Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте мили дами,

Знам, че може би подобна тема е отваряна многократно, но на мен ми трябва в по-тесен кръг от местоположения тъй, като не разполагам с много свободно време да обикалям. Трябва ми добър фризьор и по-конкретно за пострижка в района на студентски град или дианабад. Моля, ако някоя от вас има опит с фризьор(к)ите в тези квартали да ми препоръчват някой много добър ... Въпросът е малко спешен, защото наскоро претърпях един инцидент и направо съм изнервена да ходя така зле наръфана Sad Попринцип не съм много суетна, обаче за първи път ми се реве за коса  Cry

Благодаря ви безкрайно много bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 577
https://www.facebook.com/salon.nia?fref=ts



Повече от 10 години ходя в този салон при Ники. Препоръчвала съм я на много приятели и познати, всичките са й клиенти. Надявам се да удовлетвори нуждите ти. Успех!

# 2
  • Мнения: 0
Ники е съкровище. Спаси ми прическата. Вече мога със самочувствие да излизам със спусната коса. Безкрайно съм благодарна на Зара, че ми я препоръча. Вече си намерих и аз лична фризьорка   Peace

# 3
  • Мнения: 0
Аз ходя в салон "Шехеразада" в Студентски град, срещу зала Христо Ботев, подстригвала съм се при всичките им фризьори и винаги съм оставала доволна Simple Smile И от маникюра съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт