Време за второ???

  • 1 705
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
и за съм готова за второ ,но секциото не ми позволява това да стане веднага -ще трябва да изчакам поне година и половина да мине от операцията  Sad

# 16
  • Мнения: 3 360
Колкото повече време минава,толкова по- несигурен става човек!Затова ако сте решили действайте! smile3521Без колебание!

# 17
  • Мнения: 955
Когато първото стана на 5 месеца и му спряха коликите почнах да си мисля за второ. С трепет си спомням времето, когато се опитвах да убедя таткото колко хубаво ще ни бъде с 2 бебета. Хубаво - да, но не знаех, че ще е такъв гърч. Не се оплаквам, обаче, поне си струва!  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 178
Аз исках синът ми да навърши поне 2 годинка (моите години не позволяват да чакам подълго) преди да забременея отново, но се получи грешка в изчисленията  Mr. Green Сега се радвам на бремеността, въпреки че по цял ден съм след малкия, а неразположенията ме теглят към леглото, но определено не съжалявам.

и за съм готова за второ ,но секциото не ми позволява това да стане веднага -ще трябва да изчакам поне година и половина да мине от операцията Sad

И аз съм със секцио, но тук няма такива ограничения, просто и второто раждане ако е до година две е секцио.

# 19
  • Мнения: 218
по принцип винаги съм смятала, че 2 години са идеална разлика между децата, но лично за себе си не съм готова все още да имам второ детенце ...

# 20
  • Мнения: 5 140
И аз още не се чувствам готова за второ дете.
И съм за голямата разлика. Peace

# 21
  • Мнения: 5 103
Аз едва за едно се пре Winkстраших/ майтапа се/ , второ мисля, живот ии здраве след 4-5 години.

# 22
  • Мнения: 1 555
Аз много искам второ бебоче ама много искам наистина, нозаради това глупаво секцио  smile3514ще изчакам още няколко месеца, но още докато не бях родила Макси си мислех вече за второ и сега осте повече го искам и сам готова за него !!! Не съм вярвяла, че раждането на детето ми така ще промени положително живота ми, а представям си с 2 бобици колко ще съм щастлива !!! А и съм привърженичка на малката разлика !!!! Grinning

# 23
  • Мнения: 3 069
На колкото и години да сте, винаги има време за второ Simple Smile

# 24
  • варна
  • Мнения: 229
хмм аз ли съм чакала най- много
разликата им ще бъде почти 14 години
ще ми се наложи да се справям с пубертет  Heart Eyes
и бебе
 baby_neutral
ама ще се справя де  Laughing

# 25
  • Мнения: 7 430
Да...моето дойде  Wink разликата им ще е 1г.7м., двете ще са мъжки и това най ме радва...

# 26
  • Мнения: 384
Познавам,че съм готова по това,че ми се иска пак да съм бременна и да гушна малко бебче.А и като гледам Надина как си играе сама ми се иска да има компания.Може би защото с брат ми имаме само година разлика.Не съм привърженик на големите разлики,но зависи от много неща.Понеже имах трудна бременност е желателно да изчакам още година.После живот и здраве ще работим за второ.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз вече се замислям за второто  Blush Blush Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
dina1, аз сам по - зле, разликата ще им е 15г. Embarassed

# 29
И аз след раждането,вече бях готова за още едно бебе,но чак сега(детето е на 2 години) мъжа ми се реши и работим по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт