А кой ще се похвали от яслата или градината на детето си ?

  • 342 231
  • 732
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 14







Аз ще похваля яслата, в която  ходят две от трите ми деца -  ЯСЛА 35 "ВЪЛШЕБСТВО"- КВ. "СТРЕЛБИЩЕ"
Аз лично съм доволна,децата ми са щастливи , благодарение на персонала и отношението им към мен и децата ми.
Близнаците когато ги вземам винаги са ми чистички и спретнати.
Сега аз да ви разкажа....
Близнаците започнаха да посещават групата половин ден близо два месеца /защото едното дете по-трудно ми се адаптира/те бяха на
1год.5месеца , следва
1г..7мес/ сутрешно отиване със спокойствие и усмивка/....
1г.8мес. се хранеха сами и не ми даваха аз да ги храня....Кажете ми това как се постига без колективна работа ?
Продължавам....
 на 2год.и малко децата ми отказаха и следобедния памперс/това без помощта на госпожите от групата няма как да стане....
[/quote]

# 466
  • Мнения: 30
Да се включа и аз, нашата 173ЦДГ е НАЙ НАЙ НАЙ  децата които ще тръгнат тази есен там на детска, ще бъдат най големите щастливци .Нямам думи да изкажа моите благодарности на учителките в това число и на лелките и директорката всичко е прекрасно ,като база възпитание знание и всичко което дават на децата. Но от есента тръгва ме 1ви клас и смея да твърда, че сме подготвени перфектно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА  госпожите Филипова,  Първанова, леля Иринка и всички които 4 години се грижиха и дадоха начален тласък на моето съкровище

# 467
  • Мнения: 514
Да се включа и аз, нашата 173ЦДГ е НАЙ НАЙ НАЙ  децата които ще тръгнат тази есен там на детска, ще бъдат най големите щастливци .Нямам думи да изкажа моите благодарности на учителките в това число и на лелките и директорката всичко е прекрасно ,като база възпитание знание и всичко което дават на децата. Но от есента тръгва ме 1ви клас и смея да твърда, че сме подготвени перфектно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА  госпожите Филипова,  Първанова, леля Иринка и всички които 4 години се грижиха и дадоха начален тласък на моето съкровище
За София става въпрос ,нали?

# 468
  • Мнения: 30
Да се включа и аз, нашата 173ЦДГ е НАЙ НАЙ НАЙ  децата които ще тръгнат тази есен там на детска, ще бъдат най големите щастливци .Нямам думи да изкажа моите благодарности на учителките в това число и на лелките и директорката всичко е прекрасно ,като база възпитание знание и всичко което дават на децата. Но от есента тръгва ме 1ви клас и смея да твърда, че сме подготвени перфектно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА  госпожите Филипова,  Първанова, леля Иринка и всички които 4 години се грижиха и дадоха начален тласък на моето съкровище
За София става въпрос ,нали?
                                                                                                                                                       Да в София кв. Х. Димитър





















                                                                                                                                              

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 15:36 от тончо

# 469
  • Мнения: 10
Ние ходиме в 116 Шастливо детство. София квартал Сердика. Ходиме от няколко месеца няма как да не съм доволна защото е нова сграда, засега учителките са свестни ама постояно искат пари зада купуват разни неща за стаята. и едната лелка нещо е малко злобна дето чисти, слага обяда и т.н. вечно е недоволна и намръщена.

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 22:28 от Kitana6

# 470
  • Мнения: 462
Ние сме в ясла 28, на ъгъла на Неофит Рилски и Христо Белчев. Четох изключително язвителни отзиви за нея, но мога да кажа, че това е яслата на мечтите на всеки един родител! Simple Smile  Peace

# 471
  • Мнения: 1
zdraveite az sam mnogo dovolna ot 114 CDG v lagera moeto dete hodi na gradina tam ve4e 2 godini, direktorkata e mnogo dobra prie ni bez problem. daje ima nova sgrada s basein i zali za igri i sport , nova plo6tadka za igri mnogo e hubavo Grinning

# 472
  • Мнения: 419
И аз да се похваля  Laughing
99 Брезичка - бл.31 - Г-жа Симеонова и г-жа Кирева
31 Ясла - група 1 - г-жа Благоева и г-жа Костова
Прекрасни хора !!!  Heart Eyes

# 473
  • Мнения: 897
Няма как да не се разпиша...
03 ОДЗ Патиланско царство
Гр.София кв.Хаджи Димитър ул. Гинци

Детето ми тръгна там още в яслена възраст. От 2008г. при Г-жа Миланова и Г-жа Найденова.

След това беше в първа градинска група при Г-жа Виткова и Г-жа Петрова.

От абсолютно всичко съм доволна. Храна, процес... всичко. Тренираше футбол при бате Ники.
За съжаление трябваше да го преместя, тъй като се преместихме в друг квартал. Колкото и да се радвах ми беше много мъчно, че ще го разделя с децата, а и госпожите. И те също не са били много доволни от раздялата, но такситата в период на една година ми идваха в повече като разход. А и ударихме късмета да го приемат в новопостроена сграда филиал съм 170 ОДЗ- Пчелица-Филиал. кв Надежда 1

Много спокойни възпитатели, а обстановката е прекрасна. Прелестно е всичко вътре, все едно не влизаш в държавна детска градина.  Mr. Green А и има футбол.



# 474
  • София
  • Мнения: 221
19 ОДЗ Деница - Младост 2.

# 475
  • Мнения: 52
Малкия от 01,09,2009 г., когато беше на 1 г и 2 месеца посещава 57 ДЯ "Приказка" на ул. Христо Максимов(Гео Милев). Трябваха му само 10тина дни и започна да ходи с невероятно желание. Страшно много си обича лелките - Божкова, Негриева, Тони и Мими. Там проговори, отучиха го от памперси, научиха го да бъде "голям батко" и да се грижи и да пази бебетата. Всяка седмица се прибира с научена някоя нова песничка или стихче.
За мое голямо съжаление дойте моментът да кандидатстваме за ДГ и от септември вече няма да сме там.
 Огромно благодаря на възпитателките, които се грижиха за него през тези 2 години.
Препоръчвам на всички, които имат шанса да влязат там.

# 476
  • София
  • Мнения: 4 889
Моят син е вече ученик, но и двамата с него пазим топли и мили спомени от 6 ДГ Шарл Перо в Красна поляна.

Първите 3 години изкарахме в 99 ДГ Брезичка в Бели брези, и когато се наложи да го преместя в ДГ 6 Шарл Перо, имах много притеснения как ще свикне с новата обстановка и децата там, които са били заедно три години преди това. Но тази една година в четвърта група, детето ми намери много нови приятели и беше истински обичано и щастливо в тази градина.
Много добри учителки, много хубав двор, много добра база на обучение. Прекрасно място...

Госпожа Тодорова и госпожа Вълчева направиха от моето момче един малък мъж. Simple Smile

# 477
  • Мнения: 16
И аз мога да се похваля,много съм доволна от персонала на ДЯ №44 и ЦДГ 15 Щурче в Бистрица и двете ми деца бяха в яслята,а сега голямото е в градината и септември и малкото отива- страхотен персонал.

# 478
  • Мнения: 18
И аз съм много доволна от учителките на сина ми.И как да не съм като той страшно много им се кефи. И двете са много готини,спокойни,инициативни-все важни качества.И ходи на градина с желание,даже вечер трудно го изкарвам от там-горе-долу след около 40 минути благополучно напускаме ОДЗ-то.Даже когато боледува непрекъснато пита:"Няма ли най-после да ме пуснете на градина?"-и ние доволни,и той доволен.

# 479
  • Мнения: 514
И аз съм много доволна от учителките на сина ми.И как да не съм като той страшно много им се кефи. И двете са много готини,спокойни,инициативни-все важни качества.И ходи на градина с желание,даже вечер трудно го изкарвам от там-горе-долу след около 40 минути благополучно напускаме ОДЗ-то.Даже когато боледува непрекъснато пита:"Няма ли най-после да ме пуснете на градина?"-и ние доволни,и той доволен.
Ами кажи кое е това ОДЗ?И кои са учителките? Peace

Общи условия

Активация на акаунт