NEXTDIRECT.COM - 4

  • 47 194
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Да, за английския знам Grinning Не съобразих, че за него става дума Grinning

да и аз така, защото пише в темата за този некст, а говори за другия - нали има друга тема за него?  newsm78

# 676
  • София
  • Мнения: 603
Ами аз съм написала, че става въпрос за поръчка от английския некст. Много мами пишат тука и за поръчките си от английския некст. Не виждам проблем. Така или иначе идват от едно и също място. Отделна тема за английския няма, а има обща тема за поръчки от Англия.
В случая якето го нямаше в директа, но все още го имаше налично в английския, затова исках да го поръчам от там. Вече и там го няма, а няма и да го зареждат, защото е out of stock.  Sad

# 677
  • Мнения: 5 173
Къде мога да видя таблица с размерите?
Иначе съм 164см/55кг

# 678
  • София
  • Мнения: 5 573
Шушулче, аз съм малко по-висока от теб и ми варират дрехите от Некст - имам и 8 (по-рядко), и 10 (най-често), и 12 (май само едно нещо ми е 12-ка). Ако не си си купувала неща от Некст, можеш да премериш нещо в Маркс енд Спенсър за проба евентуално...
Не знам дали съм права, но според мен 8 е 42 (българска номерация), 10 е 44 и т.н.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ами аз съм написала, че става въпрос за поръчка от английския некст. Много мами пишат тука и за поръчките си от английския некст. Не виждам проблем. Така или иначе идват от едно и също място. Отделна тема за английския няма, а има обща тема за поръчки от Англия.
В случая якето го нямаше в директа, но все още го имаше налично в английския, затова исках да го поръчам от там. Вече и там го няма, а няма и да го зареждат, защото е out of stock.  Sad


жалко за якето ! Hug
естествено, че няма проблем всеки да си пише където иска, аз се чудех, защото все ми се струваше, че има тема за next.co.uk, а то нямало!   Thinking

# 680
  • Мнения: 87
Ако някой се интересува, имам излишни тези карирани подплатени панталони размер 5-6, оказаха се супер малки и тесни на моя син, който е на 4, но доста висок. Мислех, че може да му станат понеже страшно ми харесаха, но уви.Мога да ги продам и на по-ниска цена . Материята е много мека, отвътре подплатени, но с плат не полар. По крачола са слим, свежарски.

http://bg.nextdirect.com/en/x52842s4#867399

# 681
  • Мнения: 186
Съобщението не може да бъде изпратено. 'Nia30' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения. Peace

# 682
  • Мнения: 87
Съобщението не може да бъде изпратено. 'Nia30' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения. Peace


Готово:) Joy

# 683
  • Мнения: 6 735
Rouzi, разбира се, че всеки може да пише каквото си реши Wink просто не разбрах и попитах Grinning
Жалко наистина за якето, още повече щом детенцето си го е избрало.

Днес дойде моята поръчка, тъкмо гледах че няма движение по нея и ме изненадаха.
Шапката си е такава каквато на снимката, а чорапогащите са супер мекички и плътни, като цвят също си отговарят.
Каталог и аз не получих, може би защото поръчката ми беше само от 2 артикула Rolling Eyes

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
не..те просто не си пращат. На мен като ми е от много артикули и 200 и кусур евро, не им се откъсна от сърцето  #2gunfire

# 685
  • Мнения: 5 173
Шушулче, аз съм малко по-висока от теб и ми варират дрехите от Некст - имам и 8 (по-рядко), и 10 (най-често), и 12 (май само едно нещо ми е 12-ка). Ако не си си купувала неща от Некст, можеш да премериш нещо в Маркс енд Спенсър за проба евентуално...
Не знам дали съм права, но според мен 8 е 42 (българска номерация), 10 е 44 и т.н.
Благодаря Hug.

# 686
  • Berlin
  • Мнения: 11 327
За мен поръчах 1 номер по-малък, отколкото си взимам от тук, или 10 (мисля,че 38 беше), а съм по-скоро 40, но зависи и от вида на дрехата.

# 687
  • Русе
  • Мнения: 621
Момичета, моля дайте съвет за шапка. Искам тази елфската - http://bg.nextdirect.com/en/g492588s1#883733, но се чудя кой размер. Моя син е почти на 4 год, това 3-6 год дали няма да е голямо? Преди бях взела един сет и се оказа ужасно голям...

# 688
  • София
  • Мнения: 1 715
не..те просто не си пращат. На мен като ми е от много артикули и 200 и кусур евро, не им се откъсна от сърцето  #2gunfire
Каталози пращат Peace Вероятно проблемът е в нашите пощи. Някой си го харесва по пътя. Аз получих, макар че последно началото на лятото поръчвах. Имаше си и кодове. Лошото е, че го изпуснах в дупката на асансьора ooooh! Тъкмо си го бях извадила от пощенската кутия, ама ровех за ключове... Беше ме срам да карам да ми го вадят Embarassed

# 689
  • София
  • Мнения: 255
въпросътс каталозите не е много ясен.
и аз и мъжът ми имаме акаунти в Некст от няколко години. Еми не получаваме редовно каталозите.
Последния път зимата получих само аз и оттогава нищо.
Действително може някой в нашите пощи да си ги харесва, тъй като те пристигат в прозрачни найловони опаковки. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт