Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 10 698
Подкрепям Simple Smile много е хубаво момиченце Simple Smile Ваче прекрасна е Ралка, но тя от бебе красавица!

# 646
  • Мнения: 4 416
Maidenly  Hug, как мина нощта?

# 647
  • София
  • Мнения: 3 076
Спокойно спа, но той беше много изтощен горкия, а и аз му давам панадол или нурофен от време на време за болката. Гледа се от време на време в огледалото и вика, че почвало да му минава, суетен ще дойде. Много му е подута устата, не знам кога ще мине. Вътре вече не го щипе толкова.

# 648
  • София
  • Мнения: 13 206
Ох, представям си го... Tired
Зъбчето много ли е счупено?

# 649
  • Мнения: 361
Милинкия той. Аз като малка си счупих преден зъб и то вече постоянен. Дано му остане само лош спомен.
Как са бремелинките. Леко ли е в сравнение с миналия път?
При нас сега са на мода поли и рокли Simple Smile Може само това да носи. Ама мама й слага и клин отдолу Simple Smile Хубаво си е момиче.
С характера как са ни юнчетата. Моето е инато и  си настоява на своето. Но малко по малко се променят нещата.

# 650
  • Мнения: 36
еее,здравейте юнкии Heart Eyes Ичката съм,но се наложи да си смени потребителското име ....лаптопът ми е развален,а от тел.не можех да влизам с Ичката....аз съм горе долу ....но все нещо боли -корем или глава....иначе бебо се крие ,засега по -скоро мома ще е ,но не е сигурно !
Деска,браво на Йо,герой е тя!И Дара ,когато бърза започва да зацепва говора на една дума ....казвам й успокой се и кажи сега и се справя!
Мейдънли,дано сте добре вече ....иначе браво ,че ще са нашарени децата !Дъщеричката си е дъщеричка! Simple Smile
Хубав ден мамчета!
Ох ...мразя да пиша от тел Sad








Деска,

# 651
  • Мнения: 4 370
Ваче не знаех за тези тестове. Но те само ще ми помогнат да видя ако има бактерия да вземам мерки, нали така! А ако е нещо на психологична основа, няма начин. Уж никаква кой знае каква промяна не е настъпила в живота му, но от къде дойде това чудо... нарочно ли, вечер е абсурд да му събуя сухи гащите. А до преди няколко месеца и точка нямаше на гащите му.

Майденли, как е Вики!? Поотмина ли устничката? Зъбчето поне ще се смени!

# 652
  • София
  • Мнения: 13 206
Ани, да! Виждаш оцветяване на лакмусчето. Много хубаво са дали в упътването. Този тест е само да те насочи дали има нещо евентуално, не отменя последващо изследване. Ако излезе нещо на теста си пускаш изследване.

# 653
  • София
  • Мнения: 3 076
Привет.
Ичка, и аз съм все с болки, ама моите са между краката, симфиза се казвало. И първия път ги имах, но не толкова силно. Дано да отминават неразположенията. На работа ходиш ли? Аз не вече.
Захарче, и нашето юнче е инат. А напоследък и много се сърди, обижда се. Казва ми да не му се карам, защото съм го обиждала  newsm78 А примерно аз му обяснявам нещо. Явно трябва да поработя върху тона си, може да е стресиращ  Simple Smile И от време на време ни застрелва с някоя глупост, на която се чудя как да реагирам. Примерно вика ми - луда жена  Crazy
Ани, в градината нещо, разказва ли там какво се случва? Виктор все още не иска да ака там, стиска се.
Махнахме днес конците. Сутринта като се събуди първата му приказка беше - ще ходим ли днес в Пирогов  Laughing Дано не се случва повече. Герой е иначе. Като го шиха когато падна не ни пуснаха с него вътре и после ни разказва как го вързали през краката, ръцете и му сложили кърпа на главата да не гледа. Гадничко звучи и за голям човек. Дано не остане някакъв белег, уж така казаха сестрите, ама и да остане това да е.
 

# 654
  • Мнения: 984
Гадничко е, те затова не пускат...
Йосиф го шиха преди 2 години и още не дава да го постригват. Страх го е от машинката. От сушоар също. Всякакви бръмчащи. Ама много го е страх - напишквал се е в мен...

# 655
  • Мнения: 2 837
Eха, как сте се разписали!
Честито на бременните! Много се радвам на девойките, знаете, да имам момиченце  си остана моя несбъдната мечта Simple Smile
Явор расте и вече говори постоянно. Чак не мога да повярвам, че е детето, което преди година не казваше нищо. Не го водя на никакво занимание, тук за повечето неща не искат малки деца, а и нямам време да ги разнасям и двамата.
Иначе Румен има здравословен проблем, който се надявам скоро да се разреши. Появи се една подутина на свода на дясното краче, която го боли и заради която куца. Имаше съмнения за страшни диагнози, оказа се вродена аневризма - т..е. порочно свързване на артерия и вена. Ще се опитат да запушат кръвоносното съдче, което е причина за подутината, тези дни ще подаваме документи за кандидатстване пред Фонда за лечение на деца, защото манипулацията не се покрива от ЗК. Дай, Боже, всичко да мине благополучно и детето да може да си тича на воля.
Мейдънли, милото дете... Геройче!

Последна редакция: чт, 07 май 2015, 21:32 от Румцайс

# 656
  • Мнения: 984
Милият Румен  Hug Радвам се, че не е нещо страшно. Дано бързо се оправи проблема и ви остане само лошия спомен.

# 657
  • София
  • Мнения: 13 206
Ана, стискам палци всичко да се оправи! Hug

# 658
  • Мнения: 36
добро утро рано рано    Grinning
Мейдънли,не работя,в болнични съм от 1.04.Браво на геройчето ви,да не се повтарят тези посещения в Пирогов.  Cry
Ани,радвам се,че не е нещо сериозно при Румен и дано всичко е наред с манипулацията. Heart Eyes


Вчера най-сетне стана ясно,че живот и здраве ,ще
 си имаме втора мома Blush

# 659
  • Мнения: 2 837
Благодаря, момичета, за подкрепата.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт