Памперси, какви да избера

  • 3 574
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
от 1 седмица ползвам Либеро newsm10 newsm10 newsm10досека-Памперс,но Либеро са по-нежни,меки и най-важното не пропускат

# 16
  • Мнения: 20
Libero -мекички и не пропускат!

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На мен пък всички ми пропускат Crossing Arms. Пробвах и с Либеро съвсем носкоро и се разочаровах. Сега пак сме на Памперс и за сега не са пропускали. Пробвай с го-голям размер и с по-няколко бройки различни марки и ще решиш.

# 18
  • Мнения: 79
От хьджис сьм много доволна .Но сега започнах да купувам ПАНОЛИНИ 4-9 кг и от тях сьм доволна . Пьрво започнах с либеро и памперс но пропускаха.

# 19
  • Мнения: 829
с две ръце съм за Либеро!  smile3521 откак минахме на тях (от Памперс), съм пъти по-доволна! смятам, че и бебо също  Wink

те са с ластиче отзад, затова при слагането трябва леко да го разтегнеш и да си сигурна, че добре прилепва на бебчо на гърба, за да няма инциденти с акото.

# 20
  • Мнения: 301
За мен и бебка най-добрите памперси са ЛИБЕРО PeaceМного съм доволна от тях-мекички и най-важното нито веднъж не са ни пропуснали!!!ХЪДЖИС и МАМИА също сме ги ползвали и са много хубави(много са им сладки картинките, на Хъджис са с картинки на Дисни,а на Мамиа целият памперс е шарен с много сладки животинки и има и розови и сини-за момиченца и момченца)
А за ПАМПЕРС-no coment Sickмиришат на лекарства и разни химикали и страшнооооооо мнооооогоооо ПРОПУСКАТ(пробвали сме два размера и дори от единия размер бяхме взели гооооляяям пакет с мнооогооо памперси и като започнаха да ни пропускат пелените се изринахме по дупето и хайде в кофатаааа Sick)
Вземи си по няколко бройки от различни памперси и пробвай да видиш кой как ще ви седи,кой ще ви пропуска,кой ще ви е удобен и т.н. Hug

# 21
  • Мнения: 1 259
Аз съм много доволна от Хъджис,досега не са ми пропускали  Peace

# 22
  • Мнения: 829
искам да се оплача!!! от един малък пакет "Памперс" 20 бр. (макси), 4 се оказаха дефектни, в смисъл че едната лепка не работи и следователно са абсолютно неизползваеми!!!   #Cussing out

иначе сме си на Либеро и съм доволна, а тези Памперс бях взела за проба, но никога вече  Stop

# 23
  • Мнения: 208
Ние имахме същия проблем. Често пропускаха памперсите на "Памперс" смених ги с Либеро да ти кажа направо се родих.Пробвай няма да съжаляваш!

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Либеро  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
най-добре си купи по единично, по няколко бройки от различни марки и пробвайте кои най-ще паснат на детето:)

Общи условия

Активация на акаунт