На море в Турция - 24та тема

  • 112 665
  • 776
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 1 926
 ISIS 4* този има оферта току що прочетох от 29 9 май беше 597 лв.Ако не се лъжа .

# 736
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
На Памуккале и Ефес мисля,че си заслужава да се отиде,освен тези две екскурзии ходих ме и до аутлетите в Соке,исках ме и до остров Кос да отидем ,но не се събраха хора и екскурзията се отложи  Grinning В хотела бях ме доста българи и имаше семейства, които ходеха и на разходка с яхта и бяха много доволни!

# 737
  • Мнения: 262
Andy  Благодаря ви много за споделеното за „Сюрмели“.Чудя се между него и „Батихан“
Май везните накланят към „Батихан“
А аз категорично за Сюрмели. Grinning

# 738
  • Мнения: 262
Здравейте, изключително внимателно изчетох форума за почивка в Турция, реших да изненадам съпруга си с почивка в Мармарис,тъй като имаме повод, бихте ли ми препоръчали хотел ,като бих желала да има добър спа център и  All inclusive . Имайки предвид споделените мнения съм се спряла на два хотела PASA BEACH HOTEL - 4 *  и GREEN NATURE RESORT & SPA - 5 * , ще приема всички ваши съвети и за други хотели. Единственото условия е пътуването да бъде с полет от Варна в началото на октомври.Благодаря Ви за помощта. Много искам да изненадам приятно съпруга си.
Последното ми ходене в Мармарис беше  юни 2012г. От въпросните 2 хотела категорично се насочете към Pasa Beach. Напълно реновиран за сезон 2013г. На морския бряг и с превъзходна храна.Бил съм и в GREEN NATURE RESORT & SPA но се въздържам да Ви го препоръчам първо защото е на 3-та линия.И второ защото е с голям капацитет като почиващи и на моменти направо става лудница по басейните и ресторанта.Вярно има по-добър спа център,но и в Паша Бийч не е лош. След като ще изненадвате съпруга си,разбирам че желаете почивката да е по-романтична още повече че имате повод. За това Ви препоръчвам един модерен хотел,който много харесвам-Dora Beach. Също на първа линия,по-малък от предишните два ,но има страхотни бутикови стаи .Плюс това на обяд и вечеря обслужването е от сервитьори,не е шведска маса. Много добър плаж и особено добре е че е близо до центъра/около 2 км/. Simple Smile

# 739
  • Мнения: 61
Памуккале 55евро,Ефес 50 евро,Кушадасъ 20 евро,Бодрум 25 евро,екскурзия до остров Кос 40 евро,Соке 10 евро,яхта 15 евро,аквапарка 12 евро,подводно плуване 40 евро,турска баня 12евро,джип сафари 40 евро,дискотека 10 евро,Храма на Аполон входа му е 5 турски лири.Ние пътувах ме с Ориентт99,посрещнаха ни от турска страна фирма  Пенинсула Тур,това са цените от Дидим от Кушадасъ за Ефес и Памуккале бяха със по 10 евро по евтини.
Страхотна информация, благодаря  Simple Smile
Искам да попитам, може ли да се наеме кола под наем, колко струва на ден и какви документи изискват?

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 09:52 от epavlowa

# 740
  • София
  • Мнения: 121
Спряхме се на 2 хотела:

Hotel Isis ( Бодрум) и

 Diamond of Bodrum

 Ако има някой,който е бил в един от двата или има отзиви ще се радвам да сподели. Благодаря   bouquet
Ние бяхме в hotel  Isis Юни месец изкарахме страхотно.
Бяхме във вилите. Стаите са много хубави но не са много голями, бяхме в двойка имаше голяма спланя и диванче на което спеше малката ( 6г.) има голяма тоалетка и хладилник, в коридора има вграден гардероб , банята е с вана. Терасата е голяма.
Храната  е хубава и разнообразна всеки ден имаше скара пържоли и кюфтета  и различни видове риба на скара или печена, няколко видове готвени чстия с месо и вегетарянски, десертите бяха хубави и имаше 3-4 вида плодове.
Басеина не е много голям  но нямаше струпване на хора, плажа е хубав малък е но е пясачен има и платформа , шезлонги трябваше да си запазваме само за басеина.
А-ла-карт ресторантите са безплатни по веднъж но всички напитки се заплащат , ние посетихме рибния храната беше много хубава.
Детския кът е хубав има и външна част с пързалки и люлка. Няма водни пързалки.
На бара на плажа всяка вечер има жива музика. Анимацията е много хубава и интересна.
Ако имаш въпроси питаи. Приятно изкарване.

