Отговори
# 150
  • Мнения: 199
Майче,много се радвам!Бях се притеснила,че не я хареса много... Simple SmileИ сестра ми на другия ден се притесняваше,но най-важното е,че Косето си я е харесвал!Във всеки случай много ме впечатли това,че поиска да напишем и името на брат му!Много мило момче е! HugКога заминавате при мама?

Дидолинка,дано всичко е наред! HugТрябва ли да прави някакви изследвания,за да се разбере защо са така завишени?Не отлагай своите изседвания,обаче!Септември е далеч.

Силве,много неприятно! ConfusedАз май писах колко опасни са поясите.Затова ние винаги слагаме на децата от тези подувки за ръцете-чудесна работа вършат и сме спокойни.Оставям ги да си играят спокойно и да влизат сами на плиткото(не без да съм наблизо,разбира се).А Георги също скачаше във басейна сам като ходихме в Сандански през януари.Много му харесваше,а аз бях в стрес,да си призная.Чуден клип имаме от тогава,обаче. Laughing

Хелънче,изглеждат сякаш още не са му пораснали.Не се безпокой-щом хирурга е казал,че няма страшно за постоянните зъбки трябва да знае по-добре от нас. Hug

Пао,мислех,че сте свършили тази "работа"пък аз съм пропуснала! Simple Smile

Криси,права си-объркала съм се нещо! Crazy
Мейдънли,ще ме извиняваш,но прочетох,че си и се зарадвах! LaughingНещо не бях много в час онази вечер.Даже изведнъж си помислих,че сме 17 август вече(Затова поздравих и Чинчето и Накри-да ме извините!)Да не си помислите,че съм прекалила с алкохола като съм сама! Wink JoyТогава поне щях да имам извинение... hahaha

# 151
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен.
Силве радвам се че писа, но какви са тези ужаси, изобщо не съм знаела че са толкова опасни поясите ooooh!
Дидолинка, представям си какъв ден си имала и аз бих полудяла, а от друга страна много и имам доверие на Мона и  не прибирам нищо Embarassed, а трябва. Дано мъжа ти е добре Praynig
Мая честито ти пораснало, голямо момченце Hug
Ичка, и Мона се бърше сама и пуска водата и после си мие ръцете, много е смешна Simple Smile
За памперса, в началото като се изпишкваше в гърнето и давах някаква награда, бонбон Бонибон, Стикълс, те са малки, мисля че поощрението е важно. Пробвайте така. И регулярно изпишкване на 40 мин, сядах и аз с нея на тоалетната. При Мона проблема сега идва, че иска всичко сама да прави и да пишка на вън сама , е как да стане това,  Shockedта имаме драми. Имаше и период в който искаше да пишка права като батко си, добре че отмина.

# 152
  • Мнения: 984
tzvetihc - да пишка права като батко  Mr. Green смях се до сега
avgusta21 - няма за какво да се притеснявате! Тортата много се хареса. За първи път се изяжда цялата на веднъж.  Hug

# 153
  • Мнения: 90
Цвети,мила,деца с деца не си приличат. Анито ми беше много послушна в това отношение,никога не е слагала нищо в устата и аз не съм прибирала нищо. Надя обаче е друга ,всичко иска да опита,като види хапчета и откача  Shocked  Все очите ми са на 4,ама ето че стават грешки,макар и за секунди...

Иначе пък за памперса е много отговорна  Grinning Откакто го махнах,нито веднъж не се е изпуснала,даже ми се е случвало да поиска някъде навън,но да няма къде и винаги стиска до вкъщи. През нощта се буди и си иска гърнето. Каката до 3г беше с памперс.До дете си е...

ММ ще си пусне допълнителни изследвания тези дни.Силно се надявам да е от повечко ядене на вредни храни и от алкохола.Сега е на диета,та да видим..

Надя пък е със сополи от снощи,дано е нещо кратко и да мине бързо.

На всички  Hug

# 154
  • Мнения: 43
Здравейтеее,
 от обикаляне нямам време да си изпера морските дрехи още  Laughing
 3 дни бяхме при майка с брат ми ,снаха ми и племенничката -голяма игра ,къпане в басейна и много смях! Laughing
 Снощи пък на 2 ресторанта пак с тях до 23ч.- мислих ,че Дара няма да стои ,а тя с кака си хапнаха и поиграха около масата ,та ние хапнахме рибка и пийнахме винце в един нов рибен ресторант-много ми хареса атмосферата ,гръцки тип ресторант с много цветя,бели маси ,мидички и жива риба .....страхотен е!
 Та супер уикенд имахме!
Силве,малееее прочетох и доста се стреснах!
Дидолинка,дано ММ се подобри,ама и Надето те е стреснала ,нали и Дара имаше такъв случай!
За памперса -от 2 седмици пак нямаме напикаване нощно,вече категорично искаме на тоалетната  и вършим всички процедури там! Laughing
Исках още да пиша ,но искала салатка да хапва ,та ставам!
Хубав ден !

# 155
  • Мнения: 378
Майче, честито ти пораснало момче  bouquet Наистина е много мило, че е поискал и името на братчето си на тортата Heart Eyes

Буденето нощем за дълбокоспящите деца дори не е нужно да е истинско будене. Стринка ми така изпишкваше малките ми братовчеди, гушва го и го носи в банята, то усеща че е без гащи, чува водата, свършва работа и тя го връща в леглото. Не е като да му викнеш 'ставай и отивай да пикаш'. На мен ми изглежда много разумен вариант и бих опитала да го ползвам. Иначе Иво си е все така в отбора на пикащите и акащи Embarassed навсякъде, още го прави неволево. По двора и по малко вътре го оставям да проветрява инструмента, но си му слагам памперс като излизаме и за спане.
Чудя се за плаж бански ли да у взема или пак памперси за плуване. Миналата година позвахме само горнището от банския, то още му става, но гащичките са му малки.

Силве, много страшно звучи. Радвам се, че се включи, липсваше Hug

# 156
  • София
  • Мнения: 13 206
Буденето нощем за дълбокоспящите деца дори не е нужно да е истинско будене. Стринка ми така изпишкваше малките ми братовчеди, гушва го и го носи в банята, то усеща че е без гащи, чува водата, свършва работа и тя го връща в леглото. Не е като да му викнеш 'ставай и отивай да пикаш'. На мен ми изглежда много разумен вариант и бих опитала да го ползвам.
Да, точно така. Много добре си го описала  Wink Саша почти не се събуждаше. Тя и сега си е сомнамбул. Спи дълбоко, става, ходи с отворено очи и не помни после. Така посещава и тоалетната  Wink

# 157
  • Мнения: 4 370
Здравейте и от мен. Ние се завърнахме от морето и днес случайно съм сама. Едното ревна за едната баба, другото пожела да отиде при другата баба и аз се оказах без работа. Гледах филми понаготвих и викам да ви видя как сте.
 
Силве, то наистина си е Божа работа. Толкова нелепи случаи има, но пък и добре че децата са с късмет, и минава малкия дявол. Никола така е падал в басейна два пъти, но докато отида да го извадя и гледам как се мъчи да изплува сам. Но под пояс не е оставал. А за майката винаги една такава ситуация си е стресираща. Аз съм малко по хард и го оставям да е самостоятелен по често. Сега на морето се катереха по едни големи камъни във водата с батко си, а аз стоя и само ги гледам. Simple Smile А много добре знам че застраховка никой няма.

Дидолинке, горкото Наде. Явно е лапала и плюла, но като не може да обясни в детайли и рентгена не й се разминал. Но мисълта за батерия в корема и мен би ме накара да си подложа детето на това. И добре че коремчето е било чисто.

Вчера на връщане от морето минахме през Хепи Ленд. Децата останаха страшно доволни. Варненки, вече може да сте ходили там, но ако някой не го е посетил още - препоръчвам. 6лв е входа за родители, за децата е безплатно, а има много забавления за тях.

# 158
  • Мнения: 984
 А н и къде е Хепи Ленд и какво предлагат? Ние сме във Варна другата седмица и може да го пробваме.

# 159
  • Мнения: 4 370
След с.Близнаци по посока Бургас. Опитали са се да пресъздадат различни кътчета от света. Разхождаш се на всякъде - много е интересно. Има и приказни герои също. Може да се разхождаш с лодка по река, лодката я бутат пирати. Разни забавления има за деца - влакче, лодки, виенско колело, ловене на патета. Има представления на различни места. Ние хванахме програма с фокуси (улучихме тези които поканих за РД на Иван и програмата беше почти същата Wink и той се буташе да издава номерата) Момичета и момчета играят танци в различните страни характерни за съответната страна. Има ресторант и сладолед. Отделете си почти цял ден и се забавлявайте.
П.П. намерих линк : http://happy-land.eu/en

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 21:46 от А н и

# 160
  • Мнения: 984
Благодаря, ще разгледам

# 161
  • Мнения: 4 370
Гледах Мис България, докато описвах Хепи Ленда и малко съм попретупала! Дано да ви хареса.

# 162
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте и от мен Hug
В събота и неделя, хич не сядам на компа и наваксвам през седмицата:)

Силве, ужас, и аз не съм знаела , че е толкова страшно, дано никой няма такива преживявания повече Praynig За памперса, не си права, има и деца над 3г. с памперс - на моята шефка детето е на 3.г и 6м. и още е с памперс Shocked Shocked Но според мен на нея просто не й се занимава, тя нали  е "шефка" много работа има и съответно няма много време за детето....
Аз също хич не очаквах толкова лесно и бързо да го махнем и бях решила, че няма да го насилвам, но след като 3-4 дни се напикаваше където му падне и когато му падне, започна да стиска и на 5тия ден започна да сяда на гърнето. В началото не си казваше, пишкаше само като го подсетим (през 30 минути), но след още 2-3 дни започна да си казва. Сега даже се дразни като го питаме, винаги казва не, не искамммм! Но пък си казва винаги! За сега оставям нощния памперс, тъкмо 3-4 вечери беше сух, и онази вечер се събуди с мокър, та няма да го махам, а да го будя, за да пишка е абсурд просто!
На мен обаче идеята, да се дава награда (във формата на бонбон или друго за ядене) за да пишкат на гърнето ми се струва много неправилна...(цвети не го приемай лично)...яденето си е ядене, как така за да пишка, ще получи бонбон... newsm78

Снощи пък успях да го приспя без кърмене! Растата му двата долни втори кътника и така сука онзи ден, че още ме болят зърната, та снощи му обясних че не може, защото циците почиват, той го повтори няколко пъти и накрая заспа Mr. Green Днес май ще пробвам пак, не мислех, че ще дойде този момент, но май и на мен ми омръзна да го кърмя, или поне в такъв период, като растат зъби и смучи настървено, ми е много неприятно! Ваче, и на мен близостта ще ми липсва най-много, толкова ми е сладък така като се лепне за мен! Но в момента повече ме боли, от колкото да ми е приятно и май е време да спираме! Cry

Честити рожден ден на Косьо на патерици, да е жив и здрав и все така добър батко Hug

Ани, това място звучи много интересно, жалко че нямаме път към Варна скоро!

Дидолинка, надявам се да се окаже нищо това с мъжа ти, дано и ти си ок! Никакви неприятни случки повече Praynig Hug

На нас пък преди малко се оказа, че ни пропаднаха плановете за второ море, дано успея да измисля нов план тези дни, че пак ми се ходи Mr. Green
Иначе съм замислила тука един друг пъклен план за по-другата седмица, ще видим дали ще стане Mr. Green

Егати фермана написах и то с глупости само, хаха!

Лек ден от мен Hug

# 163
  • Мнения: 199
Здравейте!
Виждам,че никой не пише та да поразмърдам аз темата... WinkДа ви кажа как мързелувам и къщата ми е на ура,а трябваше да съм оправила всичко,че децата са прибират. Crazy LaughingМноооого ме мързи! Joy

# 164
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен Simple Smile

Ние сме вече по-добре. Почти си върнахме нощното спане, Камен си върна настроението както и желанието за говорене, играене и т.н. Все не можем да стигнем до сваляне на памперс, защото времето постоянно е дъждовно, но днес ще опитаме. Той така или иначе не ака в него над 1г вече и не ни пречи особено.
Аз все още не мога да си увелича кърмата след целия стрес и вадя от фризера по 1-2 пакетчета на ден, но мога да се похваля, че Бойко ще направи 5м. изцяло на кърма и дори без вода  baby_neutral

Силве, като каза за пояса се сетих, че ходихме на Хисаря преди месец и там Камен така се захлупи, но с тези надувки за ръцете. Хлъзна се, краката му отидоха назад, главата напред и аз като теб - 2 крачки в басейна ми се видя като....100км.  Shocked

Чин, като разказваш как и двамата реват едновременно за гушкане, все едно аз съм го писала, но ако това ще е някакво успокоение, разбирам, че и при деца с по-голяма разлика е същото. Все се опитвам да предвиждам и избягвам такива ситуации, но няма как. Камен всичко разбира и колкото и да се старая да му намеря занимание докато кърмя или се занимавам с бебето, той се усеща и веднага пристига. Добре, че ме слуша и проявява разбиране поне.... е, не винаги, де.  Rolling Eyes

Хелън, направо настръхнах като прочетох за зъбките. Дано да се размине и да си пораснат пак!!!  Crazy

Извинявам се, че много пропускам, но не успях да изчета всичко. Предимно поглеждам ФБ групата и там се информирам.

Последна редакция: пт, 20 юни 2014, 12:09 от теди11

Общи условия

Активация на акаунт