ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 38

  • 31 483
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 163
Здравейте, момичета и момчета!   bouquet
Минавам само да задам едно въпросче и да се отчета с две снимки на порасналото ми куче-прасе  Mr. Green

- тук доволно се е наяла с диня, но все пак ме следи с поглед да не изпусне нещо друго за ядене  Laughing


- Ей това й е любимото положение вечер, ако има кой да я качи на дивана, разбира се... понеже принцесата не се мъчи да го прави сама, за да не се презори, а само слага една предна лапа и чака Blush


 А въпроса ми е относно така наречената четка фурминатор/не съм сигурна че така се изписва на български/... Бихте ли ми казали дали е подходяща за късокосмести, като моята дунда, че се видях в приключение с всичките косми, които капят от нея. Видях няколко разновидности, в Син кръст ги продаваха, но не съм на ясно какъв да й взема на нея, пък и там бяха от 70лв на горе. Толкова ли е наистина реалната им цена или мога и да си намеря по-евтин/ напр. в ebay/ ? Благодаря предварително, дано се намери кой да ме осветли по въпроса  Wink
 
 Целувки на всички кучовци и леко раждане на gery_dobreva и Bertichka  Heart Eyes
 Отивам да ви чета, че съм изпуснала половината тема....

# 706
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
sadeyes - голяма красавица е станала Hug

Аз ползвам този фурминатор и съм доволна
http://www.everbuying.com/product50171.html
безплатна доставка до България , пристига за около 2 седмици
или евау
http://www.ebay.co.uk/itm/Professional-Dog-Cat-Hair-Shedding-Too … sh=item27cad3cab8

Последна редакция: пн, 01 юли 2013, 10:34 от Рапунцел

# 707
  • Мнения: 2 286
sadeyes, стават за късокосмести. Нашият си го купихме за 8лв с доставката от ebay.

# 708
  • Мнения: 91
Бертичка, къде тръгна, Мила, чакай ме, аз съм след 1 седмица.
Много забавно се получава - аз, Алекс и ти сме с мопсове и чакаме бебета.  Grinning
Гери,това явно е заразно  Mr. Green
Ако има и други с мопсове скоро да чакат и те бебета  Laughing
Успех и на двете ви когато и да е момента Hug
То направо не останало при вас  Peace

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 163
 Благодаря за бързите отговори, момичета   bouquet
 Много ме зарадвахте с голямата разлика в цената, че тъкмо се чудех как да прежаля 70-80лв за четка.  Embarassed И аз ще се насоча към ebay така като гледам... А то в същност, освен че ги реше и ги подстригва май или аз греша? Ако да, то колко често може да я реша ?

# 710
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Доколкото знам само сваля мъртвия подкосъм.
В периодите на падане на козината го използвам 1-2 седмично.

# 711
  • Мнения: 406
sadeyes има фурминатори за късокосмести добичета, цената е според големината на фурминатора, моя го взех за 16лв. 10см е площа която реше и събира мъртвите косми виж по сайтове или в зоомагазини, моя е от зоомагазин.И не обръщай внимание, че пишат килограмите на животните и според тях да избираш, няма значение колко е голяма аз моя го ползвам на булончо , на кокера и на БОК без проблем.Има и скъпи но вършат същата работа като тези от 20 лева.

П.П. Хубави снимки, дебеланка е красавица, много смешно е навила езика си на руло докато спи Joy

Последна редакция: пн, 01 юли 2013, 12:08 от Тони-мама

# 712
  • Мнения: 555
http://www.everbuying.com/product50171.html
Аз този Медиума го взех за 5$ ама не помня от къде  Laughing Алекс май беше споделяла линк  newsm78
Дойде за около 3 седмици.
Мопсовете нямат много подкосъм. Смъква си излишните косми + подстригва.
Забелязах, че сега някои косъмчета които падат са по-къси от другите. Не сме я четкали много още с него, но и това ще стане в скоро време.
Иначе доста си смъква   Peace
Благодаря отново на всички  Hug

# 713
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз чакам М размер, поръчах го наскоро от тук:
http://www.buyincoins.com/item/1990.html

Отзивите за него за отлични.

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 163
 Аз току що от ebay поръчах ето този:
http://www.ebay.co.uk/itm/Medium-Professional-Large-4-Dog-Cat-Pe … sh=item5650e11b2a
 Благодаря много за помощта, момичета Simple Smile
 
 Тони-мама, тя не е дебела, тя е набита. Laughing  Това ми е редовното оправдание, като  й каже някой дебеланка. Wink Но реално наистина не е дебела, според чичо доктор и разни таблици си е ок за породата Simple Smile В момента е 18.4кг. на 10месеца и ще порасне още малко уж... А аз тайно се надявам вече да спре да расте  Blush

# 715
  • Мнения: 91
Да,ето го и моя: http://www.buyincoins.com/item/1990.html същия като на Джемма  Peace
Дойде за 2 седмици и си беше опакован все едно е от зоомагазин.След това поръчвах още няколко,но те бяха само в пукащо фолио.Не,че има значение де.Иначе върши УНИКАЛНА работа  Peace

# 716
  • Мнения: 555
А да нашия е точно като този, Алекс. И той дойде във фолио. Ама дреме ми мен опаковки не ми трябват. Важното е ся да бута космите, че иначе ще има прахосмучене през ден  ooooh!
А Бери с тези температурни разлики се побърка. Яко капе!

бтв да се похваля от детето - вчера слагахме реваксинация и този път нито повръща нито нищо  newsm68 Вет-чето ни е страхотно! Много е внимателен и мил с нея. Всеки път мисли как и какво да направи, за да я предпази максимално и този път се справи отлично  Peace

# 717
  • Мнения: 91
Ох,Бертичка и ние сме така.Много и пада козинката напоследък. Не през ден,а всеки ден прахосмуча  ooooh!
След седмица ставаме на годинка и имаме ваксина,та ще питам дали мога да и давам нещо против космопада.
Имам и друг въпрос - може ли в един ден на направим ваксината + вътрешно обезпаразитяване или не е препоръчително  newsm78

# 718
  • София
  • Мнения: 1 641
Привет момичета!
Първо се прави обезпаризитяването, ако няма паразити тогава ваксина.

Бертичка леко раждане, чакаме снимки с бебе и куче  Hug

Тони, честито рождениче макар и със закъснение  Hug

Трябва да си вземем и ние някой фалшив фурминатор, че не ми се дават 70 лева за оригинален. Моя особено след къпане се скубе ужасно, последния път с пръсти свалих две шепи косми от него...

# 719
  • на морето
  • Мнения: 103
Мале мила  ooooh!,  докато се намотам и вие сте изписали темата ... Че и данък не съм платила .... newsm43 newsm43 С лихвите ще е ...в новата тема .
Сега... , момичета , ще помоля най -смирено за извинение , но последните няколко седмици ми бяха много натоварени .Като резултат , не смогнах да актуализирам лятното албумче .Простете ! Praynig След малко ще пусна новата тема с обещание в най- скоро време да се отчета подобаващо - просто утре налага да замина / не само извън интернет / и  ще се "виртуализирам " вероятно към 20.07. Тогава всички пропуски ще бъдат попълнени .
На всички бъдещи мамчета - леко раждане !Стискам палци !  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Специално за тях - да свикват с картинката  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт