Избрахте ли си къде да раждате?

  • 9 444
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 83
Здравейте момичета,
Да ви се похваля - родих най - перкрасното момченце на света в МД. Бях писала пост защо съм избрала именно тази болница - нещата са 50/50. Раждането ми водеше най - прекрасната и добра лекарка за мен Д-р Сузана Нашар, най - искренни благодарности на този невероятен специалист. Очакванията за условията на 12ет тотално ми се разминаха, но пък в крайна сметка бяха само няколко дни, та преживява се. И пак си оставам с две ръце за МД. 

# 46
  • Мнения: 182
Да се отчета и аз-много се колебаех между МД и Шейново и в крайна сметка, по различни причини и стечение на обстоятелствата, отидох в Шейново. Останах доволна-от родилна зала, следродилното и също и от неонатологията. Там за бебенцата се грижи неонатолог от Майчин дом, по мое мнение изключителен професионалист!

# 47
  • Мнения: 56
честито,кой те изроди  в шейново?

# 48
  • Мнения: 481
Здравейте,

препоръчвам с две ръце Шейново и д-р Даскалов. Прекрасен лекар, прекрасен екип. Болницата е малка и отношението е персонално, за три дни вече имах чувството, че познавам всички там Simple Smile Неонатологията е добра, дават нужната информация и обясняват каквото исках. Родилната зала е ок, но в този момент наистина не ми пукаше къде съм. Хубавото беше, че не беше голяма и светла, а някак притъмнена, което ми създаде едно усещане за уют. ММ много хареса болницата, защото при постъпване нямахме усещането, че е такава, а нещо хубаво се случва и има уют - музика в коридорите, прекрасно отношение Simple Smile
За МД в София не бих се изказала добре, но имам впечатления само от спешният им кабинет, където една некъдърна лекарка на ехографа ми гледаше влагалището, а си мислеше, че гледа матката ...без коментар!
Другото хубаво на Шейново е, че бебчето седи задължително при мама почти цял ден - сутрините по един час и после от 12 до 20. Ако иска майката може и цял ден да е при нея. За мен това беше много важно. Не се притеснявайте, че няма да можете да си починете - бебето в началото спи почти непрекъснато, така че спинкахме следобяда двечките и беше най-милото нещо на света Simple Smile
Аз съм страшно доволна и цялото нещо ме накара да желая страшно много още едно детенце Simple Smile

# 49
  • Мнения: 182
честито,кой те изроди  в шейново?
Ак.Манова и ак. Тошева. За мен избор на лекар за израждане няма смисъл, тъй като единственото, което направи доктора беше да ме зашие..пък за два шева да платя 800лв..

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте на всички очакващи и вече родили дами Simple Smile

Имам въпрос относно Майчин дом (София). Някоя от вас да е била при проф. Николов? Той е началник на родилното. Ходя при него от началото на бременността. Сега вече ходя всяка седмица (понеже съм начало на 9-ти). Уговорена съм с него той да ме изражда, даже последния път лично каза на съпруга ми тарифата на болницата (която си е качена и в сайта на МД). Каза, че се плаща в момента на постъпване в болницата.
Притеснението ми е следното... Подочух, че практиката на повечето лекари е, че освен тази официална такса те си имат и своя такава. Той, разбира се, нищо такова не спомена, но се притеснявам в деня на раждането да не ни изненада с нещо такова.
Много ви моля, ако сте чували за него, или пък сте били при него, да ми кажете има ли нещо такова? Все пак официалната такса е 860 лв.

Благодаря Ви много!  newsm03

# 51
  • Мнения: 12
Темата се заформи около софийските болници, а аз я пуснах за Бургас.
На който родил - честито му момиченце или момченце.
На който ще ражда (включително и аз), лека му опедрация или естествено родоразрешение.
Ние чакаме бебе Йоан.  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 52
  • Мнения: 32
Здравейте момичета!!!Да се включа и аз във вашата тема.Аз ще раждам другата седмица във Втора Градска Болница-Пловдив със секцио.Някоя от вас която е раждала там, би ли споделила дали е доволна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт