А кой ще се похвали от яслата или градината на детето си ?

  • 342 315
  • 732
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1
Здравейте, мами и татковци:)
Това е сайта на детски център ВИХРОГОН: http://vihrogon.net/.
Моето дете посещава групите от както е на 1 година и пет месеца. Като всяко дете в началото имаше ред сълзи и ред сополи, но след този период, ми махаше: ЦАО, МАМО:)
Нахранен, пресушен и усмихнат го вземаме вечер. Той доволен, мама и тати спокойни.
Не е нужно сутрин да ставаме рано, а вечер да бързаме да го вземем да не е последен, защото работно
време е от 7.00 до 19.00 часа.
В региона Тодор Александров, Сливница и Опълченска - липсват градини и ясли за децата. Все точките не стигат, все нещо още трябва. newsm78
 

# 571
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен,

моето детенце посещава Детски център 506 хлапета Simple Smile.Много съм доволна и го препоръчвам.Пиша ви, защото бях много скептична преди -но ми се наложи да дам детенцето си на 11м. - предпочитах разбира се да заложа на частен център,защото грижите и отношението е различно- определено си заслужава за тези,които имат възможност! И така препоръчаха ми центъра и реших да се доверя - управителката е медицинско лице и определено е надежден човек на когото може да се разчита- казвам го с ръка на сърце след няколкомесечен престой! Много съм доволна от базата - детето е на чист въздух - съоръженията са безопасни и двора на яслата е прекрасен. Базата и от вътре е много добра http://506hlapeta.com/bg/gallery/all-gallery.html. Вниманието което се отделя на всчко дете индивидуално също ме впечатлява - вечер ни посрещат с подаръци, направени от децата, организират им празници и други забавления в които детето се учи, а не само да играе безпризорно по цял ден -повярвайте ми и такива центрове се срещат. И така след като внимателно проучих -заложих на този центъ и не съжалявам. Кординатите са в линка, дано да съм ви от полза Simple Smile

# 572
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен!
Аз искам да се похваля от 40-то ОДЗ в ж.к. "Красна поляна". Дъщеря ми беше на 1г. и 4м., когато тръгна на ясла там. Тази година ще е втора група в детската градина и ходи с удоволствие там /и в яслата, и в градината/. Единственото, което мога да кажа за всички в тази градина е едно голямо благодоря за грижите, вниманието и любовта, с която се отнасят към децата.

# 573
  • София
  • Мнения: 760
Когато беше ред да запишем дъщеря ми в ясла много трудно се ориентирах, търсих мнения за заведенията в кв. Кр. поляна, но бяха малко. Затова ще напиша за майките, на които им предстои този процес: дъщеря ми посещава 51 - ва ясла в квартала. Изключително съм доволна от грижите и вниманието, тя се приспособи много бързо (за което заслуга има и детето ми, разбира се:)). Подобни са мненията и на другите родители от групата ни, с които съм разговаряла.

# 574
  • Мнения: 3
Моят син посещава детски център "Доверие" в кв. Редута и съм адски-адски доволна - и от напредъка, който всеки ден виждам в детето, и от отношението на персонала, и от обстановката. най-показателното е, че синът ми ходи с удоволствие там, а мисля, че това трябва да е на първо място  Stuck Out Tongue

# 575
  • Мнения: 2 231
Аз ще похваля нашето ОДЗ 4, в Дружба 1, София. Много добре гледат каката от бебе. А сега ги хваля и заради бебето. Дадох малката на ясла. Ми не мога да се оплача. Хранят я (а тя е бебе и мисията невъзможна - мачкане, кусане........, бърсане  Mr. Green) носят я, гушкат я, сменят и памперса.......... абе много съм доволна от целия персонал.

# 576
  • Мнения: 65
Здравейте и от мен,аз да се похваля от нашата ясла ЧДЗ ,,Вълшебен свят ,,от началото на септември сина ми е там на 1г.9м е и съм меко казано доволна,още от първия ден без рев се забавлява и наистина е щастлив,вечер като се прибере с една широка усмивка направо ми пълни душата. А иначе беше като залепен за мен ,не се бяхме разделяли за повече от 2-3 часа и то макс. 3 пъти в месеца и много ме наплашиха с тези ясли-градини ( някакви ревове,истерий).Просто отношението на целия персонал е много добро,с такъв възторг ми разказва по негов си начин де,но е много доволен и от чичкото дето го взима сутрин.Още с отваряне на очите и ми казва да го обличам да ходи на ( дека гадинка) така и казва.Абе просто нямам думи.За нас място в държавна ясла ни казаха ,че няма.Но и не съжалям ,найстина по-скъпо е от държавната ,но си заслужава .Много съм доволна .Всеки който има възможност  да се запознае с условията в тази градина и ще остане много доволен. Дано съм била полезна  Grinning Grinning Grinning

Лек и пълен с усмивки ден на всички  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 577
  • Мнения: 2
Ами като сте захвалили, да похваля и аз малко Simple Smile. ЧДГ Немо в драгалевци - всички са като  голямо семейство, децата от всички групи играят заедно, малките попиват от големите самостоятелност, а големите свикват на толерантност към малките; постоянно са на двора на въздух, поливат сами градината, берат сами  плодовете и зеленчуците, участват в правенето на компоти после от събраното; тъй като са доста смесени като националности (имат си дори исландче, а лятото имаха едно момче от Нигерия по обменна студентска програма, което говореше с тях само на английски и им направи страхотно впечатление) са пряко изложени на различни култури; много пеят и танцуват, едната от директорките е музикален ръководител; съчетават различни  методологии - децата се занимават и "учат" по утвърдена от българското МО програма, но са достатъчно близо до природата за да твърдя, че виждам елементи на валдорф, а и смесването на възрастовите групи и  "експерименталните" занимания (като правене на играчки от зеленчуци) пък напомнят много за монтесори. За родител като мен, който търси златната среда като възпитание на детето, това автоматично е голям плюс. Синът ми още няма 5, а ме слага в малкия си джоб с разсъжденията си и начина, по който се аргументира в спорове, например. Убедена съм, че това е в резултат на работата с него в градината, а не просто от наследената природна интелигентност  bowuu..Laughing . Важно ми е също така това, че изпращат всеки петък имейл с преразказ на интересното от седмицата и много снимки и видео. Така наистина мога да се уверя дали детето е добре и как се вписва.
Точно днес, в деня на учителя, искам да благодаря на екипа на Немо, за това, че не са просто лелки в детската градина, а хора, които знаят какво правят, когато поставят основите на личността на моето дете.

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 22:53 от snowball

# 578
  • Мнения: 1
Здравейте, родители аз съм нова личност във форума, но ще използвам момента за да се похваля от една детска ясла.Дъщеря ми тръгна от тази година на ясла и ходи в 178 ОДЗ Сребърно копитце - филиал.В началота не бях доволна тъй като тя все плачеше и не искаше да ходи, но благодаря на персонала на яслата и всички хора, които работят.Тя много бързо свикна за около 4 дни плач вече ходи с желание и сама става за да отиде по бързо в детската ясла. Искрено благодаря на персонала, че е толкова всеотдаен и добър професионалист в грижата за тези малки съкровища. Базата им е супер чистичко, ново и подредено.Днес влязах в яслата, тъй като има отворени врати и всеки родител може да види къде детето му прекарва деня.

# 579
  • Мнения: 3
Адмирации за темата,
Мисля че всички ние доволни или не чак толкова сме длъжни да благодарим на лелите,сестрите,учителките и целия персонал на детските заведения,които ежедневно се грижат за децата ни.
Огромно благодаря на лелите и сестрите от I ясла на 91 ОДЗ Слънчев кът София,и по- конкретно,
г-жа Лиляна Миланова-изключително мила и добра с невероятно отношение към децата,г-жа Иванка Димитрова-оставяйки синът си сутрин знам че е в сигурни ръце,леля Елза и леля Маги -търпеливи и добрички,научиха детето ми на неща,които аз при цялото си желание и усърдие не успях.
Мили родители,добрата дума топли човешкото сърце,намерете време и благодарете на тези жени,защото те наистина го заслужават.

# 580
  • Мнения: 3
Здравейте,
Включвам се и аз с идеята да помогна на хората, които търсят мнение за СДЯ 45 Майор Франк Томпсън, Лозенец.
Моето мнение е позитивно както за персонала така и за директорката.
Детето ми започна да посещава яслата на 1г и 2 дена. Беше проходил преди 2 седмици.
Групите в тази ясла са от смесен тип, което е по примера на Монтесори. Отнесоха се много професионално като се съобразиха с неговия режим доколкото им беше възможно. Относно излизането навън то е доста ограничено през студените дни, тъй като децата са малки и трябва да ги обличат и събличат от персонала. Това отнема много време и респективно обезсмисля излизането. Иначе дворното пространство е обновено преди 5 години мисля (живеех в апартамент с гледка към двора на яслата).
Винаги се стараят при свободно време да занимават децата с рисуване, апликиране или песни
Никъде няма идеално отношение, но аз мога да кажа че съм доволна.

Успех на всички

# 581
  • Мнения: 1 350
писала съм в темата, сега пак пиша със същата благодарност към персонала на другата яслена група "веселушко" в 20 одз Heart Eyes
въпреки че сме пренасочени временно, персоналът се отнася прекрасно както към всички, така и към детето ми Simple Smile
благодаря и на персонала от старата група "Слънце", които помогнаха за адаптацията след тридневното кошмарно посещение в 68мо. още на другия ден детето ми беше пак същото усмихнато и слънчево и ходеше с желание!
благодаря ви!   bouquet

# 582
  • Мнения: 2
Здравейте,Ежко-Бежко в кв. Драгалевци е градината на моето дете.Тези хора са едно огромно богатство..................

# 583
  • София
  • Мнения: 533
Моето детенце ходи в яслената група в Германи. Безкрайно съм доволна от условията и особено от отношението на персонала в яслата и градината - безкрайно мили учителки и лелки, грижат се прекрасно за дечицата и синът ми много си обича учителките и ходи с огромно удоволствие, а вечер си тръгва със сълзи (понеже иска още да играе). Тъй като има и видеонаблюдение си позволявам отвреме навреме да хвърлям едно око на случващото се в градината и със сигурност мога да твърдя че е голяма забава за децата, а учителките толкова често ги гушкат и целуват, че децата забравят че не са си у дома. Храната е био и се готви на място и тъй като имат и ресторант към градината мога да твърдя че готвят невероятно вкусно. Менюто е много разнообразно. 

# 584
  • Мнения: 142
Космос кидс  Peace
Страхотни са във всяко едно отношение. Дъщеря ми обича да ходи там Wink

Общи условия

Активация на акаунт