интимните шампоани

  • 3 763
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не ,даже ги изхвърлих,но ползвах Трихлорбактер 2 пъти в седмицата,а иначе водичка.

# 16
  • София
  • Мнения: 767
 И на мен през бременността гинеколожката ми препоръча Триклобактер. Питай неблюдаващият те гинеколог дали може да ползваш - за твое успокоение най-вече...

# 17
  • Мнения: 878
4е какво може да ви стане от интимните шампоани??? newsm78
Аз само такива ползвам от години.То по скоро да ти стане нещо от обикноввените сапуни.Я кажете 4е ми стана интересно.

# 18
Ако питаш за шампоани - 100 % можеш да ползваш, дори гинеголожката ми предписа да ползвам задължително докато бях бременна още от началото на Dr Wolf. newsm10

# 19
  • Мнения: 2 849
Използвах и преди и сега ,Не мисля ,ч е е по-добре да използваш обикновен сапун .Само след раждане за около 10 дена след раждане се препоръчва да не се използват ,ако имаш шевове . Wink

# 20
  • Мнения: 1 410
От години само това използвам и нямам ядове Grinning

# 21
  • Мнения: 5 103
На мен доктора не ми дава да ползвам.

# 22
  • Мнения: 992
Аз от много време си ползвам интимни гелове и сега през бременноста пак си ги ползвам.Не мисля, че могат да навредят с нещо.

# 23
  • София
  • Мнения: 198
Ползвах и сега ползвам Lactacid
Има го като реклама в списание 9 месеца - това е медицински продукт, а не козметичен и мисля че е добър, пробвай го.

# 24
  • Мнения: 3 069
Лактацид, много е добър.

# 25
  • Мнения: 369
4е какво може да ви стане от интимните шампоани??? newsm78
Аз само такива ползвам от години.То по скоро да ти стане нещо от обикноввените сапуни.Я кажете 4е ми стана интересно.
Когато си бременна се променя хормоналният баланс, а и оттам секрецията от тялото придобива повече алкалност или киселиност. Тялото може да прояви непоносимост към козметика и редовно използвани продукти.
По темата - аз не съм,но ако нямаш проблеми-ползвай.

# 26
  • Мнения: 2 534
Ползвах и през бременността и сега също , интимен гел на Орифлейм

# 27
  • Мнения: 2 768
Да, ползвах Ейвън и Орифлейм и не съм имала никаква проблеми.

# 28
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
ползвала съм на Ейвън и на Невея и преди и сега

# 29
  • Мнения: 567
Гинеколожката ми препоръча интимен гел на Себамед. Много съм доволна и е страшно икономичен.

Общи условия

Активация на акаунт