БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 61 686
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 228
Хей, Зори, този последния, който си показала, точно него планирам, да ти кажа! Вече съм на третата схема, дано бързичко да я ушия и пак да показвам.
П.П. Ей, забравих да поздравя Дечко! Дечко, страхотен е пейзажа! Много ми харесва!

Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 19:42 от Аз! Lady N

# 76
  • Мнения: 572
Дечко много е хубав зимния пейзаж. Гледам че  е разграфена панамата- с какъв бод си шила.

# 77
  • Мнения: 7 803
mibobo, лебедовото езеро го имам и аз  Peace един от любите ми е

# 78
  • София / Баня
  • Мнения: 68
Леле изпуснах ви за няколко дни, а то нова темичка. Много ти хубави стиховете nosferata
Един гол запис от мен. Бодче не съм боднала от седмица и ме сърбят ръцете. Но ви пращам много, много солени целувки.   grinning039много   Nature Sunny и малко   umbrella

Аз отивам да проверя кой какво е показал.

# 79
  • Мнения: 720
Солените целувки от мен са ви целогодишно   love001

но няколко дни тук е облачно   Nature Partly Sunny   и чат-пат дъждовно   umbrella

 Stuck Out Tongue но пък напредвам с гоблена (между дoмашните задължения и тичането на работа...)

# 80
  • Мнения: 11 462
 smile3506 6-та страница.......къде блея бре!!!

Сега да си призная, приготвям се за другарчето и нищо няма да Ви покажа  newsm56  smile3534

Много готини неща сте показали всички, аз още се каня да довърша "Приморското си кафене" остава ми още малко, ама ............................... ама все си намирам друга работа  ooooh!

# 81
  • Мнения: 572
Реа, това означава ли че ти е скорошно другарчето. Да не съм аз? newsm12
А с тези солени целувки, ако знаете как завиждам на тези, които живеят на морето. Много обичам морето, но не знам дали ще успея да го зърна и тази година.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 442
Ох,ужасни сте.Запалихте ми фитила с тези казанлъшки гоблени.Заплюх си Райската градина,но ще е за догодина.Само се чудя дали няма някакво поверие,че мъжа ми като чуе името и сигурно ще каже да не го шия.

# 83
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Дечко страхотен гоблен. Отдавна съм си го заплюла, ама да видим кога ще стигна до него. Оригинална комплектовка ли е?

Роси 123 много си любопитна  Grinning

Мимито & Светла благодарско за солените целувки  Hug, едно време се бъзикаха с мен, че съм родена в море, като видя вода няма излизане.

# 84
  • Мнения: 7
Вчера не успях да вляза във форума и днес - уау, изпълнили сте толкова много страници с красота!   bouquet за всички ви!
Hrisi, много е нежен гоблена ти!
Биляна, радост за очите е този натюрморт!
didida, твоя е много свеж с тези лимончета!
Ferhi, страхотен гоблен си започнала и се радвам, че още веднъж ще можем да се насладим, благодарение на етапчета и от теб!
de4ko95, страааааахотен е!  smile3501
albenapd, заинтригува ме какво ще покажеш и чакам с нетърпение.

SINEICKA, за поверия не знам, но при мен всичко зависи понякога от вътрешно усещане. Така един започнат гоблен, който все не вървеше и ми беше тегаво от него /не, че е бил сложен/, отиде в кофата. Не можах да си наложа да го завърша. Така че, ако на теб ти харесва и ти се шие, давай. Пък на мъжа ти може и да не казваш как се казва.  Peace

# 85
  • Троян
  • Мнения: 141
Ето книгоразделителя от мама,сглобен с помощта на лента за фотоапарат

ползвам си го и е много удобен  Hug

# 86
  • Мнения: 196
Азарея,готова комплектовка е на Luca-S.Шие се много приятно,единствено дърветата малко ме поизмъчиха.Конците са достатъчни .Само един не ми достигна за малко, но го замених с близък нюанс и само аз си знам къде,а след време и аз няма да мога да кажа къде е било.
Роси ших го с кръстчета както е посочено в инструкцията, но може и гобленов.

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Да ви почерпя, мили момичета със саморъчно направена торта, че днес сменям първото число от цифрите отброяващи жизнения ми път. Казват, че точно този рожден ден не се празнува, но приятелките си по хоби не мога да не почерпя, жалко, че само виртуално!

# 88
  • Мнения: 196
zori_man,Да си жива и здрава. Много щастие и хубави моменти .
 Много е хубава тортата,а и на вкус сигурно е чудесна. Весело изкарване на специалния за теб ден

# 89
  • Мнения: 860
честит рожден ден!
Пожелавам само хубави новини, преживявания и събития!

Общи условия

Активация на акаунт