Морски Алги. Живи японски кристали. Воден Кефир

  • 60 403
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 22 735
Мария Ганкова, може да си "отпочиват"!  Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 22 735
В ebay.com има доста обяви за продажба на морски алги - водния кефир. Цените са различни и мисля, че са доста високи.   Sad  Интересно ми е, ако се поръча чрез ebay, в какво състояние ще пристигнат в България?  newsm78

# 32
  • Мнения: 493
В ebay.com има доста обяви за продажба на морски алги - водния кефир. Цените са различни и мисля, че са доста високи.   Sad  Интересно ми е, ако се поръча чрез ebay, в какво състояние ще пристигнат в България?  newsm78

Въобще не мога да си го представя това как ще стане. Трябва да са в течност, всеки ден трябва да се мият, да им се сменя водата и да им се слагат стафиди  newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 22 735
Когато отпочиват не е задължително всеки ден да им се слагат стафиди. Може на 2-3 дни да се подхранва, но тогава стои на хладно.
Доста хора са обявили за продажба морски алги в ebay и цените са много сериозни! В нкои предложения количеството е по-голямо, например: 0,500 гр.

# 34
  • Мнения: 1
Когато отпочиват не е задължително всеки ден да им се слагат стафиди. Може на 2-3 дни да се подхранва, но тогава стои на хладно.
Доста хора са обявили за продажба морски алги в ebay и цените са много сериозни! В нкои предложения количеството е по-голямо, например: 0,500 гр.


здравейте, момичета:) виждам, че сте писали в темата. за пръв път чувам, че могат да си почиват. може и да има нещо вярно в това не съм зпозната. но и до днес не са помъднали, а имат мехурчета, водата е мътна имат си специфичната миризма. надявам се като се захлади сега да се оправят. не ми се ще да се разделям с тях и да ги изхърля защото много ми помагат.

# 35
  • София
  • Мнения: 22 735
Мария,  дано да се оправят!
Видях, че в ebay се продават. Цените са високи, а как ще се съхранят от чужбина до тук....... newsm78 newsm78 newsm78

# 36
  • Мнения: 1
Мария,  дано да се оправят!
Видях, че в ebay се продават. Цените са високи, а как ще се съхранят от чужбина до тук....... newsm78 newsm78 newsm78



нямат оправяне все още немога да си го обясня. виждам че са живи, а нямат растеж. а каква е цената в ebay?

# 37
  • София
  • Мнения: 22 735
Мария,  дано да се оправят!
Видях, че в ebay се продават. Цените са високи, а как ще се съхранят от чужбина до тук....... newsm78 newsm78 newsm78



нямат оправяне все още немога да си го обясня. виждам че са живи, а нямат растеж. а каква е цената в ebay? По важното тук е, как и в какво състояние ще пристигнат в България






Мария, е-bay, цената е : 0.99$ - 40.00$[По важното тук е, как и в какво състояние ще пристигнат в България/color]

# 38
  • Мнения: 283
записвам се да следя темата

# 39
  • Мнения: 1
записвам се да следя темата


здравейте. искам да кажа на всички, че нямам вече алгии. умряха. намерих една жена, която ги продава ето и линк: http://prodavalnik.com/prodavam-i36713447. писах и тези 30лв за какво количество са, но тя все още не е влизала. има телефон в обявата, ако някой и звънне нека пише в темата.

# 40
  • София
  • Мнения: 22 735
В продавалник има един, който продава също. Цена 10 лв. Не знам за какво количество е тази цена. Имаше и телефон, не съм звъняла. Ако намеря обявата, ще я публикувам тук. 30 лв. ми се струват много.  newsm78

# 41
  • Мнения: 1
В продавалник има един, който продава също. Цена 10 лв. Не знам за какво количество е тази цена. Имаше и телефон, не съм звъняла. Ако намеря обявата, ще я публикувам тук. 30 лв. ми се струват много.  newsm78


http://www.obiavi-bg.com/морски-алги-японски-кристали__814719. ето още една обява

# 42
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 88
Записвам се да следя темата. За пръв път чувам за тези алги/кристали и ще се поровя да чета.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Здравейте,днес от "на кафе" разбрах за живите кристали и също търся начин да се сдобия с тях  Praynig

# 44
  • Мнения: 2
Здравейте!
Ако все още имате алги, моля да ми пишете на лични.
Много Ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт