СЕДМИ КЛАС - 23 тема - В очакване.....

  • 44 131
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, сбърках, че днес е крайният срок! Извинявам се!

Миналата година пак на някое рио файлът им със заявлението имаше проблем, и хората си теглеха от други рио-та, за които потребители казаха, че заявлението е наред.

# 631
  • София
  • Мнения: 752
За I и II АЕГ - покрива на прекрасната сграда на II АЕГ протече на първата година (има статия в нета), това говори колко е качествена...Друг критерий за сравнение - вижте в коя от двете колко от предметите се изучават на английски в 9 и 10 клас. Аз знам за 2 предмета във II AEG и доста повече в I AEG.

1 АЕГ в 9 клас - 5 предмета + английски+английски профил. Отделно разликата в системата  - 1 АЕГ на  Longman, а 2 АЕГ на просвета. Не съм чул преподавател от 1 АЕГ да обяснява колко по-добри са от 2 АЕГ, но обратното ДА
Е, щом и покривът протекъл, отпадна единственият критерий, по който 2-ра да е по-напред от 1-ва АЕГ. Shocked
Тук може да видите резултатите на осмокласниците на ВО по език.
http://www.evrostar-ivanovi.com/suobshtenia/mon_rank_8kl_2012.htm.htm
Резултатът на 1 АЕГ е доста по-добър.
По критерия класирани на олимпиади разликата е още по-голяма. Резултати на ДЗИ, балове след 7-ми клас, по всичко 1 АЕГ е по-напред. Възможно е обаче да има нещо, което да ми убягва. Нещата се менят. Но аз към настоящия момент нямам колебания кое училище от двете да предпочетем.

# 632
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
33 Езикова гимназия - някой знае ли нещо за нея????

# 633
  • Мнения: 55 048
Нашите удостоверения ще ги дават в понеделник ! Crazy
А аз мислех да сме първи в "гнездото" и после да отида на работа . ooooh!

Извинявам се за тъпия въпрос , но това Т пред БЕЛ и Мат , какво означава ? Blush

# 634
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нещо от сорта на тест.

# 635
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
33 Езикова гимназия е в Люлин 3. http://www.33eg.eu/bg/33eg Какво още трябва да знаем в нея   Laughing

Пак си намерихте за какво да се разправяте на 6 страници  Mr. Green

# 636
  • Мнения: 55 048
Нещо от сорта на тест.

Мерси ! Hug

# 637
  • Мнения: 77
33 Езикова гимназия - някой знае ли нещо за нея????
Голямата ми дъщеря завърши миналата година. Учат по учебници на Longman. Сега е студентка. Grinning

# 638
  • Мнения: 0
33 Езикова гимназия - някой знае ли нещо за нея????

В справочника пише, че 33 ЕГ е с нов адрес: ул. "Пловдив" 20 в сградата на бившата втора АЕГ.
Някакви отзиви за това училище?

# 639
  • Мнения: 0
Здравейте,
От доста време ви чета, много полезна информация открих при вас и затова реших да ви пиша.
Имам проблем с попълване на заявлението за кандидатстване и се надявам, някой от вас да ми помогне.
Предварително ви благодаря   bouquet

# 640
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте,
От доста време ви чета, много полезна информация открих при вас и затова реших да ви пиша.
Имам проблем с попълване на заявлението за кандидатстване и се надявам, някой от вас да ми помогне.
Предварително ви благодаря   bouquet
какво по-конкретно не ти е ясно?

# 641
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Здравейте,
От доста време ви чета, много полезна информация открих при вас и затова реших да ви пиша.
Имам проблем с попълване на заявлението за кандидатстване и се надявам, някой от вас да ми помогне.
Предварително ви благодаря   bouquet

А какъв е проблема Simple Smile

# 642
  • Мнения: 0
При нанасяне на оценките от изпитите с думи трябва да се попълни например мн. добър и с цифра 5,30 или да се опише самата цифра

Ама объркано го обясних и аз...

# 643
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
с думи: много добър; с цифри 5,30

# 644
  • Мнения: 0
с думи: много добър; с цифри 5,30
Много благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт