Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 105~

  • 49 222
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Оппааа, малко баня Laughing

Скрит текст:

# 706
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 084
Много сте музикални и романтични бе Mr. Green От банята да  не излиза дано smile3534
а тъй кълни по здраво  Mr. Green

Е, дур бе, нека излиза от време на време! Да можем да стигаме и до леглото!  Wink Mr. Green

# 707
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Стрино Димитрино, спешъл фор ю  Mr. Green  ev numarası on! Хади, гид, да му приготвиш вичеря на момчето!  Уморихте го от дъвкане днеска, тц, тц, тц ...Една не го нахрани, само по креватите си го прехвърляти или гу подмивати ...пу...  hahaha


Пусни му таз песньовка - Aşkım ( Моя любов)  Wink



Тука има и  превод и оригинално видео на Бенгу за любопитните кво се пее
http://tekstove.info/browse.php?id=37717

# 708
  • Мнения: 943
Тцтц водата ще хабите само , ам за воден режим не сте ли чували , после кой ще ви плаща кубиците Mr. Green

# 709
# 710
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Профи - докато не са е гътнала и таз тема да ти кажа - след снощния ти пост съм убедена, че в някой минал живот си ми била най малкото...млечна сестра, ако не и близначка, мда! Чувстваш, мислиш и дори обличаш в много по-хубави думи моите мисли и чувства! Обичкам те! Щипни за мустака онуй оранжевото дибелишкото  Mr. Green

За тебе тоз музикален спешъл поздрав

# 711
  • Мнения: 21 201
Стрино Димитрино, спешъл фор ю  Mr. Green  ev numarası on! Хади, гид, да му приготвиш вичеря на момчето!  Уморихте го от дъвкане днеска, тц, тц, тц ...Една не го нахрани, само по креватите си го прехвърляти или гу подмивати ...пу...  hahaha



rotfImao rotfImbo


# 712
  • Мнения: 11 820
ми чи ние го храним с любов  Heart Eyes

# 713
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Тцтц водата ще хабите само , ам за воден режим не сте ли чували , после кой ще ви плаща кубиците Mr. Green

Их, каква скъперница се извъди пък ти Laughing
Хайде в гьола на баня тогаз Mr. Green

Скрит текст:

# 714
  • Мнения: 16 938
Еми първо се къпи после се храни стабилно и така какво да се прави все пак това е Чаги.

# 715
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Евитка - кака, бак, тез твойте гащи мъ гледат мноооуу сеХси  Crazy  Ши горят, кака, да си знайш! Скоро ший, ако тъй ми вадят очите, скоро ший...  hahaha Mr. Green

# 716
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Еми първо се къпи после се храни стабилно и така какво да се прави все пак това е Чаги.

за повечето от нас е ясно ,че ши погледнат Ча размазано от сласт в очите и имидиътли ши гу катурнат на плоска равна повърхност да са лигавят с него. Рънътъ и вудътъ шъ съ им последна грижа ,вярвай ми!  Thinking Whistling Mr. Green Joy

# 717
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 084
ИКСИ , сестро, ама ако може да не съм млечна - съгласна съм и на водна, и на бирена, и чат-пат бърбън систър мога да съм, само с туй мляко и тоз тъмен образ недей ме свързва, плийз! hahaha Благодаря за поздравчето, а ти да върнеш от мен пощипвания на сивата умница, дебеличкия черен мързеланчо и на онази шарена халосия. Heart Eyes Hug Hug (Отивам да видя к`во съм писала снощи, че от старост вече не помня  ooooh!. Joy )

Бу-то и аз го харесвам, пазете се ... или пазете го!  Joy

# 718
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Скрит текст:

# 719
  • Мнения: 22
Здравейте,
Рени  Hug,Илда  Hug profi_1 Hug, Снежи  Hug, Релакс  Hug, Романтичка Hug,Ирка Hug,Надета  Hug,Евита  Hug,Икси Hug,Петрова Hug,Манка Hug
Ганушка Честит Рожден ден  bouquet
Радост,любов и веселие.


Манка , на патерица Честит Рожден ден!


и за всички напук на времето

Общи условия

Активация на акаунт