на Величка. А пък Икебаната си е интригантка като всички обратни.

# 67
  • Мнения: 23
Наречете ме расистка,ма тия мангали не мога да ги дишам....егати нахалната беззъба циганка,тая Марина кво и мълчи и я слуша.  doh

# 68
  • Мнения: 1 972
Абе тази Марина, защо не обясни до сега на тъпата циганка ,че мъжа й същия тъп и гнусен циганин и тя няма да го доближи даже и да е последния останал мъж....... Не го проумявам ooooh!

# 69
  • Мнения: 3 957
Абсолютно съм съгласна! Сега я слушам въпросната госпожица, до сега не се бях заслушвала. Та тя не може едно изрежение да каже докарай. Винаги вътре присъства "таковата" вместо половината думи в изречението. Както и "онуй", "туй". Не е реално - "Ако щът дъ мъ нуминирват .. " Това момиче спешно се нуждае от учебник по Български език и учебник по Литература. Алоо, Продукцията, погрижете се !

# 70
  • Мнения: 1 972
Наречете ме расистка,ма тия мангали не мога да ги дишам....егати нахалната беззъба циганка,тая Марина кво и мълчи и я слуша.  doh

Е, циганката не е нахална, само е тъпа което не е изненада... Тя си намила нещо там и това е. Аз на Марина се чудя....

# 71
  • София
  • Мнения: 5 606
Не защитавам Велислава,но тя беше доста близко с отговора за ЕООД-то,просто го каза по обобщено.
НЕеееее, това не го приемам!!! Тя е счетоводител, който обобщено  ooooh! приема юридическата форма на дружествата. Стига де, това е простота и диплома, взета между другото, нежелание за знание и абсолютно неосъзнаване на собствената си тъпота. тооолкова ме дразни това момиче. Не е възможно да е толкова проста.   ooooh!

# 72
  • Мнения: 780
Абе Валя си е права. Аз не мога да си представя, ако бях млада и симпатична българка да дойде зад мен беззъб мангал да ме прегърне и да ме целуне по врата и аз да го оставя. Директно тупаницата в муцуната. Какъв и е тоя. Явно толкова и е акъла на Маринка или си пада и по мангали.

PS В България е пълно с триста пъти по-прости момичета от Виличка при това с къде-къде по престижни дипломи. Вярвайте ми. Мая позната и гаджето и са магистри по икономика в Свищов без да са стъпвали и един час там. Величка е продукт на болното ни образование и смешно общество.

# 73
  • Мнения: 3 957
Наречете ме расистка,ма тия мангали не мога да ги дишам....егати нахалната беззъба циганка,тая Марина кво и мълчи и я слуша.  doh
Дааа Grinning А сутринта в "Къртицата на светло" каза: "че и аз си имам самочувствие, да не съм по - грозна от Марина . Нито съм дебела, нито имам бенки Grinning " (не цитирам точно)

# 74
  • София
  • Мнения: 5 606
Наречете ме расистка,ма тия мангали не мога да ги дишам....егати нахалната беззъба циганка,тая Марина кво и мълчи и я слуша.  doh
Дааа Grinning А сутринта в "Къртицата на светло" каза: "че и аз си имам самочувствие, да не съм по - грозна от Марина . Нито съм дебела, нито имам бенки Grinning " (не цитирам точно)
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт