Търся електронна книга - тема 3

  • 123 892
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 708
          Искам да помоля за "Отразена в теб" .
                  emilowwa@mail.bg

# 721
  • Мнения: 147
Може ли и на мен "Мармалад",?Сайонара","Мръсни номерапреди закуска","Секс по спешност","Суши за начинаещи". Благодаря предварително!

Привет, момичета! И аз търся тези книги + "Една година в Прованс" и " Отново Прованс " -  Питър Мейл
Благодаря предварително!
Скрит текст:

# 722
  • София
  • Мнения: 28 422
         Искам да помоля за "Отразена в теб" .
                  emilowwa@mail.bg

Готово  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 109
Здравейте!
Търся на български "Сянката на вятъра" на Карлос Руис Сафон.

# 724
  • софия
  • Мнения: 257
Може ли някои да ми изпрати 2 и 3 част на поредицата Хотелът от Нора Робъртс
Скрит текст:

# 725
  • Мнения: 207
Може ли и на мен "Мармалад",?Сайонара","Мръсни номерапреди закуска","Секс по спешност","Суши за начинаещи". Благодаря предварително!
Заповядай, вече ги имаш.

# 726
  • Мнения: 207
Може ли и на мен "Мармалад",?Сайонара","Мръсни номерапреди закуска","Секс по спешност","Суши за начинаещи". Благодаря предварително!

Привет, момичета! И аз търся тези книги + "Една година в Прованс" и " Отново Прованс " -  Питър Мейл
Благодаря предварително!
Скрит текст:
От мен имаш книгите на Мариан Кийс.

# 727
  • Мнения: 1 826
Може ли някои да ми изпрати 2 и 3 част на поредицата Хотелът от Нора Робъртс
Скрит текст:



Имате поща Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1
 Ще помоля за "Проницателят" на Анди Андрюс. Мерси много!

Скрит текст:

# 729
  • Мнения: 60
КРОСФАЙЪР
Качил съм на Флибустата и първата книга от КРОСФАЙЪР - "Открита пред теб". Трилогията изцяло може да се тегли от Флибуста в произволен формат. Части 1 и 2 не са редактирани, т.е. са в състояние необработени.

Видях, че kremi173 е премахнала руското име на авторката, махнах го и аз. При търсене по автор трябва да се търси само "Силвия Дей"

kremi173, премахнах жанра от твоята публикация, за да не излизат излизат излишни редове в списъка. Ако държиш да излиза "Еротическа литература", ще възстановя жанра моментално.

Утре проверете за нова тема "Книги в библиотеката".

# 730
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
НОВА ТЕМА

# 731
  • Мнения: 60
Книги в библиотеката

Това е новата тема, в която ще се актуализира списъка на книгите, които сме качили и ще качваме на Флибуста. Вече съм въвел трите книги от КРОСФАЙЪР.

Не виждам как мога да разреша на някой друг да редактира списъка с книгите, освен ако някой модератор не може да даде такова разрешение. Ако може - да го дава. Иначе има само 2 решения:

  • Пращате ми на лични списък на книгите, които сте качили и аз ги включвам в списъка.
  • Пускате пост в новата тема със списък на книгите, които сте качили. По-нататък ще добавяте книги в същия пост, за да не се раздува темата. Има вариант аз да копирам книгите в моя списък и да ви уведомя да си изтриете поста, но трябва да го обмисля (понякога ми се налага да отсъствам и не е добра идея нещата да зависят само от мен).

Вероятно има и други решения - приемам предложения в тази посока.

Под подписа ми ще видите едно бутонче [www]. Това е линк към темата "Книги в библиотеката". За да се отвори темата в нов таб на браузера, можете да задържите натиснат клавиш Ctrl е тогава да кликнете върху бутончето. Предлагам всички редовни участници в темата да променят профила си по подобен начин, за да има бърз достъп до списъка с книги. За заглавие на Web-страница задайте "Книги в библиотеката", а за адрес: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=727156.0

# 732
  • София
  • Мнения: 70
А това са някои от книгите,които имам http://cheti.me/potrebitel/manage6


"Аз преди теб" имаш ли я във формат за киндъл???

# 733
  • Мнения: 12 261
А това са някои от книгите,които имам http://cheti.me/potrebitel/manage6


"Аз преди теб" имаш ли я във формат за киндъл???

Тази вече е качена във Флибуста, откъдето може да се тегли във всякакъв формат.

Общи условия

Активация на акаунт