Обичате ли да ловите РИБА?

  • 3 105
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
ей дяволина щом ходи сам за риба ,не му е чиста работата

Нали? Особено, когато се бръща без Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 473
За мъжът ми това е най-страхотния начин за пълен релакс...нищо друго не би го изкушило, както няколко часа на водоем(без значение язовир, море Mr. Green)
Аз също съм запалена по риболова Heart Eyes и смея да твърдя, че съм добра риболовка Flutter
Ако имаше и кой да ни приготвя рибата - щеше да е още по-добре Laughing

# 17
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И моят мъж е луд на тема риболов!Всяка година,поне 1 седмица сме на Цигов чарк.Той лови,чисти и приготвя рибата,а аз си почивам много добре!Като се върнем съм нов човек!Хайде да идва лятото!!!

# 18
  • Мнения: 6 155
Семейно си ходим за риба  Party
Обаче аз съм малко странен рибар - трябва някой друг да ми закачи червейчето и да махне рибата от куката Mr. Green ...аз не мога - гадно ми е.  Crossing Arms А мъжът ми малко се ядосва от този факт  newsm78

# 19
  • Мнения: 3
 То риболова си е голяма тръпка.  Party Относно ловенето на риба съм много голям фен  Whistling е сега зимата малко кофти ама като се стопли пак се почва риболова Sunglasses. На всички рибари в форума успех с риболова  Peace.

# 20
Защо във въпроса *обичате ли да ловите РИБА?*
Риба е с ГОЛЕМИ букви? Мисля че замисъла на въпроса е съвсем друг?
Дяволина пита, много дяволски ми се струва!

# 21
  • Мнения: 5 317
Много обича.Аз съм ходила само 4-5 пъти с него,но не ловя риба.

# 22
  • Мнения: 4 651
ММ, аз съм новоизпечена рибарка (тук мъжете, за които това е бягство от половинката и време за релакс сигурно викат "Пази боже"). Зарибих се покрай половинката и вече имам цели 3 "рибарствания" и с нетърпение чакам да се стопли малко, че вече си имам собствена въдица и работата е сериозна Simple Smile). Малко още не съм на ТИ с рибарлъка, ама чета разни книжки Simple Smile), че последния път любимия ме остави сама и се мръдна по надалеч и аз като взех да ловя едни рибки и те кълвяха и аз ловях - 6,7 броя. И аз горда, горда отивам да се хваля по едно време.. и то какво тия пък точно риби не ставали за ядене, ами само за някоя котка .... И сега ми стоят във фризера и чакам да намеря някоя котка да ги яде. Ловила съм ги сега, а ма ха Simple Smile)
Ако има някой гладна котка във Варна да ми пише на лични  hahaha  Joy hahaha

# 23
  • Мнения: 3 569
Лаик съм, но ми е приятно, да. Лятото ходих за първи път за щука. С надуваема лодка в Шабленското езеро. Грабна ме определено!

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мразя риболова... Това да седиш някъде изплющян на слънце и да гледаш в една точка като замаен цял ден... А-а-а, не... Не е за мен...
Обаче ще дойда с вас на риболов... Ще запаля барбекюто, ще пекна това-онова... Че като не хванете нищо, после да си оближете от моите специалитети пръстите... Да се поизпъна на сянка... Че да му дремна малко... Пък вие си зяпайте плувката... И си къпете червея кооооолкото ви душа сака... Ваша воля... Хи-хи-хи-хи-хи...

# 25
  • Мнения: 3 405
Защо във въпроса *обичате ли да ловите РИБА?*
Риба е с ГОЛЕМИ букви? Мисля че замисъла на въпроса е съвсем друг?
Дяволина пита, много дяволски ми се струва!

Под формулировката "Обичате ли да ловите РИБА?" имам предвид обичате ли да ловите риба?, без абсолютно никаква провокация. Това, че думата РИБА е с главни букви е , за да се вижда по-добре. Ако имах друг замисъл щях да сложа думата риба в кавички - ето така: Обичате ли да ловите "риба"? Grinning

Провокатор такъв smile3533

# 26
  • Мнения: 3 405
Ekcnpec, нека и аз да дойда, обичам барбекю eat
 

# 27
  • Мнения: 3
danitu: Спокойно тука в Варна гладни котки колкото искаш Laughing
а относно рибата дет си я наловила все ще я лансираш някаде няма да я хварляш я   bouquet А за това че си новоизлюпена рибарка лошо няма даи боже  Praynig още такива запалени на тема риболов да има като тебе  Grinning . Успех Peace

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ekcnpec, нека и аз да дойда, обичам барбекю eat

Те да си ловят рибата, пък ние ще се облажим... Аз съм за...!

# 29
  • Мнения: 1 999
Не ходим, но много обичам да ям. Струва ми се малко скучничко да ловиш риба! Mr. Green Иначе баща ми е много запален. То не са въдици, то не са мрежи у нас. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт