Пазаруване от Aliexpress.com 3

  • 61 828
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 221
Чета темите за пазаруване от Китай и тази конкретно от много време.Полезно е споделянето на мнения и затова и аз се престраших да попитам нещо.За съжаление ще споделя, че от два опита да поръчам от там и двата неуспешни, парите са ми върнати, вината не е в мен.
За сравнение имам около 50 поръчки от китайците през Ebay  за месец и половина и почти всички са вече при мен, не разбирам защо там са толкова екзактни, а тук хитруват.Цените тук обаче са по-добри, там всичко на търг минава.Затова искам и в Алито да се справя, надявам се да успея.Търпението е много важно обаче, макар да съм имала поръчки, които идват на 8-я ден.
Надявам се момичетата с повече опит да помагат и занапред.
На всички успешни покупки
ПП.Извинявам се ако се отклоних от темата.

# 706
  • Мнения: 63
Здравейте, случайно попаднах на темата преди 2 дни и от тогава не съм спряла да се ровичкам в сайта. Най-после ми се изясни от къде пазарят евтините формички за фондан в продавалника.  Laughing Laughing

Вече съм набелязала сума ти неща и се готвя да поръчвам. На първо място искам да купя ето това столче от плат за дребчо, но понеже не даден избор на конкретен цвят, исках да ви питат какво да направя - директно да пусна поръчка и да пише съобщение какво конкретно искам, или те ще ми пишат за уточнение?

Благодаря ви предварително. Simple Smile

# 707
  • Мнения: 738
Пусни поръчка, която не плащаш, и в нея напиши като бележка искания цвят.
След като ти отговори положително - плащаш.
--
Много готина идея, вече знам какъв ще е подаръкът за рождения ден на един бебчо на приятели. Благодаря за идеята!

# 708
  • Мнения: 1 111
Как се пуска поръчка,която не плащаш?

# 709
  • Мнения: 63
Да, и аз бих искала да знам, моля Simple Smile
Сега тръгнах да пускам, но стигнах до плащането...

# 710
  • Мнения: 4 785
Просто не я плащаш. Аз така правя, за да ми сменят цените - поръчвам, стигам до плащането и не плащам, променят ми цената, поръчката е със статус очаква плащане и я плащам чак тогава - след 1-2 дена чак  Peace

# 711
  • Мнения: 63
Демек сега както съм на checkout и да затворя прозореца примерно, или да цъкна върху логото, че да ме върне на началната страница и да чакам този да пише? Аз писах иначе в прозорчето за съобщение до продавача, да питам за цвета? Така ли става?

# 712
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Просто не я плащаш. Аз така правя, за да ми сменят цените - поръчвам, стигам до плащането и не плащам, променят ми цената, поръчката е със статус очаква плащане и я плащам чак тогава - след 1-2 дена чак  Peace

така намалят цената ли?  newsm78

# 713
  • Мнения: 63
Демек сега както съм на checkout и да затворя прозореца примерно, или да цъкна върху логото, че да ме върне на началната страница и да чакам този да пише? Аз писах иначе в прозорчето за съобщение до продавача, да питам за цвета? Така ли става?

Така ставало, че даже и ми отговориха вече. Благодаря Simple Smile

# 714
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
valpan благодаря за подкрепата и кураж,който даваш,аз гледам уж да се въздържам,че да не настане война Sunglasses  , Джемма , Tanya111 Peace
katyadjinблагодаря ти за отзивите,доста полезна си Simple Smile

basmachi и в ebay има мила не малко тарикати,явно не си попадала на такива,но защо само на търг да е ,има си и свободно "bay it now"".Желая ти 3-тата поръчка да е успешна,и все така и за напред  Praynig
Jia_m добре дошла и на теб,впускай се свободно,при нужда ще помагаме,а иначе не само формите,а половин продавалник-поне дрехи и обувки са от там  Laughing
Поръчка без плащане правите-само "BUY NOW"",place order,до там-без да въвеждате данни за заплащане на картата.
После артикула няма да ви стои в кошница ,а в ордер листа.
ТОВА е и момента,да си изпросите и отстъпка от продавача,като му напишете молба в съобщение. Той може да коригира цената си и след това да платите на новата Simple Smile  (Мъ℘♥Мяɣ е писала същото )

# 715
  • Мнения: 4 785
Просто не я плащаш. Аз така правя, за да ми сменят цените - поръчвам, стигам до плащането и не плащам, променят ми цената, поръчката е със статус очаква плащане и я плащам чак тогава - след 1-2 дена чак  Peace

така намалят цената ли?  newsm78

Ако си поискаш...  Mr. Green Но аз за поръчките, за които съм ги навивала съм имала над 70 до 120 броя. За един не знам дали ще има отстъпка... Но не пречи да питаш, тези неща ако знаете каква им е цената. На нас ни се струва евтино, а всъщност за тях е с голяма надценка, фабриките бълват за центове до долар и малко... Ама подробности.

# 716
  • у нас
  • Мнения: 5 730
никид, Мъ℘♥Мяɣ    bouquet много ценна информация. Благодаря   bouquet

# 717
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
никид, Мъ℘♥Мяɣ    bouquet много ценна информация. Благодаря   bouquet
Наистина ценна! не съм правила така, но вярно е че и аз пазарувам по 1 бройка ,но все пак!

# 718
  • центарлна северна България
  • Мнения: 30
Здравейте, Някой би ли ми помогнал да ме ориентира, какво следва. Отворих диспут и се договорихме с продавача да ми върне за стоката и парите за транспорта. Какво трябва да се направи след това ?

# 719
  • Мнения: 48
Здравейте,каня се да направя първа поръчка,но имам един въпрос:в кошницата съм качила неща от няколко продавача,как е по добре,да разделя поръчките или да платя заедно към всички.Благодаря за полезната информация която давате

Общи условия

Активация на акаунт