СЕДМИ КЛАС - 22 тема - Форумските деца винаги успяват!!!!

  • 33 254
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 0
Чак сега успявам да се включа и ... изненада! Червена точка за РИО - София град и МОН. На тях ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ, ЧЕ НЕ ОСТАНАХА ГЛУХИ, а не за това, че си свършиха работата. Това го дължат на държавата, защото за това се плаща на работещите там.
Огромно благодаря и на сина ми, чи ми достави този кеф - да се насладя на постигнатото от него, макар и с големи усилия. За нас интригата приключи - 91 НЕГ.
Огромно благодаря и на майките и татковците във форума - за това, че имаха активна позиция по всички повдиганти за разглеждане въпроси. За мен е удоволствие, че съм част от тази общност.


ЧЕСТИТО, мама на трима! Нека продължава да те радва все така!
И нашата дилема знаеш, приключи и вече можем да си отдъхнем. Дано децата ни се паднат в една паралелка в немската! А сега остава да празнуваме! Може даже да си спретнем и едно купонче на всички майки, заедно с децата приети в немската. Вече съм обещала да черпя!
Огромен успех и на всички останали майчета и техните прекрасни дечица! Стискам на всички палци.
А сега е време за разпускане......

# 646
  • София
  • Мнения: 27
Къдрица, благодаря. И на твоя син, който сигурно няма да позная вече, честито! Да са здрави децата, както и всички други формуски деца, да гонят и постигат целите си! Радвам се, че съдбата отново събира децата ни. Приемаме покани за тържества...

# 647
  • Мнения: 8
Не гледайте балът, гледайте колоната с натрупване. Така определяте на кое място е детето. Тази година балът е по-висок спрямо миналата с около 0,2-0,3. Поне там където мога да сравня с оценките  на синът ми.
Какво показва колоната с натрупване??

# 648
  • Мнения: 0
А сигурни ли сте за 1-ва?
От доста хора чувам, че за НЕ 5-те е по-добър избор.
[/quote]

Аз имам осмокласник и седмокласничка и при двамата предпочитанията са повече според приятелите. Simple Smile Детето с най-висок бал от класа на сина ми избра пета, но всички други - първа, а от класа на дъщеря ми всички искали първа. Според мен по-важно е в какъв клас ще попадне и при кой учител. Simple Smile

# 649
  • Мнения: 0
Къдрица, благодаря. И на твоя син, който сигурно няма да позная вече, честито! Да са здрави децата, както и всички други формуски деца, да гонят и постигат целите си! Радвам се, че съдбата отново събира децата ни. Приемаме покани за тържества...

Благодаря ти много! А за тържеството....със сигурност ще ви поканя в моя си клуб, за да е подходящо и за децата. Ще им спретнем една младежка дискотечка, а ние ще си хапваме, пийваме и бъбрим на воля. Заслужихме го всички!

Извинявам се на момичетата за отклонението. Успех още веднъж на всички младежи и девойки!

# 650
  • Варна
  • Мнения: 30
А сигурни ли сте за 1-ва?
От доста хора чувам, че за НЕ 5-те е по-добър избор.

Аз имам осмокласник и седмокласничка и при двамата предпочитанията са повече според приятелите. Simple Smile Детето с най-висок бал от класа на сина ми избра пета, но всички други - първа, а от класа на дъщеря ми всички искали първа. Според мен по-важно е в какъв клас ще попадне и при кой учител. Simple Smile
[/quote]

И аз това имам предвид.
Имам племенница в 1-ва НЕ 11 кл. и нещата са много зле, според моите разбирания за елитна гимназия.

# 651
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ехеее,народа още трепери,а някои вече запразниха. hahaha
Маааалко усещане! Wink

# 652
  • Мнения: 8
Как сте се запритеснявали, а децата Ви са с толкова висок бал....
Моя хайванин връзва 32,34, а иска езикова.. Дали има някакъв шанс за някъде?? Ясно е че НЕГ и АЕГ няма да ни върже, но дали е възможно да проговори барем испански или френски?

# 653
  • Мнения: 0
Ехеее,народа още трепери,а някои вече запразниха. hahaha
Маааалко усещане! Wink

Ами като адреналинът е на макс, така се получава. Чувството за такт и дипломатичност в тази супер изнервена ситуация определено ми убягна, за което се извинявам на всички! В никакъв случай не е било умишлено. Хайде, стискам палци сега и на Вас!

# 654
  • София
  • Мнения: 27
Деска, сигурна съм, че се шегуваш, защото ако не - бих отговорила "Кой за каквото учил." Шегичка, разбира се. Благонамерена съм към всяко едно дете и му желая от все сърце радостни вести на първо класиране, а след това купон. Виж, че Къдрица кани ...

# 655
  • Варна
  • Мнения: 3 249
svetlanen С какъв бал е детето?
За гимназиите - мнения колкото искате, зависи кого питате. Нали не си представяте, че всички деца учат и успяват еднакво?  Ако питате дете, дето едвам връзва 3 и не влиза в час, и отличник, ще чуете коренно различни мнения.

По-добре да се гледат обективни показатели като например успеваемост на матурите в 12 клас, за езиковите - колко деца какви езикови дипломи взимат, какви възможности имат за изява (тук най-добре да се види сайта на гимназията - има ли секция Успехи и какво пише там), попрегледайте протоколите от национални и областни олимпиади и вижте от кои гимназии се класират и т.н.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 30
Как сте се запритеснявали, а децата Ви са с толкова висок бал....
Моя хайванин връзва 32,34, а иска езикова.. Дали има някакъв шанс за някъде?? Ясно е че НЕГ и АЕГ няма да ни върже, но дали е възможно да проговори барем испански или френски?

За 2012 с ФЕ мин. бал   - 30,428
              с Ис Е мин. бал - 31,678    
Ако скочат с половин единица, както се очаква сте вътре. Laughing    

# 657
  • 1st floor
  • Мнения: 9 156
"Кой за каквото учил." Шегичка, разбира се.
Тъпо звучи шегичката...

# 658
  • Мнения: 1 552
Как сте се запритеснявали, а децата Ви са с толкова висок бал....
Моя хайванин връзва 32,34, а иска езикова.. Дали има някакъв шанс за някъде?? Ясно е че НЕГ и АЕГ няма да ни върже, но дали е възможно да проговори барем испански или френски?

Ще проговори Френски , а може би и Испански  Laughing
 
гимназия    квоти момчета                                    минимални балове момчета 2012г
Испанска  70      70                                                   33.286;32.358;32.320
 
Френска    98     98                                          32.822;32.678;32.320;32.072;31.928;31.856;31.678
          

# 659
  • Мнения: 8
Как сте се запритеснявали, а децата Ви са с толкова висок бал....
Моя хайванин връзва 32,34, а иска езикова.. Дали има някакъв шанс за някъде?? Ясно е че НЕГ и АЕГ няма да ни върже, но дали е възможно да проговори барем испански или френски?

За 2012 с ФЕ мин. бал   - 30,428
              с Ис Е мин. бал - 31,678    
Ако скочат с половин единица, както се очаква сте вътре. Laughing    
Ох милата! Ще те целувам много ако си права! Ще накарам синковеца да ти изрецитира нещо на шпански догодина ако сме вътре!

Общи условия

Активация на акаунт