http://gori70.snimka.bg/sea/hotel-isis.769651

# 741
  • Мнения: 0
Спряхме се на 2 хотела:

Hotel Isis ( Бодрум) и

 Diamond of Bodrum

 Ако има някой,който е бил в един от двата или има отзиви ще се радвам да сподели. Благодаря   bouquet
Ние бяхме в hotel  Isis Юни месец изкарахме страхотно.
Бяхме във вилите. Стаите са много хубави но не са много голями, бяхме в двойка имаше голяма спланя и диванче на което спеше малката ( 6г.) има голяма тоалетка и хладилник, в коридора има вграден гардероб , банята е с вана. Терасата е голяма.
Храната  е хубава и разнообразна всеки ден имаше скара пържоли и кюфтета  и различни видове риба на скара или печена, няколко видове готвени чстия с месо и вегетарянски, десертите бяха хубави и имаше 3-4 вида плодове.
Басеина не е много голям  но нямаше струпване на хора, плажа е хубав малък е но е пясачен има и платформа , шезлонги трябваше да си запазваме само за басеина.
А-ла-карт ресторантите са безплатни по веднъж но всички напитки се заплащат , ние посетихме рибния храната беше много хубава.
Детския кът е хубав има и външна част с пързалки и люлка. Няма водни пързалки.
На бара на плажа всяка вечер има жива музика. Анимацията е много хубава и интересна.
Ако имаш въпроси питаи. Приятно изкарване.

Много ти благодаря   bouquet Имам още няколко въпросчета,но ще те питам на лични  Hug

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 11:24 от Summer68

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Спряхме се на 2 хотела:

Hotel Isis ( Бодрум) и

 Diamond of Bodrum

 Ако има някой,който е бил в един от двата или има отзиви ще се радвам да сподели. Благодаря   bouquet
Ние бяхме в hotel  Isis Юни месец изкарахме страхотно.
Бяхме във вилите. Стаите са много хубави но не са много голями, бяхме в двойка имаше голяма спланя и диванче на което спеше малката ( 6г.) има голяма тоалетка и хладилник, в коридора има вграден гардероб , банята е с вана. Терасата е голяма.
Храната  е хубава и разнообразна всеки ден имаше скара пържоли и кюфтета  и различни видове риба на скара или печена, няколко видове готвени чстия с месо и вегетарянски, десертите бяха хубави и имаше 3-4 вида плодове.
Басеина не е много голям  но нямаше струпване на хора, плажа е хубав малък е но е пясачен има и платформа , шезлонги трябваше да си запазваме само за басеина.
А-ла-карт ресторантите са безплатни по веднъж но всички напитки се заплащат , ние посетихме рибния храната беше много хубава.
Детския кът е хубав има и външна част с пързалки и люлка. Няма водни пързалки.
На бара на плажа всяка вечер има жива музика. Анимацията е много хубава и интересна.
Ако имаш въпроси питаи. Приятно изкарване.

Много ти благодаря   bouquet Имам още няколко въпосчета,но ще те питам на лични  Hug


И аз благодаря за информацията, защото мъжа ми настоява да сме в този хотел   bouquet
Какви организирани екскурзии ви предложиха и на какви цени?

# 743
  • София
  • Мнения: 121
Спряхме се на 2 хотела:

Hotel Isis ( Бодрум) и

 Diamond of Bodrum

 Ако има някой,който е бил в един от двата или има отзиви ще се радвам да сподели. Благодаря   bouquet
Ние бяхме в hotel  Isis Юни месец изкарахме страхотно.
Бяхме във вилите. Стаите са много хубави но не са много голями, бяхме в двойка имаше голяма спланя и диванче на което спеше малката ( 6г.) има голяма тоалетка и хладилник, в коридора има вграден гардероб , банята е с вана. Терасата е голяма.
Храната  е хубава и разнообразна всеки ден имаше скара пържоли и кюфтета  и различни видове риба на скара или печена, няколко видове готвени чстия с месо и вегетарянски, десертите бяха хубави и имаше 3-4 вида плодове.
Басеина не е много голям  но нямаше струпване на хора, плажа е хубав малък е но е пясачен има и платформа , шезлонги трябваше да си запазваме само за басеина.
А-ла-карт ресторантите са безплатни по веднъж но всички напитки се заплащат , ние посетихме рибния храната беше много хубава.
Детския кът е хубав има и външна част с пързалки и люлка. Няма водни пързалки.
На бара на плажа всяка вечер има жива музика. Анимацията е много хубава и интересна.
Ако имаш въпроси питаи. Приятно изкарване.

Много ти благодаря   bouquet Имам още няколко въпосчета,но ще те питам на лични  Hug


И аз благодаря за информацията, защото мъжа ми настоява да сме в този хотел   bouquet
Какви организирани екскурзии ви предложиха и на какви цени?
Не сме се интересували от екскурзиите нямам представа за цени. Екскурзиите са до о-с Кос, о-с Родос, до Далян за тази казват че е много интересна но се пътува много с автобус до там.

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 358
Да попитам за техниката: телефони, таблети и лаптопи къде ги държите? Дали има кражби, като на нашето черноморие newsm78

# 745
  • София
  • Мнения: 16 691
Да попитам за техниката: телефони, таблети и лаптопи къде ги държите? Дали има кражби, като на нашето черноморие newsm78
всяка стая, поне в хотели от 5*, където аз съм била, има сейф. И няма кражби според мен, понеже има засилена охрана. Peace

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 358
Да, сега погледнах в сайта на хотела, пише сейф в стаята/ платено/. Колко ли ще струва на ден?

# 747
  • Мнения: 4
доколкото ми казаха от фирмата с която ще пътуваме сейфа в стаята, ние ще бъдем в ноа клуб нергиз бийч - мармарис , който е 4 звезди, та въпросния сейф щял да струва от 3 до 7 евро ама и те не знаели дали за целия период или за ден  Mr. Green а някой знае ли каква е храната на шведската им маса, има едни снимчици и едното така прилича на адана кебап че ако е същото ще попрекаля с порциите  Crazy, а десертчетата на снимките и те колко са апетитни, направо ще стане работата живея за да ям, а не ям за да живея ахахахахахха

# 748
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Ами айде и аз тук.На 30.08. заминаваме 4 членно семейство за Мармарис ама с автобус.23 часа ще ни се отели вола , ама самолетните билети много ни удрят по джоба.Щерката е на 15 години , а синчето на 10 и вече сме в по горни категорий май.Има ли и други тръгващи на 30.08. натам- фирмата е Алфатурс
[/quote]
и ние с мъжа ми сме за мармарис на 30.08 от варна, ама сме с екотур / макар че е на туроператора емералд/ вие за кой хотел сте? ние сме за ноа бийч клуб нергиз- 7 дневна, и ни казаха че се пътувало 18 часа с почивките?!
[/quote] Ами ние сме в GREEN NATURE RESORT & SPA - 5 *  .Тръгваме на 30.08 мисля че на обяд ,но чакам да ми звъннат от агенцията за точен час.Може и да пътуваме в един автобус  bouquet не знам има ли значение към кой туроператор си.

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 14:51 от плами76

# 749
  • Мнения: 4
plami 76, ами доколкото виждам май всички фирми пътуват на 30.08, ако вашата почивка е закупена през малка агенция, може да сте на същия оператор,тоест на Емералд,хм на вас са казали на обяд, на нас около14-15ч?!ама трябвало да се потвърди 2 дни преди пътуването да знаем кой автобус, кой номер, кой е водача и колко часа.Ние сме си двамцата с мъжа ми, децата ще ги гледат бабите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт