ОКТОМВРИЙКИ - Тема 11

  • 36 395
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 70
Да се похваля поръчах си шезлонг и помпа за кърма, е и някои други дребни работи Simple Smile Чакам с нетърпение да пристигнат да ги видя Simple Smile

# 61
  • Мнения: 258
Мерси за темичката!

С дрешките правя като sol y arena. Така не се мачкат.

Пристигна ми помпата - Medela Swing. Много съм доволна.Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 297
Браво момичета, честити покупки, много готино   bouquet

# 63
  • Мнения: 37
Здравейте!

Благодаря за новата тема!

Момичета търся си чувалчета за колича Aria Twin на Peg Perego в цвят кафяво и бежово. Моя приятелка с близнаци ми я даде, но е летен вариант само. Потърсих чувалчета но не намерих. Може би трябва някакви универсални да и сложа. Приемам всякакви предложения.

# 64
  • Мнения: 20
Catalonia благодаря за темата  bouquet
По темата за по-големите деца. Моят син не възприема новото попълнение, откровенно си признава, че не го иска. Напоследък игнорира темата. Откакто разбра започна да ме кара много да го гушкам и нося, а ако някое друго дете ме гушне реве страшно. Надявам се да го преодолее. И аз ще почета по темата. Ако някой има нещо да праща   Heart Eyes
И аз искам помпа Медела, ако видите добри намаления казвайте, ще бъда благодарна  Hug
Има ли някой, който да е  ползвал Medela swing i Medela nimi electric, да сподели отзиви.

# 65
  • Мнения: 70
Днес влязох в Mothercare да видя на живо едни чаршафи, и цените тук са Shocked. Имаше няколко модела шезлонги и чак не ми се вярва на какви цени е всичко в България...
Какао, честито за помпата Simple Smile

# 66
  • Мнения: 258
За помпите, да кажа и в тази тема. Моята Medela Swing я закупих чисто нова от британския ebay за около 150 лв, което е наполовина от цената ѝ в магазините тук.
Цените на всичко тук са безумни, защото вносителите искат да им натъпчем гушите.

Мерси, Фермина!

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте Момичета,моля да ме оцветите в син цвят,много съм щастлива защото имам две красиви госпожици и мечтата ми за син ще се сбъдне в края на октомври  Simple Smile,желая ви прекрасно лято и много усмивки.

# 68
  • Мнения: 0
Момичета, здравейте Simple Smile Включвам се с един тъп въпрос Simple Smile За какво точно служи шезлонга за бебчо? Какви са предимствата му? До каква възраст се използва?  newsm78
И може ли и аз да получа линкче и пас за албума със снимки, за да добавя моите и да разгледам вашите естествено   Grinning

# 69
  • Мнения: 94
Пишете ме с термин 24.10,само аз  ли съм качила много килограми,от 52 съм 62,дали при по слабите жени се забелязва повече качване на килограми? newsm78

# 70
  • Мнения: 174
С първата бременност стартирах 45 кг. и качих 15 кг.за цялата бременност.Сега стартирах 49-50кг. и сега съм 55- 56 кг.
Шезлонга е практичен,защото можете да си вземате бебчо в стаята, в която сте,можете да го люлеете,да си спи там,да посяга към играчките (като му дойде времето),да го захранвате там.
MegiDamianova ,честит син щъркел.Ще е щастливец с две каки  Simple Smile
Честито на момичетата за покупките  Party
Направихме си страхотна семейна разходка в морската градина,хапнахме какво ли не и сега си почивам  preggo Зареждам се с  енергия за втори рунд- детската площадка
Party

# 71
  • София
  • Мнения: 297
Цените тук са почти с 30-40% отгоре - и аз разглеждах в mothercare, преди да поръчам от сайта, тогава ми трябваше чорапогащник за бременни - в магазина 1 бр. беше 25 лв., аз поръчах от сайта 2 бр. за 8 паунда. (почти двойно по-евтино).

Cacao, честито за помпата Simple Smile аз снощи разглеждах моята mini electric и сега разбрах, че трябва да си поръчам отделно силиконов накрайник за шишенцата (поне 1-2 да имам, ако се наложи бебето да се храни от шише) slow flow за новоредени...Добре че проверих, защото иначе трябваше да пресипвам в други шишета...

Фермина, ти от mothercare ли си поръча шезлонга или си намерила още по-изгоден ?  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 70
Джейн, аз поръчах ето този шезлонг - най-вече заради серията, че ще поръчвам и други неща от нея Hug
http://www.mothercare.com/Mothercare-Winnie-The-Pooh-Luxury-Vibr … 4,default,pd.html
А дали сте си поръчвали неща от tesko, понеже не знам какво им е качеството, затова и питам за този сайт ако някой има отзиви.
А Джейн, много ти благодаря, че ми обърна внимание на шезлонгите, че щях да ги пропусна  bouquet

# 73
  • Мнения: 51
Аз чакам доставка от Теско другата седмица , мамите от Острова казаха , че качеството е добро  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 297
Ееее страхотен е, и цвета е страхотен!!!  Hug Гледай за сериите - намалят продуктите един по един, и аз така купувам от серията на моя шезлонг, но намалят например само одеало за 2 седмици, след това възглавнички и т.н. Simple Smile

За теско - на мен ми дойде поръчката, наистина са добро качество и излиза най-евтино за много бройки. Аз поръчах 7 бр. бодита с дълъг ръкав, едно боди с къс ръкав, едно цяло гащеризонче, качеството ми се струва много добро Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт