Търся електронна книга - тема 3

  • 123 935
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Може ли  да ми изпратите книгите от поредицата на Силвия Дей! Благодаря ви много! genbor@mail.bg

# 706
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 499
Съжалявам за досадата, но може ли и на мен "Опиянена от теб": bat25@abv.bg
Предварително благодаря.

# 707
# 708
  • Мнения: 537
Някой получи ли С.Е.К.Р.Е.Т,"Библиотекарката" или книга 4 от Нощни ловци(цялата)?

# 709
  • София
  • Мнения: 67
bat и genbor приятно четене! Simple Smile  smile3529

# 710
  • Мнения: 0
Някой получи ли С.Е.К.Р.Е.Т,"Библиотекарката" или книга 4 от Нощни ловци(цялата)?

Не. Явно ги няма в електронен вариант.

# 711
  • Мнения: 20
Може ли и за мен "Опиянена от теб" dragushevi91@gmail.com
Изтегли си я от Флибустата в какъвто формат ти трябва  Peace
Здравейте, от къде да търся книги само на български? Нещо не можем да се разберем с руския  ooooh!

# 712
  • Мнения: 0
bory31, taniia, lalique, имате поща

Много, много благодаря!   bouquet
А случайно да имаш и "Нов мъж за разкош" от Мариан Кийс ? Embarassed  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 8

   Мили Дами, мога ли да Ви помоля и на мен да ми изпратети поредицата Кросфайър - tanyaglasnova@gmail.com ! Искрена благодарност !

# 714
  • Мнения: 58
Може ли и за мен "Опиянена от теб" dragushevi91@gmail.com
Изтегли си я от Флибустата в какъвто формат ти трябва  Peace
Здравейте, от къде да търся книги само на български? Нещо не можем да се разберем с руския  ooooh!

Опиянена от теб + Открита пред теб  http://flibusta.net/s/30956

Други на български http://flibusta.net/b

# 715
  • Мнения: 12 302
Може ли и за мен "Опиянена от теб" dragushevi91@gmail.com
Изтегли си я от Флибустата в какъвто формат ти трябва  Peace
Здравейте, от къде да търся книги само на български? Нещо не можем да се разберем с руския  ooooh!

Ако питаш къде да ги търсиш във Флибуста: Правиш си регистрация, влизаш си в профила. Цъкваш на Последние поступления /вдясно, под потребителското ти име/, после горе вляво на Язык избираш от падащата таблица bg, до него на Формат - избираш от падащата таблица желания формат.
Звучи сложно, но всъщност е много простичко. Peace

# 716
  • Мнения: 207
bory31, taniia, lalique, имате поща

Много, много благодаря!   bouquet
А случайно да имаш и "Нов мъж за разкош" от Мариан Кийс ? Embarassed  Simple Smile
Не, само тези се намират, няма други.

# 717
  • Мнения: 4
Може ли и на мен "Мармалад",?Сайонара","Мръсни номерапреди закуска","Секс по спешност","Суши за начинаещи". Благодаря предварително!

# 718
  • Мнения: 20
Може ли и за мен "Опиянена от теб" dragushevi91@gmail.com
Изтегли си я от Флибустата в какъвто формат ти трябва  Peace
Здравейте, от къде да търся книги само на български? Нещо не можем да се разберем с руския  ooooh!

Ако питаш къде да ги търсиш във Флибуста: Правиш си регистрация, влизаш си в профила. Цъкваш на Последние поступления /вдясно, под потребителското ти име/, после горе вляво на Язык избираш от падащата таблица bg, до него на Формат - избираш от падащата таблица желания формат.
Звучи сложно, но всъщност е много простичко. Peace
Благодаря, точно това ме интересуваше. След седмица ще започна и аз да качвам книги  Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 28 595

   Мили Дами, мога ли да Ви помоля и на мен да ми изпратети поредицата Кросфайър - tanyaglasnova@gmail.com ! Искрена благодарност !

Готово  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт