ОКТОМВРИЙКИ - Тема 11

  • 36 424
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 297
qsenne, adventurer, благодаря !  Hug
Много се успокоявам, че не е само при мен и не е рядко срещано, а иначе и моят най-голям страх е да има кръв - и аз постоянно проверявам, тогава виж бих изпаднала в див ужас, дано никога не ни се случи да го преживеем до края!

# 706
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен! Желая ви един прекрасен безболезнен,безконтракционен и безглавоболен ден! newsm78 Вън е така слънчево тук в Сарафово,така плажно,само да му се усмихне човек!  grinning039

# 707
  • Мнения: 12
Моите съболезнования...знаеш ли чела съм,че когато човек сънува,че ражда,дори и да не си бременна,означава,че някаква тежест пада от теб...че ще ти е по-леко...дано... Hug  sun

# 708
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile
При мен само веднъж ми стана на топка корема и твърд и от тогава вече повече от месец редовно си пия магнерода. Не знам дали е от него ,но от тогава няма повече контракции /и на прегледа нищо не каза док Simple Smile/ А относно кръвта, молете се никога да не го изпитвате защото е повече от побъркващо. Но пък и не можете да си представите ако се случи все пак колко силни можем да бъдем и колко тежки неща можем да преживеем /от личен опит го казвам / Най-важното е да не се притесняваме и да бъдем възможно най-спокойни Wink И мъжете ни да ни гледат де и да не ни ядосват  Joy
Херцогиня фон Дж-то приеми моите съболезнования!

Пожелавам ви прекрасен, слънчев и усмихнат ден момичета  sun

# 709
  • София
  • Мнения: 297
Здравейте момичета Simple Smile
И мъжете ни да ни гледат де и да не ни ядосват  Joy

И това, и това хихи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 710
  • Мнения: 70
А някой дали мисли да ходи на такива курсове за родители, аз мисля, че съм много объркана, препоръчаха ми ето този курс, но не знам дали ще е това:
http://aztito.com/

# 711
  • Мнения: 190
Прекрасен ден на всички lovekiss
Херцогиньо, съжалявам, моите съболезнования за баща ти.
Джейн, не се безпокой излишно, пий си магнерота и не се претоварвай. И аз съм с контракции - не успявам да ги преброя, май са по 3-4 на ден, ама различно. Нямам болки вече - пих ношпа 1 ден 3х2 и после своеволно го намалих на 3х1, а и болките някак не ги свързвам с контракции, не са едновременно и не са много силни. Четох разни стряскащи неща за повишен тонус на матката и съвсем се обърках- след като повечето мами ги имат тези контракции, явно е нормално, същевременно ни изписват магнезий и ношпа newsm78 и болнични, уж да почиваме /аз моят сега мога да го ползвам само 1 седмица, че после замествам колежката и е доста напрегнато в раб./ а същевременно вчера цял ден се разхождам насам натам по болници-с майка ми, че тя е на химио и е кофти положението. Въобще - уж почивка, ама не съвсем Wink Успокоявам се, че физически не се напрягам, нямам друго детенце, което да вдигам и нося, общо взето и работата ми е спокойна по принцип... ох, стига съм ви занимавала, исках само да пратя  Hug  Hug на Джейн и на
останалите "контрахиращи" мами Blush и вярвам, че всичко ще е наред и чак октомври ще си видим бебоците - здрави и щастливи! newsm10
за курсовете - и аз искам да се запиша, но за омента съм на работа до 15 август, а те са в работно време повечето. Ако откриете нещо след 17ч. или през уикенда - свиркайте
а всъщност да питам - каква доза магнерот пиете?  Embarassed май го обсъждахме, ама забравих

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 12:51 от Slynchitse

# 712
  • София
  • Мнения: 297
Слънчице, благодаря ти  Hug Думите ти ме успокояват...как искам вече да мина поне 7-мия месец...  Praynig

Фермина, аз също съм се замислила за училище за бременни, но това точно не го бях чувала... newsm78 дали има и други, сега ще проверя и аз, иначе и темите и мястото са и идеални, както и часовете, само не знам дали бих отишла на всички лекции. Харесах си темите за къпането на бебето и  грижите у дома (защото това ми е най-важно и интересно) и техники за дишане по време на раждане. И двете лекции са днес и утре, но сигурно ще има и към август Simple Smile Ще потърся и аз малко училища и ще се включа след малко....

Скрит текст:
Черпя ви виртуално с един кайсиев сладкиш и точа лиги пред фурната с кучето, гледайки го  Crazy

# 713
  • Мнения: 70
Аз Август искам също да ходя, но на мен ми се струват много излишни теми, може би съкратената програма. И все пак като ми е препоръчано си мисля, че може да е по-добре. А Джейн, значи още 2 седмици и 7-ми месец, после още 2 седмици и сме на преглед, и ще ни останат само още 2 седмици Mr. Green Аз така съм го разпределила времето, че просто и на мен малко ми дойде ooooh! с кръвно, кардиолози и т.н.

# 714
  • София
  • Мнения: 297
Аз Август искам също да ходя, но на мен ми се струват много излишни теми, може би съкратената програма. И все пак като ми е препоръчано си мисля, че може да е по-добре. А Джейн, значи още 2 седмици и 7-ми месец, после още 2 седмици и сме на преглед, и ще ни останат само още 2 седмици Mr. Green Аз така съм го разпределила времето, че просто и на мен малко ми дойде ooooh! с кръвно, кардиолози и т.н.

Ехаа, така звучи къде-къде по-добре, по 2 седмици ще ги броя и аз тогава, май по-бързо ще минат Wink

# 715
  • Мнения: 261
Аз пия Магнерота 2х2, а Но шпа - 2х1.

# 716
  • Мнения: 669
Ох как  ги броите не знам, но си остава още доста време, а вече ми е много тежко, и тромаво, и топло, и ........................ още 3 месеца ................. На знам защо така, но нещо много уморена се чувствам. Със сигурност първия път не съм усещала такава умора и нетърпение да мине времето. През нощта всяко обръщане ми коства такива усилия, че чак се събуждам от болката с "охкане". Ставам до WC и едвам стигам като "патрава" и стара баба се придвижвам едвам - едвам, докато се раздвижа. Абе тягава работа, но ще търпим - лесно нема  Mr. Green

Сега ходих на тавана да си видя количката - в перфектно състояние ми е, както и кошницата за колата. Само трябва хубаво да ги изпера и са в готовност.

# 717
  • Мнения: 20
Херцогиньо, съжалявам, моите съболезнования за баща ти!
jane_anderson не знам какво още му се дърпаш на този Магнерот  Hug Почвай го!
На мен ми е изписан 3х2 и но шпа, но много често пропускам.На мен но шпа като, че ли ми действа по-добре/бързо при такива стягания.
Не съм писала отдавна, но и мен са ме налегнали грижи, най-вече по бъдещия батко. Чета обаче редовно.
А как ми се ходи на море, но имам много време, чак края на Август. Миналата година ходихме три пъти и ми беше много добре. Сега и това време в София, с тези дъждове хич не ми харесва.
Слънчев и усмихнат ден  newsm51

# 718
  • София
  • Мнения: 297
myoanna  Hug  Hug Hug почнах го ударно и аз, засега 2 по 2 - да чукна на дърво, днес само веднъж ме стегна сутринта и съм много happy Simple Smile Иначе и но-шпато много добре и бързо ми действаше, трябва да си купя пак че ми свърши Simple Smile А ти стягай куфарите скоро, завиждам ти за моренцето, аз може чак септември за 3-те дни ако съм добре Simple Smile

# 719
  • Мнения: 669
Мен ме е страх да пътувам по-нататък и за това ходихме по-рано на море.
А 6 септември сме на рожден ден за 3 дни на Огняново, но нещо не съм сигурна че ще отида  newsm78 . Голямо шубе съм станала.

Общи условия

Активация на акаунт