"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~2

  • 69 084
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 188
Гюлизар е кучка ама от най-бесните.Мерием трябва да се научи да не се показва слаба пред нея.
Браво на Нарчето,навря я в миша дупка,щеше ми се и някой друг да беше чул разговора им.
На Джерен обаче май не и хареса изненадата на шефа-поне така ми се стори.

# 691
  • Мнения: 588
Браво на Нар! С какъв финес само постави змията Гюлизар на място!
Ох, добре че Кираз се спаси от онзи грозник!
 

# 692
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
На Дияр трябва да й намерим гадже. Непрекъснато напомня на Джерен за какво е там....Преди всичко отмъщението....Жената е адвокат  Naughty

Мелих само да видим кога ще стане

# 693
  • Мнения: 36 779
Самур ага сигурно ще изпрати някой да направи нещо на коня....

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Гюлизар е кучка ама от най-бесните.Мерием трябва да се научи да не се показва слаба пред нея.
Браво на Нарчето,навря я в миша дупка,щеше ми се и някой друг да беше чул разговора им.
На Джерен обаче май не и хареса изненадата на шефа-поне така ми се стори.




Ако не и харесва Юмер аз сядам на нейното място  Grinning

# 695
  • Мнения: 36 779
Много ми е умен Юмер...за колко дни отива в Италия  newsm78 newsm78 newsm78 за пет....дни....неееееееееее за пет часа  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 696
  • Мнения: 36 779
Много хубаво филмче, само има един недостатък, който всички забелязваме и роптаем, но нищо не можем да напарви...много къси епизодите....Вече имам фобия, че всеки момент ще свърши  #Crazy #Crazy #Crazy

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Май ще се върнат заедно какво ли ще се случи на конференцията newsm78 но ни резнаха серията и ще разберем утре

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 7

# 699
  • Велико Търново
  • Мнения: 7

# 700
  • Мнения: 14 510

  Според мен се "почувстваха " Юмер и Джерен.
Другото  е в следващите серии.
Много  интелигентно  контактуват Дияр и Халал . Още една приятна двойка.

# 701
  • Мнения: 36 779
Юмер обаче търси отговор на въпроса, защо Джерен от Истанбул е отишла в в Адана. Мисля, че не й повярва, че само работата е причината. Много замислен остана. Но въпреки всичко й удари едно рамо...Джерен не трябва да се притеснява. Няма за първи път да говори на конференция....
Джерен защо така се обърква. Говори му понякога на "ти", понякога в учтивата форма..... Thinking

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 22:16 от MAMA-AN

# 702
  • Мнения: 7 044
     Много важни аспекти:

     Разговора между Гюлизар и Мериемдже на терасата.
Гюлезар  - Да се откажеш от тази идея /става въпрос за идеята да си купят къща и да напруснат чифлика с Мустафа/.
Мериемдже  -  Мисля, че искате да се освободите от мен.
Гюлезар       - Да!...Искам да се откажа от теб но не и от Мустафа....Ти можеш да си отидеш сама!!!
                      Да не  си мислиш, че Мустафа  ще се откаже от тази земя, от този чифлик?....Ако   
                      държиш да си тръгнеш...няма да възразя!!!  Но....ако останеш ще трябва да  спазваш
                      някои правила......Първо правило - човекът, който командва тук....това съм аз.
Това е изключително важно........Да го запомним........
Моля, дами, ако не съм го написала дословно, простете ми. Но съдържанието е това.       

     

# 703
  • Мнения: 7 044
    Мериемдже и Мустафа се обичат всеотдайно и двамата. Може би на Гюлезар не е по вкуса тази любов?......Тя кога е изпитвала такива чувства??? Изпитва някаква ревност.....и..... като капак на положението, че Мериемдже идва от публичния дом.

     Въпрос - защо Мериемдже се отказа да купува къща??? Защо постоянно плаче???  Защо каза на Мустафа, че не иска къща???
      За пореден път Мериемдже доказва колко много обича Мустафа!
   

# 704
  • Мнения: 188
Ама много ги обичам такива дето се мислят за незаменими.
Усойницата командва щото и позволяват.
Предполагам че няма да е винаги така.Ако пък и го позволят и занапред- жалко за всички тях.
А онзи нерез разгонен заслужава да посети "ветеринаря".

Общи условия

Активация на акаунт